Şimdi Ara

KO ve SRO forumunun bizden üstünlüğü ne? WOW ARKA plan resmi arıyoruz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biraz önce biraz gülmek için KO Forumuna bakayım dedim, bir de ne göreyim, arka planda bir resim var. Reklamdır heralde dedim, ama reklamsa niye WoW forumunun arka planında yoktu. Ardından birkaç foruma girdim fakat o resim yoktu. SRO forumuna girdiğimde arka planda başka bir resim vardı. Sanırım bu resimler o oyunlarla ilgili. Peki WoW forumunun arka planında niye böyle birşey yok? Biz dışlanıyor muyuz?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yok öyle bişi ne alaka bu forumda herkes eşit haklara sahiptir resim falan olsa ne olur olmazsa ne olur önemli olan yazılanlar
  • Doğru diyorsun da, onların arka planlarında, oynadıkları oyunla ilgili güzel bir concept art bulununca ne değişti, arkada en azından bir WoW logosu bulunsa iyi bir heveslenirdik
  • Snake koyulur arka plana, efsane seri MGS sonuçta
    Ama WoW' un Kınayt' tan daha efsane olduğu da bir gerçek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akman39

Bu arada bu da Link http://forum.donanimhaber.com/forumid_319/tt.htm

evet onu gözden kaçırmışım nintendo pek ilgi alanıma girmiyo
  • Ya resim umrumda değil de asıl ilginç olan bu oyun karakter veya itemlarının wowdan çok daha pahalıya satılması :/ gerçi 99999999999999999 tane mob kesersen bidaki lvle geçebiliyorsun ama...Artık emek karşılığı denirmi buna veya bu kadar mob kesmeye emek denirmi bilmem....Garip bence...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fakenick762

Ya resim umrumda değil de asıl ilginç olan bu oyun karakter veya itemlarının wowdan çok daha pahalıya satılması :/ gerçi 99999999999999999 tane mob kesersen bidaki lvle geçebiliyorsun ama...Artık emek karşılığı denirmi buna veya bu kadar mob kesmeye emek denirmi bilmem....Garip bence...

Doğru söylüyorsun ama genelde oynayan kişi sayısına bağlı, Türkiye' de WoW oynayan kesim kınaytçılara göre çok az ve karakter ya da item satın almaya pek de ihtiyaç duymuyor çoğu. Haklılar da, WoW' da azim ettin mi herşeyi yaparsın Kınaytta en üst düzeyde bir karaktere sahip olmak için, alabildiğine illegal yöntemlere başvurman gerek, oynayan arkadaşlardan duyduğuma göre... 1 sene oynayıp en üst seviyenin yakınından bile geçemeyenler var. Eski Kınaytçı bir arkadaştan duydum (ki artık kınayttan nefret ediyor lafını bile andırmıyor), 25.000 YTL' ye bir karakter transferi olmuş bizim semtteki internet kafelerden birinde... (oturduğum semtin nüfusu 300.000 olunca ki bi kadından 10 çocuk çıkan azınlık ne diye düşünüyorsan ki bu azınlığın zavallı gençlerinin hangi sözde DVO' yu oynadığını biliyorsan şaşırmana pek de gerek yok [tüm semtte toplamda 2 WoW oyuncusu var diye tahmin ediyoruz bu arada])

• Sanki birileri uğraşmış yapmış, sonra siteye mail atmış onlarda yayınlamışlar gibi duruyor. Acıklama yapılırsa turuncu consept te bende wow la alakabişey yapabilirm
  • quote:

Orjinalden alıntı: amboleos

Sanki birileri uğraşmış yapmış, sonra siteye mail atmış onlarda yayınlamışlar gibi duruyor. Acıklama yapılırsa turuncu consept te bende wow la alakabişey yapabilirm

Ne güzel olur, bu tarafla ilgilenen bir yöneticiye söylesek fena olmaz aslında
  • aslında bi arthas süper olur yada bi blood elf dişi mage....
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOLDFALCON

aslında bi arthas süper olur yada bi blood elf dişi mage....

Arthas +1
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOLDFALCON

aslında bi arthas süper olur yada bi blood elf dişi mage....

Benim charı koyalım belf mage.
    Bu arada futbol bölümüne girerken(FB GS'yi yenmişti futbol bölümüne takılmak zevkli oluyordu) futbol bölümünde artık her konuya özgü arkaplan resmi projemizi başlattık gibisinden bir konu açmıştı bir yönetici ve arkaplan resmi istiyordu. Ben bu zamana kadar mutlaka buraya d ayapılır diye düşünüyordum ancak WoW bölümü yöneticileri ilgisiz gibi.:S

• quote:

Orjinalden alıntı: Glorian

ancak WoW bölümü yöneticileri ilgisiz gibi.:S

• quote:

Orjinalden alıntı: hothor

quote:

Orjinalden alıntı: Glorian

ancak WoW bölümü yöneticileri ilgisiz gibi.:S

WoW Yöneticilerinden biri bana özel mesaj atarak siz arkaplan resmini belirleyin biz koyarız dedi şimdi yeni konu açıyorum topluyoruz arka planları

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.