Şimdi Ara

KOCAELİ PS3 OYUNCULARI GRUBU (AKTİF) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
2
Favori
6.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıkıntı y0k hocam :) Ben Mayısta Askerim Kusura Bakma Pek Giremiyorum Foruma . Akşamdan Akşama aklıma gelirse . FerhatErman7 Usa Psn'im bu ekLersen Görüşebiliriz . ReaL'de Takaslayabiliriz . Unc 3'ü Başlayamadıysan verde ben bitiriyim veririm :D Onun haricinde Heavy Rain ve Tekken 6'yı isti0rm :D Killzone 3 ve Tomb Raider'i weririm sana Unc'u 2 - 3 günde bitiririm Resistance'ı oynuorum şuan Gt5 ve Pes12'den kalan zamanda . Diğer bütün oyunlarını bitirdim . Heavy Rain hariç Tekken 6'da Harici hdd'mde vardı Fat kasa'da . Müsait olduğunda telefon numaranı bırakırsan pm'e Ararım görüşürüz .
  • unchartedte basladım aksamdan aksama oynuyorum dogal olarak trophylerımbıtınce degısırız
  • arkadaşlar derincedeyim bende forumun eskileriyle baya muhabbetimiz var izmitten.. benimde elimde kilzone 3 ve f1 2010 var şu an için isteyen olursa heavy rain yada batman arkham city ile takas edebiliriz ev derincede ama dükkan çarşıda
  • @sahtebeyaz
    Terminatör, PoP,Alone Dark ı oynamadım senin oyunlardan
    Bu arada bende oyunlarmıı söyleyim,Takas değilde oyunları paylaşmak istiyorum...Zevkini aldıktan sonra geri vermek için...Darkness 2 varsa aranızda iyi olur :)
    BF3,CODMW3,Fifa12,Burnout,PES 11,PES10,RDR,The Sims3,Dragon age trilogy,PoP Trilogy,NBA 2K10
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaSha41

Sıkıntı y0k hocam :) Ben Mayısta Askerim Kusura Bakma Pek Giremiyorum Foruma . Akşamdan Akşama aklıma gelirse . FerhatErman7 Usa Psn'im bu ekLersen Görüşebiliriz . ReaL'de Takaslayabiliriz . Unc 3'ü Başlayamadıysan verde ben bitiriyim veririm :D Onun haricinde Heavy Rain ve Tekken 6'yı isti0rm :D Killzone 3 ve Tomb Raider'i weririm sana Unc'u 2 - 3 günde bitiririm Resistance'ı oynuorum şuan Gt5 ve Pes12'den kalan zamanda . Diğer bütün oyunlarını bitirdim . Heavy Rain hariç Tekken 6'da Harici hdd'mde vardı Fat kasa'da . Müsait olduğunda telefon numaranı bırakırsan pm'e Ararım görüşürüz .

gran turismo 5 i satıyor musun?
  • Satış yok oynamalık takas yapabiliriz 15 günlüğüne.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CagdasyavasTR1

Kocaeli/Gölcük eski garajların ordayım psn:CagdasyavasTR1 oyunlarım:gt5,kz3,bf3

gran turismo 5 i satıyor musun?
  • return kardes burnout paradıse fulmu bendede var ama bu ısland adası falan yok sendevarmı yanı sonradan cıkan eklentıler

bu arada cuma gunu degısım yapalımmı

ben sana termınator--prınce of persıa--- alone ın the darkı getıreyım

sen bana the sıms 3----- prınce of persıa trıgoly----dragon ageyı ver
  • denizgoren kardes ben ızmıtte dershanede cografya ogretmenıyım derıncede gecıtte bulunan lvl playstatıon cafe bızım sayılır (kayınconun ) oyunlarıma bak takas yapabılırız heavy raın var bende o cafeye aıt oldugu ıcın kalıcı veremem ama bırseyler yapabılırız sende batman varmı
  • pasha senı ekledım olmadı sen benı eklesene
  • ekLerim abi Ben Bitirdim Oyunu 1 Kere Dün Sabaha karşı:) Yarın bir daha bitiricem inş . Tşkler Paylaşım için .
  • Arkadaşlar Euro 2008 arıyorum,elinde olan varsa ya da bulabileceğim bir yer varsa İzmit'de bana PM atın :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 31 Mart 2012; 23:09:07 >
  • Ben usa account kullaniorm abi o yuzdn olmdi snrm Bombac1mulay1m ekLe bni gorslm onlineim bn gnldee :-)
  • arkadaşlar elden gran turismo 5 alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun fiyatları çok arttı...Elimdeki oyunları bir süreliğine biriyle değiştirip oynayalım diyorum...2012 de çıkmış oyunlar fiyatları çok arttı...İnternetten de almadığım için izmitteki fiyatlar çok uçuk...Bu araladar da sıkıntılıyım biraz...Var mı böyle güvenilir oyunları paylaşacağım dost
  • Yok mu ilgilenen yaw, varsa pm atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return Zuha -- 26 Temmuz 2012; 22:42:51 >
  • arkadaslar golcukte oturuyorum, takasa yapabılırım.
    elımdekı oyunlar:
    PES 2012
    ASSASSINS CREED II
    KILL ZONE II
    INFEMIOUS II
    GOD OF WAR III
    NEED FOR SPEED PROSTRETT
    ARMY OF TWO
    MIRRORS EDEGE

BU ARADA GOD OF WAR III SERISI YADA HAWX 2 ARIYORUM
    MSN:ozcancalay@hotmail.com
  • Arkadaslar elden uncharted 2 alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlgi yok ama yine hortlatıcam konuyu...MGS4 arıyorum takaslık olur ,bir süreliğine karşılıklı oyunla da olur...İlgilenenler bana haber verirse sevinirim...Çünkü hiçbir yerde bulamıyorum kocaelide , saçma sapan uçuk fiyatla satıyorlar bir de
  • selamlar arkadaşlar. Uzun süredir askerde oldugum için bulunamadim :) Elimde Logitech GT Direksiyon move starter pack ( 2 move'lu ) sarı ışık arızalı bir ps3 var ilgilenenler pm atabilirler. Xbox360 Elite aldiğim için elimden çıkartmakta fayda görüyorum. Yardımcı olacağım fiyatta. Saygılar
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.