Şimdi Ara

Kodak EasyShare M580 199 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.397
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ürün kapanmış sanırım yanlış bir fiyat veyahut bitti anlayamadım.
  • Yo satış devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HunTeRFoReWeR

darty.com.tr de PANASONIC DMC-S1EG-S foto. makinesi indirimde 169 TL ye inmişler fiyatı.http://www.darty.com.tr/e_commerce/fiche.cfm?produit_id=63567&cat_id=42

ben panasonic almam (markayı pek sevmiyorum) ama ilgilenenlere duyurulur..

panasonicin lecia lens kullandığı üst modelleri iyi ama bunu tavsiye etmem , alt modellerde kendi üretimi lens kullanıyor.
    http://www.bimeks.com.tr/urun/120538/panasonic-dmc-fs16-siyah.aspx bu model zaman zaman 200 liraya düşebiliyor , alınabilir

• Kodak iflas ettiği için sıkça görürüz bu tür kampanyaları...
  • Kompakt makine tavsiye başlığı sahibi olarak bu makineye beş para vermeyin derim.
  • Bu fiyat aralığında fujinin ürünleri de gerçekten iyi. 200 e jv100 almıştık bir sene evvel, zoomla işiniz yoksa tavsiye olunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Kompakt makine tavsiye başlığı sahibi olarak bu makineye beş para vermeyin derim.

Mümkünse kullananlar kameranın artılarını eksilerini paylaşsınlar başlık altında. Bu sayede alacak olanlara daha çok yardımcı olmuş oluruz. Cihazı kesinlikle almayın, beş para etmez diyenler de gerekçelerini açıklayarak yapmış oldukları yorumların içini doldururlarsa bilgi edinmek isteyenlere daha faydalı olacakları kanaatindeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erolustun -- 30 Nisan 2012; 15:12:33 >
  • Görüntü kalitesi sınıfının en altlarında. Nikon L23 ve Sony S3000 ile beraber oldukça kötüler. Şu örnek fotoğraf kalitesizliği anlatmaya yeter:

http://img.photographyblog.com/reviews/kodak_easyshare_m580/sample_images/kodak_easyshare_m580_02.jpg

Diğer zayıflıkları:

- lcd ekran kötü
    - makro 10 cm

İyi yanları:

- Titreşim önleme
    - hd video

Aynı paraya Canon A2200, Samsung PL20, Casio EX-ZS5 daha iyi seçimler.
  • Ben de alacak olsam düşünmeden pl20 alırdım. Hbde 200dü sanırım.
  • http://www.photographyblog.com/reviews/kodak_easyshare_m580_review/image_quality/
    burada 1cm makro yapabildiği yazıyor. yedek batarya araştırdım , fuji np-45 ve birkaç diğer makinenin bataryaları buna oluyormuş , 25 liraya alıcam bi yedek batarya.pil ömrü nasıl bilmiyorum ama orj. batarya 650 mah , uzun gideceğini zannetmem.
  • Kodak iflas etti beyler.. Aklınızda olsun..
  • Aklınızda bulunsun nikon l23 ve sony s3000 en kotu kompakt makinelerdir. kodak bunların yanında cok iyi kalır...
  • Bende hepsiburadadan almıştım 199a gayet memnunum hiçbir sıkıntı şimdilik yok.Resimler gayet net zoom çok iyi.Sadece hd video kaydı beklediğim kadar iyi değil yada ben ayarını yapamadım.Ama benim beklentilerimi fazlasıyla karsiliyor.Tavsiye ederim arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Görüntü kalitesi sınıfının en altlarında. Nikon L23 ve Sony S3000 ile beraber oldukça kötüler. Şu örnek fotoğraf kalitesizliği anlatmaya yeter:

http://img.photographyblog.com/reviews/kodak_easyshare_m580/sample_images/kodak_easyshare_m580_02.jpg

Diğer zayıflıkları:

- lcd ekran kötü
    - makro 10 cm

İyi yanları:

- Titreşim önleme
    - hd video

Aynı paraya Canon A2200, Samsung PL20, Casio EX-ZS5 daha iyi seçimler.

Kullanıyormusunuz bilmiyorum ama ekranla ilgili görüşe şiddetle karşı çıkıyorum.

