Bildirim
Kolay Bir Dalga Sorusu
Daha Fazla 
Bu Konudaki Kullanıcılar:
Daha Az 

1 Misafir - 1 Masaüstü

Giriş
Mesaj
-
-
hiz=dalga boyu×frekans buna gore 30×1/1200=1/40 km/sn buna gore saatlik hizi bulursak 1saat=3600sn yani 90km/saat olur.1saatte 90 km giderse,450km 5saatte alir.Cevap D secenegi.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
quote:
Orijinalden alıntı: Alp Kağan
hiz=dalga boyu×frekans buna gore 30×1/1200=1/40 km/sn buna gore saatlik hizi bulursak 1saat=3600sn yani 90km/saat olur.1saatte 90 km giderse,450km 5saatte alir.Cevap D secenegi.
Teşekkürler hocam
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > -
Sayfa:
1
Ip işlemleri
Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara
KAPAT X
Bu mesaj IP'si ile atılan mesajları ara Bu kullanıcının son IP'si ile atılan mesajları ara Bu mesaj IP'si ile kullanıcı ara Bu kullanıcının son IP'si ile kullanıcı ara
KAPAT X