Şimdi Ara

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 2014 OXFORD ORJİNAL HAZIRLIK KULLANMADIĞIM SIFIR KİTAPLARIM VAR ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kitaplar hazırlık sınıflarında zorunlu olarak alınması gereken kitaplardır orjinal dir CD LERİ İLE BERABER 350 tl ye almıştım kocaeli üniversitesideyken geçensene almıştım hersene aynı kitaplar alınır muhtemelen bütün hazırlıkta aynı kitaplar kullanılıyordur bu konuda bilgim yok

kitaplar yüzde 99 boştur hazırlık sınıfını okumadım bazı nedenlerden dolayı ama kitaplarını almıştım piyasa malınıda bulabilirsiniz onların fiyatı 150 civarında ama kitapların kalitesi kötü sayfalarının çoğu otokobi renksiz ve bazı kitapları bulmanız zor ve zatenyanında cd lerini vermiyorlar bu orjinal basımdır ptt kapıda kontrollü göndermek isterdim ama artık kapıda ödeme için fatura istiyorlar o yüzden ptt kontrollü gönderim yapabiirim kargoya veririm size ptt kargo takip nosunu veririm sizde parayı yatırırsınız tel:05414390997
    BUDA FORUMDA AÇTIĞIM DİĞER İLANIM
    http://forum.donanimhaber.com/m_110414969/f_//tm.htm
     KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 2014 OXFORD ORJİNAL HAZIRLIK KULLANMADIĞIM SIFIR KİTAPLARIM VAR ARKADAŞLAR KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ 2014 OXFORD ORJİNAL HAZIRLIK KULLANMADIĞIM SIFIR KİTAPLARIM VAR ARKADAŞLAR

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.