Şimdi Ara

Kocaelinde Hobi Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    çok uzun süredir bir hobim yok önceleri yürüyüş yapardım haftasonları kilometrelerce fakat bu beni sıkmaya başladı kocaeli'nde oturuyorum ve gerçekten sadece haftasonları için çok eğleneceğim bir hobi arıyorum eğer kocaeli'de oturan arkadaş varsa onunla birlikte de birşeyler yapabiliriz

kendimi tanıtmak gerekirse kilolu değilim ağır işleri yapabilirim Parkour sporunu seve seve yaparım tam benlikdir parkour ama kocaeli olduğu için her adım başına ev düşüyor evlerde öyle ki arkadaş dümdüz tutuncak bir yer yok bulursan 1 -2 tane anca, airsoft gibi vicudsal hobileri severim bana tavsiye edeceğiniz hobiler de lütfen vicudu kullanmalık hobiler olsun tavsiyelerinizi bekliyorum size güveniyorum

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sulu. -- 24 Ağustos 2015; 12:54:21 >

• sapanca gölünde wakeboard yapabilirsiniz sukay park diye bir mekanda zevkli bir aktivitedir
  • ikara1981 İ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam Bunu Göz Önüne Alacağım
  • İlkbahar yaz aylarında grupça yada kendi grubunu oluşturarak dağ yürüyüşü yapabilirsiniz.Kandıra taraflarında 20 ye yakın kbb doğa yürüyüş parkuru var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.