Şimdi Ara

Kod ve yazı yazmak için rahat klavye önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
3.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim. 7/24 laptop kullanıyorum. Klavyesi çok rahat olmadığı için klavye tavsiyesi istiyorum. Sürekli kod ve yazı yazılacak. Oyun oynama gibi bir amacım yok. Bileği ağrıtmayan, rahat olan ve yormayan bir klavye söyleyebililir misiniz? Marka önemli değil. Sadece bana uygun olsun yeter.

• Ben Razer Lycosa Kullanıyorum ve tuşları çok çok rahat önceleri g15 kullanırken tuşlarla yazı ayzmak için cebelleşirdim. Razer'ın bu klavyesi alttan aydınlatmalı ve tuş yükseklikleri orta seviyede buna bağlı olarak yazı yazarken veya oyun oynarken tuşlara kuvvet uygulamanıza gerek kalmıyor fiyatıda 137 TL civarında indirimde şu anda bence bir bakın derim fiyat fazla gelir derseniz microsoft veya logitech'in klavyeleri var ama onlara birşey diyemeyeceğim kullanmadığım için gidip deneyerek onlarada bakabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pillibebek

Ben Razer Lycosa Kullanıyorum ve tuşları çok çok rahat önceleri g15 kullanırken tuşlarla yazı ayzmak için cebelleşirdim. Razer'ın bu klavyesi alttan aydınlatmalı ve tuş yükseklikleri orta seviyede buna bağlı olarak yazı yazarken veya oyun oynarken tuşlara kuvvet uygulamanıza gerek kalmıyor fiyatıda 137 TL civarında indirimde şu anda bence bir bakın derim fiyat fazla gelir derseniz microsoft veya logitech'in klavyeleri var ama onlara birşey diyemeyeceğim kullanmadığım için gidip deneyerek onlarada bakabilirsiniz.

Çok sağ olun. 137 lira fazla benim için. Microsoft'un var. İnce ve yakın tuşlu. Onlar hoşuma gidiyor da tam emin olamıyorum. Geri iade garantisi olan bir yerden alırsam deneme şansım da olur hem.
  • Parmaklarına değer veriyorsan mekanik klavye almanı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Parmaklarına değer veriyorsan mekanik klavye almanı öneririm.

Mekanikle diğerleri arasında ne fark var? Diğer çeşit ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kassatura

quote:

Parmaklarına değer veriyorsan mekanik klavye almanı öneririm.

Mekanikle diğerleri arasında ne fark var? Diğer çeşit ne?

Denk bir örnek olmayacak ama dünyada sadece 2 araba markası olmuş olsa, şu an kullandıklarımızı Tofaş olarak mekanik klavyeleri de BMW olarak düşün.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Denk bir örnek olmayacak ama dünyada sadece 2 araba markası olmuş olsa, şu an kullandıklarımızı Tofaş olarak mekanik klavyeleri de BMW olarak düşün.

Hocam 50-75 lira arası kaliteli bir mekanik klavye önerebilir misin?
  • quote:

quote:

Hocam mekanik klavye olayı biraz tuzlu zaten Türkiye şartları itibari ile fazla çeşitte gelmiyor. En ucuzu 220 lira civarından başlıyor. Modeli de galiba Razer Blackwidow Expert idi, ama oyunculara yönelik daha yazı yazma amaçlı mekanik klavye gelmedi galiba.

• quote:

quote:

Öyle bir fiyata mekanik klavye yok hocam microsoftun klavyelerini denemek için gideceksin mediamartk'a yada elektroya yada vatana orda deneyip kafana ve kesene göre olanını alacaksın.

• quote:

Orijinalden alıntı: pillibebek

Öyle bir fiyata mekanik klavye yok hocam microsoftun klavyelerini denemek için gideceksin mediamartk'a yada elektroya yada vatana orda deneyip kafana ve kesene göre olanını alacaksın.

Microsoft Sculpt Comfort aldım. Bilek destekli falan. Gayet rahat bence. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.