Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (549. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ahahha yok abim ben konsolcuyum ben 6-7 senedir konsol call of duty çok oynayan bi insanım tamamiyle alışkanlık orman ve vaux gelmediği sürece pompalı almıyorum biraz daha azaltırım ben ne kadar cok adam vuruyorsam o kadar da ölüyorum bigün sese beklerim sizleri birlikte oynama dileğiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asmali533

Ahahha yok abim ben konsolcuyum ben 6-7 senedir konsol call of duty çok oynayan bi insanım tamamiyle alışkanlık orman ve vaux gelmediği sürece pompalı almıyorum biraz daha azaltırım ben ne kadar cok adam vuruyorsam o kadar da ölüyorum bigün sese beklerim sizleri birlikte oynama dileğiyle

Daha önce bilallerle aynı chatte oynadık bayağı eğlenceliydi. Geliriz inşallah, biz de bekleriz kardeşim chate

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Sen kullanma

sen gelme :)

Ama hakkaten deli olursunuz, pompalı ile aynı takımdayken bile sinir oluyorum adama :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 2 Ağustos 2017; 16:27:0 >
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Aynen onu dicektim sen yerime demişsin

• quote:

Orijinalden alıntı: engnavci

Bu server bana en son klawye mouse aldırtacak.O da yeterli olur mu bilmiyorum

ben ilk bf1 oynamaya başladığımda düşünmüştüm. çünkü hiç beceremiyordum bir arkadaşımdan rica ettim, 1-2 gün takıldım. beğenseydim kafaya koymuştum fakat sonuç hiç de istediğim gibi çıkmadı. aslında pc oyuncusuyum diyebiliriz, konsola geçtiğimde çok bocaladım. bu iş için yapılmış en iyi, en çok övülen xim4'ü denedim. alet şöyle çalışıyor. atıyorum sen mouse'u hareket ettirdin, bu sinyal aparata gitti. o da kendi içinde sinyali çevirip konsola iletiyor. yani bir nevi emulator gibi düşün ds4'ün hareketlerini taklit ediyor. sen mouse'u hareket ettirdiğinde sanki analog stick'i hareket ettirmişsin gibi işlem yapıyor. ortada bir çevirme işlemi olduğu için gecikme var. kesinlikle ve kesinlikle pc hassasiyeti yok. pc'ye alışkın olduğum için çok garibime gitti. avantajları var, dezavantajları var. aim'e bir avantaj sağladığı kesin fakat çat diye arkanı dönmen zor. kısacası benim hoşuma gitmedi. zamanla ds4'e alıştım artık yabancılık çekmiyorum. kendi şahsi görüşüm gereksiz masraf, şimdi iyi bir dpi değerine sahip, sensörü iyi olan mouse da alman lazım. klavyede alsan konsol parasına gelecek. dediğim gibi almayı düşünüyorsan parana yazık etme, zaten gayet iyi oyuncusun

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Böyle görürüz artık seni

Ahah bu hatun muhtemelen savaş esnasında 309 Alman askerini öldürüp tarihteki en başarılı kadın keskin nişancı olan Lyudmila Pavliçenko'dur :)

• Beyler şu güzel ortamı bozmayalım sakin , Cem özbakan talihsiz bir yazı yazdı fakat bu ilk üslup hatasıda değil kendisiyle özel msj dan da konustuk.
    Umarım hatasının farkındadır.

Rekabet konuşalım şuursuz çıkışlarla ortamı germeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 2 Ağustos 2017; 16:55:41 >
  • Arkadaşlar sakin..

Yazı dilinde iyi niyetli söylenen şeyler çok başka anlam kazanabiliyor, yanlış anlaşılmalara sebep oluyor... Mimik, tonlama benzeri şeylerle anlatılsa gülüp geçilecek konular belki de

Bu arkadaşlık ortamını gereksiz tartışmalarla bozmayalım, germeyelim..

Öfkenizi (ki öfkelenecek birşey yok bence) akşam 23te savaş meydanına saklayın..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmali

Beyler şu güzel ortamı bozmayalım sakin , Cem özbakan talihsiz bir yazı yazdı fakat bu ilk üslup hatasıda değil kendisiyle özel msj dan da konustuk.
    Umarım hatasının farkındadır.

Rekabet konuşalım şuursuz çıkışlarla ortamı germeye gerek yok.

bak yine ortalığı karıştırıyorsun :) arkadaşa olum kelimesinin yanlış olduğunu dile getirdim kendisinin yaşını bilmediğim için orda bi hata yaptım kendiside kusura bakmasın sen hala ilk üslup hatasıda değil fln yazmışsın neyse hayırlısı bakalm

• Bu arada forumda bazı arkadaşlar var , üstüne vazife olmayan tartışmalara girip olayları ve forumu alevlendiren , bu kendini akıllı zanneden tatlı su kurnazlarına dikkat edelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 2 Ağustos 2017; 17:19:56 >
  • ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Kimdir bilmem ama şöyle düşman görsem silahı bırakır şevkatli kollarına teslim olurum

• S R T kullanıcısına yanıt
    Tavsiyen ve fikirlerin gerçekten bana ışık oldu kesinlikle vazgeçtim bu yazdıklarınla İltifatın için de ayrıca tşkler elimizden geldiğince oynuyoruz.Server oyuncu kalitesi yüksek olunca insanı ister istemez bu tarz şeylere yönlendiriyor.Tamamen pcdeki klavye mouse hakimiyeti gibi olduğunu düşünüyordum sayenizde öğrenmiş oldum😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bu arada forumda bazı arkadaşlar var , üstüne vazife olmayan tartışmalara girip olayları ve forumu alevlendiren , bu kendini akıllı zanneden tatlı su kurnazlarına dikkat edelim.

ortalığı karıştırmaya çalışan sensin hala farkettin mi ?

• engnavci kullanıcısına yanıt
    rica ederim, yardimci olabildiysem ne demek bir de yayila yayila oynamak varken iki buklum oynamak yas da ilerleyince pek tad vermiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

quote:

Orijinalden alıntı: asmali533

Daha önce bilallerle aynı chatte oynadık bayağı eğlenceliydi. Geliriz inşallah, biz de bekleriz kardeşim chate

Chatte karışık bi manga yapıp öyle oynayalım inşallah en yakın zamanda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbkn91

quote:

Bu arada forumda bazı arkadaşlar var , üstüne vazife olmayan tartışmalara girip olayları ve forumu alevlendiren , bu kendini akıllı zanneden tatlı su kurnazlarına dikkat edelim.

ortalığı karıştırmaya çalışan sensin hala farkettin mi ?

O söz yerine gitmiştir özbakan senlik bir durum yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3ABAAF5D6 -- 2 Ağustos 2017; 17:33:26 >
  • S R T kullanıcısına yanıt
    O da doğru ama bir de evde çok teknolojik alet var fazla da sulandırmamak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CTE gelmiş çok da güzel olmuş Konsol'a gelmesi ama 50GB. AKK 100GB ve ayın başı. Çok düşündürücü. Gece 2 ve Sabah 8 arası indirmeye çalışırım artık.

Bu Rus DLC'si ne kadar daha CTE'de kalacak bilgisi olan var mı?

• quote:

ulan engin

• quote:

Orijinalden alıntı: EliteMaka

quote:

ulan engin

Gökhan abi özledik muhabbetini arada görürsen bizim chatin kapısını bekleriz :)
  • 
Sayfa: önceki 547548549550551
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.