Şimdi Ara

Kokoreçin tadı nasıldır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
16.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42

Kokoreç muhteşemdir bende bayılırdım ki bir süre önce tam temizlenmemiş kokoreç yiyip ilk lokmada mok tadı alıp kustuğum güne kadar (yaptırdığım yer iyi biryerdi sokak vs değil).Bir süre yiyemem ama kokoreçten vazgeçilmez.

Hacı mok tadını nasıl ayırd ettin onu merak ettim ben.

Hani işkembeyi çıkarınca iğrenç bir koku yayılırya işte o kokunun benzeri bir tadı vardı ilk kokoreç yiyişimde değildi normal bir kokoreçle normal olmayanı ayırt edebilirim ilk lokmada kusturmaya yetecek kadar berbat bir tadı aldığında ayırt edersin merak etme.

• bunu iyi yapan işportacıda gece yiyeceksin. sokak ortasında tabureye oturacaksın.
    miden zil çalarken adam yavaş yavaş yapacak izleyeceksin.
    sonra nihayet kokoreçin hazır olacak.
    ortadaki şeker kabı içindeki sivri biberlerden elinle alıp kokoreçle yerken pet bardak içine mavi dumandan rengi az kararmış termostan ayran dolduracaksın.

yarımı bitirdikten sonra ardından bir tane de keyif samsun sigarası yakacaksın. sonra dayı ne kadar tuttu deyip parasını vereceksin.
    Bir daha görüşmek üzere o muhteşem lezzetin ustası ile vedalaşacaksın.
    ağzının içinde o acı biber tadı ve kokoreçin inanılmaz lezzeti ile evee gitmek için dolmuşa bineceksin (mutlaka dolmuş olmalı araba olmaz)

dolmuştaki insanlara gülücükler atacaksın. önündeki beyaz mini etek giymiş güzel kıza az bakacaksın. dolmuşçuyla biraz muhabbet edeceksin.
    herşeyi az az yaşayıp.
    eve gelip bilgisayarı açıp sonunu bir türlü getiremediğin güzel bir film izleyip sonra banyo yapıp rüyanda Jenna Jameson'u görmek üzere yatacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

bunu iyi yapan işportacıda gece yiyeceksin. sokak ortasında tabureye oturacaksın.
    miden zil çalarken adam yavaş yavaş yapacak izleyeceksin.
    sonra nihayet kokoreçin hazır olacak.
    ortadaki şeker kabı içindeki sivri biberlerden elinle alıp kokoreçle yerken pet bardak içine mavi dumandan rengi az kararmış termostan ayran dolduracaksın.

yarımı bitirdikten sonra ardından bir tane de keyif samsun sigarası yakacaksın. sonra dayı ne kadar tuttu deyip parasını vereceksin.
    Bir daha görüşmek üzere o muhteşem lezzetin ustası ile vedalaşacaksın.
    ağzının içinde o acı biber tadı ve kokoreçin inanılmaz lezzeti ile evee gitmek için dolmuşa bineceksin (mutlaka dolmuş olmalı araba olmaz)

dolmuştaki insanlara gülücükler atacaksın. önündeki beyaz mini etek giymiş güzel kıza az bakacaksın. dolmuşçuyla biraz muhabbet edeceksin.
    herşeyi az az yaşayıp.
    eve gelip bilgisayarı açıp sonunu bir türlü getiremediğin güzel bir film izleyip sonra banyo yapıp rüyanda Jenna Jameson'u görmek üzere yatacaksın.

