Şimdi Ara

KOÇ ÜNİVERSİTESİNİN BAŞARILARI ( Uluslararası ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Boş insansın, boğaziçinden çıkınca da kendi çöplüğünde seviyesiz arkadaşlarınla yaşamını sürdüreceksin, kelime darcığını genişletmen dileğiyle iyi şanslar..
  • MIT Yolcusu M kullanıcısına yanıt
    Dostum birinin sana sarılması gerekiyor
    Acilen yıkık asosyal leş hayatından çıkmalısın ne biliyim arkadaş edin kız kovala spor yap doğada yürü :D senin gibilerini çok ezerler söyliyim bu ukalalık ve kibirle çok dışlanırsın sen beni bile forumda baydın seni gercek hayatta tanıyanlara Allahtan sabır diliyorum (:

Henüz elinde puan oluşmamışken daha hangi bölümü kazandıgımı bile bilmeden yaptığım sıralamaya bok atiyorsun simdi de :)

Ama ben seni mazur görüyorum heyecanlisin gençsin ona veriyorum

Umarım seneye benim derecemden iyi derece elde edersin de 1 sene sonra bu konulara dönüp de büyük laf etmeseydim keşke diye zırlamazsın

Daha beni tanimadan pırasa dolu beyninle laf sokmaya calisman da ayri komik dostum yapma böyle disaridan avanağa benziyorsun

Hadi sinavinda basarilar evlat :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LaktozSuzSüt kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim bu bir gelişme sizin için boş yapmayı bırakıp benim söylediklerimden hareketle çıkarımda bulunmuşsunuz, araştırmak denmese de kendinizce analiz yapmışsınız..

tekrardan tebrikler, başarı dileklerinize de son derece içten bir şekilde teşekkür ediyorum :)
  • Ege Üniversitesi bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaktozSuzSüt kullanıcısına yanıt
    Yanı bu adam biraz toy daha acımak ve yardım etmek lazım ben yaşından ötürü daha öğreneceği cok sey olduğunu düşündugumden güldüm sadece zaten...

Emaytiylimisss kızmasın yine de ... hehhehh

• Ben takdir ediyorum bu arkadaşı,kendini bu şekilde motive ediyor sonuçta.Bu da sınava hazırlanmak için bir motivasyon olabilir,şahsen ben puanımı görmeden araştırma yapmazdım ama saygı duyuyorum eğer böyle mutluysan.Umarım sene sonunda istediğin sıralamalar gelir de hayal kırıklığına uğramazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8931184CD

Ege Üniversitesi bekliyoruz
    Gelicek hocam tüm üniversitelerin mezunlarının yaşadığı yerleri kıyaslıyıcam.
    Sağolun hocam beklemedeyiz

• yyvzz Y kullanıcısına yanıt
    Emaayti :)

Diğer konularınızı ve mesajlarınıza baktım da çok da konuşarak zaman kaybetmemize gerek yok, size hayatta başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2019Rank1

Ben takdir ediyorum bu arkadaşı,kendini bu şekilde motive ediyor sonuçta.Bu da sınava hazırlanmak için bir motivasyon olabilir,şahsen ben puanımı görmeden araştırma yapmazdım ama saygı duyuyorum eğer böyle mutluysan.Umarım sene sonunda istediğin sıralamalar gelir de hayal kırıklığına uğramazsın.
    İnşallah hocam teşekkür ederim
    Bunlar çok basit sorulardir:))) hhahhahh

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.