Şimdi Ara

Kolay Ganimet Toplamak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunda kolay ganimet nasıl toplarım bu aralar hiç günde neredeyse 1-2 milyonun üstüne cıkamıyorum duvarları geliştirmek keza ölüm bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim yardımları için.

• Guncellemeden sonra ganimet sorunu bende de var.200 okcu ile 70.000 on üzerideki alabilcegim tüm köylere saldiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sıkıntı var kolay ganimet toplamak için ne yapmak gerekiyor bilgin var mı hocam
  • İşte okçularla saldıracağım için 100 binlik altın deposu boş olanların madenlerine giriyorum.Madenleri sömürünce %50 yapıp çıkıyorum.
  • Kupa in yada kupa çık alt üst liglerde ganimet aramayı dene , ülke saatlerine göre gece olan yada sabaha yakın olan saatleri dene hiçbiri olmazsa oyunu gece oyna.
  • Altin 2 3 de takılıyordum şimdi kristal e çıktım ülkeleri değişmiyorum ama sonuç pek değişmiyor kristal 1 e kadar çıkıp bakarım oralarda ne var ne yok gece dediğin gibi bi kaç saldırı yapmıştım 5 te felan o zaman bütün mailler nerdeyse dışarda oluyor da gece de oyun için oturacak değiliz ya hocam :))

• dün 1 saatte 2 milyon üzerinde kastım levelim 31 th5
  • İlla ki gece oyun için oturulmaz ama ben yaşam şeklimden dolayı geceleri oynuyorum ganimet sıkıntım olmuyor pek.

• Artık çoğu kişi çıkarken ganimet bırakmıyor sura basıyor. Ya yüksek seviye bir şey basmak için malzeme kasan birini bulacaksın ya da oyuna 2-3 gün girmemiş birini.
    Baya bi sabır lazım yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: yebozkurt

Arkadaşlar oyunda kolay ganimet nasıl toplarım bu aralar hiç günde neredeyse 1-2 milyonun üstüne cıkamıyorum duvarları geliştirmek keza ölüm bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim yardımları için.

Köy binası yükseldikçe ganimet düşer bunu unutmayın. Eğer köy binası sizden düşük birisine saldırırsanız size düşük bir ganimet verecektir. Ama ganimet için köy binanız 6-7-8 ise özellikle 1300-1500 kupalarda daha iyi ganimet toplarsınız. Çünkü bu kriterin aşağısı yada yukarısı bir köy binası bu kupa aralığına zayıf yada güçlü gelecektir onun için köy binanıza orantılı kupa aralıklarında takılın ve güncellemden sonra ganimet düşüşü var diyorlar fakat olsa bile çok az etkiler ben 8 im karşıma 250 bin çıkanda var 50 bin çıkanda var bu kadar fark olması da normal. Ganimet kurallarını okumanızı tavsiye ederim biraz karışık ama

• MERHABA ARKADAŞLAR.DONANIM HABER FORUMA YENİ KATILDIM.

ilk sorum benim köy binam 8 ve 63 lvlım kümemde altın 1 .Ama ben ne zaman para biriktirsem 80 lvl lık adam bana saldırıyo ve ganimetimi çalıyo.Bunun için bir taktık veya köy düzeni gösterebilir misiniz? ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER
  • gayet başarılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: OGNAMİ

MERHABA ARKADAŞLAR.DONANIM HABER FORUMA YENİ KATILDIM.

ilk sorum benim köy binam 8 ve 63 lvlım kümemde altın 1 .Ama ben ne zaman para biriktirsem 80 lvl lık adam bana saldırıyo ve ganimetimi çalıyo.Bunun için bir taktık veya köy düzeni gösterebilir misiniz? ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER

Altın 1 den altın 3e düş

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

quote:

Altın 1 den altın 3e düş

neden??? ben kristal 1 e çıkıp kara iksir düşünüyodum

• quote:

quote:

quote:

Altın 1 den altın 3e düş

Ganimetimi koruyamıyorum bunun için taktik veya köy düzeni istemişsiniz.Kara iksirle ilgili bir şey göremedim. Kara iksir çalmak ile ilgili ayrıca konuşabilir ancak olan ganimetinizi korumak ve daha az 80 lvl kişilerle karşılaşmak istiyorsanız lig düşün . çünkü bulunduğunuz lig köyünüze göre yüksek, ganimetinizi koruyamamanız gayet doğal köyünüz bu lvl da nasıl olursa olsun istediğiniz şekilde düzenleyin orada çok rahat çalacaklardır

• ben toplayamıyorum artık sıkılıyorum bırakacam yakındır
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Altın 1 den altın 3e düş

Ganimetimi koruyamıyorum bunun için taktik veya köy düzeni istemişsiniz.Kara iksirle ilgili bir şey göremedim. Kara iksir çalmak ile ilgili ayrıca konuşabilir ancak olan ganimetinizi korumak ve daha az 80 lvl kişilerle karşılaşmak istiyorsanız lig düşün . çünkü bulunduğunuz lig köyünüze göre yüksek, ganimetinizi koruyamamanız gayet doğal köyünüz bu lvl da nasıl olursa olsun istediğiniz şekilde düzenleyin orada çok rahat çalacaklardır

hiçbir taktik işe yaramazı?? ben köy binamı dışarıda tutuyorum ve 2 dkk içerisinde kalkan geliyor boylece bu 12 saat boyunca iksir ve altın toplamiş oluyorum(tüm toplayıcılarım 11.seviye)

• OGNAMİ O kullanıcısına yanıt
    Hocam köy binanızı dışarda tutun ancak o kalkanı kullanmayın .. Askerleriniz ve büyüleriniz savaşa hazır olduğunda saldırı yapın zaten ..zaten kalkan hep gelicek köy binanız dışarıdayken .. Birde en az 200.000 altın ve iksir olan köylere saldırın.. Bulamıyorum demeyin biraz sabır .. Benim köy binam 10. Seviye ve kupam 2000 bu seviyede bulabilyoken herkes bulabilir.. Bu oyunu 2012 den beri oynuyorum.. Teşekkürderm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zar zor kasıyoruz zaten bide anlamıyorum 2,1m altın var th8 adam 300k aldı bu gün benden sadece depolarda vardı bide toplayıcılarda da yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.