Ne güzel anlatıyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnsanoğluinsan -- 14 Ağustos 2011; 1:03:46 >

• Oha kokoreç yememiş daha. Vurun beyler

• bi de böyle yedikten 30 dk sonra falan gık yapıyorsun o kokoreçi bir daha yemiş oluyorsun resmen ooh
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnsanoğluinsan

quote:

Orijinalden alıntı: NEŞELİMEŞEODUNU

gerçek kokoreç yemeyenler kokoreçe bayılır fakat durum böyle değildir

Şampiyon resmen kızarmış bağırsak yapıyor tatsız tuzsuz bişey biber falan karıştırıyor içine

Git esnaftan öğren güzel yapan yeri şampiyon sadece isim + kazık

Arkadaşım esnaf dediğin kişilere de güvenilmez ki.Nasıl yerlerde hazırlıyorlar kimbilir.
    Ha şöyle olur kokoreççinin önünde baya kişi vardır herkes ordan olur,o zaman ben de alırım

gittiğim yeri polis önerdi

• Dışkının tadını biliyomusun ki tadını alcaksın ?
    belkide ona tadını veren dışkıdır ama sen bilmiyosundur herşey olabilir
  • quote:

quote:

quote:

Kokoreç muhteşemdir bende bayılırdım ki bir süre önce tam temizlenmemiş kokoreç yiyip ilk lokmada mok tadı alıp kustuğum güne kadar (yaptırdığım yer iyi biryerdi sokak vs değil).Bir süre yiyemem ama kokoreçten vazgeçilmez.

Hani işkembeyi çıkarınca iğrenç bir koku yayılırya işte o kokunun benzeri bir tadı vardı ilk kokoreç yiyişimde değildi normal bir kokoreçle normal olmayanı ayırt edebilirim ilk lokmada kusturmaya yetecek kadar berbat bir tadı aldığında ayırt edersin merak etme.

Arkadaş haklıdır çünkü tat alma ve koku alma duyuları birbiri ile alakalı. Nasıl demir tadı geldi diyoruz, ama hiç demir yememişizdir. Bu da onun gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: MiğfeR

Dışkının tadını biliyomusun ki tadını alcaksın ?
    belkide ona tadını veren dışkıdır ama sen bilmiyosundur herşey olabilir

Tadı derken kokusu yani.Dışkı yersem dışkı yediğimi hissederim herhalde
  • Koç yumurtasını da dene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

heryerde yenmez.bilinen kaliteli yerlerde ye. şampiyon iyidir

kesinlikle şampiyon
  • quote:

quote:

quote:

valla bana daha denk gelmedi zaten her yerden de almam

• canım çekti ya. Yarın spordan sonra yiyeyim bari off bak canım nasıl çekti
  • Kocaeli'de oturuyorum ben Şampiyon'dan almam. Kokoreç Office akar. Şampiyon'da domates falan koyuyorlar. Gerçi domatessizde yapıyorlar isterseniz ama bir kere gitmiştim almaya adamlar kokoreci önceden kesmişler saç kavurma tavasının içinde tutuyorlardı sıcak dursun diye.
  • Geçen bi kokoreç yemişim dışkılı dışkılı ohh miss
  • Bugün akşam yemeğimi şampiyon kokoreç de yiyeceğim tavsiyelere uyup domates koydurmayacağım.
  • Şampiyon kokoreç'in yaptıkları kokoreç falan değildir, bilginize.
    Gerçek kokoreçte domates, biber ve o kadar yağ olmaz. Ayrıca sacda yapılmaz kokoreç.
    Bu yüzden kokoreçle yakından uzaktan alakası yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: irish

Şampiyon kokoreç'in yaptıkları kokoreç falan değildir, bilginize.
    Gerçek kokoreçte domates, biber ve o kadar yağ olmaz. Ayrıca sacda yapılmaz kokoreç.

Nerde yiyeyim?
    Seyyar satıcı dışında her tavsiyeyi değerlendiririm.
  • quote:

quote:

Nerde yiyeyim?

Seyyar satıcı dışında iyi yapanı bulmak zor.
    Ama Ekmekiçi iyi sayılabilir.
  • quote:

quote:

quote:

Nerde yiyeyim?

Seyyar satıcı dışında iyi yapanı bulmak zor.
    Ama Ekmekiçi iyi sayılabilir.

Ben yemedim de annemle babam ekmekiçinde birşey yemişler acayip kötüymüş.O yüzden orada yiyebileceğimi pek sanmıyorum.
    Seyyar satıcıda dediğim gibi kalabalık olursa herkes ordan alıyorsa ben de anca öyle alabilirim.
    Nasıl güveniyorsunuz yav her seyyar satıcıya?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.