Şimdi Ara

KODAMANLAR TOPLULUĞU(PS4 PS5);BATTLEFIELD 2042 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.731
Cevap
80
Favori
567.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engnavci

quote:

Orijinalden alıntı: dramkow

quote:

Orijinalden alıntı: Rhem

Nerden bileyim abi onlar meşakatli işler ama az bişi bende yapmıyor değilim yani :)

Allah komple yapmayı da nasip edecek inşallah :)

Hanımdan cocuklardan sıyrılıp ps4 açmak tankın altına mayın dinamit atmaktan daha çok heyacanlı aksiyonlu dimi Şerif abi

Abi ben daha şerif abinin ne dinamit attığını gördüm nede mayın dosedigini

O yatarsa çölde yatar yada baktı biz baya yuklenmisiz rakibe merhamet eder ondan yatar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

quote:

quote:

Nerden bileyim abi onlar meşakatli işler ama az bişi bende yapmıyor değilim yani :)

Hanımdan cocuklardan sıyrılıp ps4 açmak tankın altına mayın dinamit atmaktan daha çok heyacanlı aksiyonlu dimi Şerif abi

O yatarsa çölde yatar yada baktı biz baya yuklenmisiz rakibe merhamet eder ondan yatar

Tankın içinde yattığı da söyleniyor

• Len zıpır kodamanlar dedikodu yapıpı attırmayın tepemin tasını yoksaa team death match mi oynuyoruz gidin bayrak kapın.
  • Merhabalar abilerim bende 26 yaşında nişanlı bir bireyim yaşımdan olgun biriyim efendi ve saygılı bir insanım aranıza katarsanız mutluluk duyarım psn yildirimer20

NOT : Ciddiye almayın abiler kesin olarak almadığınızı tüm yazışmaları okuduktan sonra gördüm iyi oyunlar size

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xpace34 -- 28 Şubat 2017; 16:20:54 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

quote:

quote:

Tankın içinde yattığı da söyleniyor

Tankta yatış yapmaz abi Tankta yardırıyor maşallah, hele ağır Tankta affetmiyor :)

• Arkadaşlar merhaba. Forumda daha önce ps4 serveri görmediğimiz için Bf1 Kodamanlar grubu olarak server kurmuş bulunmaktayız. Amaç donanım haber üyeleriyle birlikte oynayıp oyundan aldığımız keyfi sizlerle daha zevkli hale getirmektir. Genellikle aksamları girip fetih modunu oynuyoruz.Duruma göre farklı modlar da oynayabiliriz. Oynamak isteyen arkadaşları serverımıza bekliyoruz. Sunucu ayarlarına girip filtreye Server adını yazmanız yeterlidir.

Server: KODAMANLAR (TR)

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    Grubumuza hayırlı uğurlu olsun

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_hector

Arkadaşlar merhaba. Forumda daha önce ps4 serveri görmediğimiz için Bf1 Kodamanlar grubu olarak server kurmuş bulunmaktayız. Amaç donanım haber üyeleriyle birlikte oynayıp oyundan aldığımız keyfi sizlerle daha zevkli hale getirmektir. Genellikle aksamları girip fetih modunu oynuyoruz.Duruma göre farklı modlar da oynayabiliriz. Oynamak isteyen arkadaşları serverımıza bekliyoruz. Sunucu ayarlarına girip filtreye Server adını yazmanız yeterlidir.

Hayırlı olsun, inşallah ekipce maçlarda yaparız :)

• quote:

Arkadaşlar merhaba. Forumda daha önce ps4 serveri görmediğimiz için Bf1 Kodamanlar grubu olarak server kurmuş bulunmaktayız. Amaç donanım haber üyeleriyle birlikte oynayıp oyundan aldığımız keyfi sizlerle daha zevkli hale getirmektir. Genellikle aksamları girip fetih modunu oynuyoruz.Duruma göre farklı modlar da oynayabiliriz. Oynamak isteyen arkadaşları serverımıza bekliyoruz. Sunucu ayarlarına girip filtreye Server adını yazmanız yeterlidir.

Muhteşem

• Gerekiyordu..

Hayırlı olsun :)
  • Selam herkese...

33 yaşındayım, bekarım.. Genelde geceleri 22-01 arası oyunda oluyorum..

PSN imzamda yazıyor..

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcoxx

Selam herkese...

33 yaşındayım, bekarım.. Genelde geceleri 22-01 arası oyunda oluyorum..

PSN imzamda yazıyor..

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim..

@dramkow Şerif aibimizle özelden irtiba geçmeniz gerekiyor iyi forumlar :)
  • Dün akşam serverdaki üstünlük ve tdm Modları zevkliydi. Fetih modu için biraz daha kalabalık olmamız gerekiyor. Bu akşam Gruptan olsun olmasın bekliyoruz oyuna.

Server : KODAMANLAR (TR)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ua_hector -- 1 Mart 2017; 14:21:28 >
  • quote:

Sanırım BF1 de ilk türk serverıyız..KANDAŞlarımız dan destek bekliyoruz.
  • Hayırlı olsun herkese :)
  • Topluluğa kriterlerim uymuyor ama serverı bu akşam 10-11 gibi ziyaret edeceğim :)

• NalcakarS kullanıcısına yanıt
    Bekleriz hocam gece 11 gibi toplaniriz.

• ua_hector kullanıcısına yanıt
    Tamamdır Bu arada psn : BlackEagle41

• quote:

Orijinalden alıntı: NalcakarS

Topluluğa kriterlerim uymuyor ama serverı bu akşam 10-11 gibi ziyaret edeceğim :)

Her zaman bekleriz :)

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.