Şimdi Ara

Kodak Easyshare C913 ile Canon PowerShot A580 hakkında sual

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni konu açarak fuzuli yer işgal etmek istemezdim ama forumlarda bakındım, ilgili bir konu bulamadım :(
    Benim sorum Kodak Easyshare C913 dijital fotoğraf makinesi hakkında bilgi almak. Daha doğrusu bu makine 160lira gibi bir fiyatla satışta, acaba normal bir kullanıcı için yeterli midir yoksa boşa para vermeyeyim mi?

Çok param yok ama fotoğrafa sevgim var, açık havada, gezi, konser, etkinlik, gece çekimi, ev içi çekim filan yapmaya meraklıyım. Profesyonel olarak ilgilenecek kadar lükse sahip olmadığım için amatör ruhla güzel işler yapmaya çalışıyorum. Biraz sloganik oldu ama idare ediverin

Bir de şöyle bir durum var çekimlerini bildiğim bir makine olarak Canon PowerShot A580 var. Çekimlerinden de kullanımından da memnunum. Onun kalitesinde bir ürün benim için yeterdir ama daha uygun fiyatlısına ihtiyacım var.

Canon kullanmış biri olarak Kodak konusunda emin değilim. İşten anlayan birileri yardımcı olursa nasıl memnun olurum bilemezsiniz :)

Bu vesile ile başım her dara düştüğünde koştuğum DonanimForum ortamına sevgilerimi iletirken cevaplarınızı beklediğimi belirtiyorum.

• Ya kimsenin çalışmadığı yerden sordum, ya da imzama bakıp da boşverdi herkes

Kalbimi ferahlatacak bir bilgisi olan yok mu bu konuda?
  • ben de var kodak c913,
    çok profesyonel olarak ilgilenmiyorsanız bu işte c913 gayet uygundur.
    9.2 megapixel..
    benim açımdam görüntü kalitesi olarak gayet işimi görüyor ama tabiki zevk meselesi bu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.