1 seneyi aşkındır kullanıyorum. Bu kadar harika ekran görmedim. Bu kadar parlak canlı görüntüye ve renklere sahip.. Alacak arkadaşlar gözünü kırpmadan alsın derim. Lensi herşeye değer..

• dün geldi makine , baya inceledim , diğer makinelerimle (canon a470 ve fuji av150) ve m580 le kapalı alanda ve günışığında fotolar çekip bilgisayara atıp karşılaştırdım.m580 yorumum: farklı bir makine , çünkü fotoğrafçılık ayarları ve diğer ayarlar konusunda çok kıt ve basit bi menüsü var , canondaki kontrol bunda yok kesinlikle. buna rağmen baya güzel özellikleri de var adamlar yüz tanımayı aşmış insanı tanıyo.evdeki 3 kişinin birer fotosunu çekip isim etiketi yaptım , şimdi bu 3 kişiyi tanıyor , resimlere bakma modunda içinde x kişisi olan resimleri göster diyebiliyoruz baya ilginç geldi bana.yine seçtiğiniz fotoları facebook a youtube a otm yükleyebiliyo bilgisayara bağladığınızda.foto kalitesine gelirsek dışmekanda canondan biraz iyi , kapalı alanda fark yok .fujiyi saymıyorum bile , yaramaz bi makine.sonuçta benzer fiyatlara edindiğim canon menü ve kontrol bakımından , kodak geniş açı ve8x zoom , ekranının kalitesi bakımından üstün. bir de kodağın renkleri bariz daha canlı ama bu donanımdan çok renk profili ile ilgili sanırım.bence fena değil makine bu paraya alınabilir , ama çok şey de beklemeyin , misal ben bu kadar iri ve markalı bir objektiften dolayı canondan bariz bir üstünlük bekliyodum ama yok öyle bariz fark.

• BENDE ARKADAŞIN CANON makinasıyla karşılaştırdım,renk daha canlı ama menüsü daha kısıtlı ama bu fiyatı hakediyor daha iyisi yok bu fiyata
  • Az önce baktım. Fiyatı güncellemişler. Yeni fiyat 249 TL olmuş. Alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • istanbul meydanda teknosada 169tlye gördüm bugün;bilmiyorum sadece teşhirimi yoksa geneli mi...
  • Almayın, aldırmayın. 1 buçuk sene önce 189 tl ye aldım, özellikleri çok cazip gelmişti. kullandıktan sonra ne kadar berbat makine olduğunu anladım gece çekimi sıfır, 8x optik zum hikaye bulanık çekiyor, kısacası pişman olmak istemiyorsanız uzak durun.
  • Yarı Prof. Fotograf Makinesi Kodak z990

Paket İçeriği:

* KODAK EASYSHARE MAX Kamera
    * KODAK Ni-MH Pre-Charged Şarj Edilebilir Dijital Kamera Pilleri AA
    * Şarj Aleti
    * USB Kablo
    * Lens Kabı ve Kayışı
    * Boyun Askısı
    * Kullanma Kılavuzu

Özellikleri:

Optik Zoom: 30x
    Dijital Zoom: 5x
    Flaş: Var
    LCD Ekran Boyutu: 3.0" - 460.000 nokta TFT Renkli LCD ekran, akıllı ekran özelliğiyle
    Dahili Bellek: 128 MB
    Sesli Video Kaydı: Var
    Bağlantı Arabirim: USB
    Güç (şarj özellik): 4 Adet AA Pil
    Dosya formatı(foto): JPEG
    Çözünürlük (MP): 12 MP
    Otomatik Çekim: Var
    Görüntü Sabitleyici: Var
    Görüntü Çözünürlüğü: 4000 x 3000
    Video Kayıt Çözünürlüğü: 1280 x 720
    Video Kayıt Çözünürlüğü: 1920 x 1080
    Video Kayıt Çözünürlüğü: 640 x 480
    Marka: Kodak
    Türkçe Menü: Var
    Görüntü Sensör: CMOS
    Hafıza Kartı: SD / SDHC
    Hassasiyet (ISO): ISO 6400
    Yüz Tanıma: Var
    Kırmızı Göz Düzeltme: Var

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.