Şimdi Ara

ko dan iyi bildigini sananlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Romst3rHERE

quote:

Orijinalden alıntı: SroKO

quote:

Orijinalden alıntı: Romst3rHERE

Bilmiyoruz bizde yeni geldik

he haci ya nere bura acaba

Şaka mahiyerine şeyetmiştim ama neyse

Tamam bende şaka anlamında dedim zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Larry

burada arkadas bisi sormus her zamanki yaptiginiz yapmisiniz ve benim hic bir zaman akil sir erdiremedim seyi yapmisiniz..gene alakasiz konuyla baglantisiz yorumlar..
    ama bu sefer silmicem yazilanlari cunki yaptiginiz yorumlar konuyla alakasiz olsada turkcemizi korumak adina ..
    gelelim konumuza..

oyundan zevk alabilmek...kisiye gore degisir ama ortalama kişilerin zevk alma durumuna gore yorum yapim ben..
    level+item=huzur = para demek..
    oyunda en cok zevk alican şeyse pk dir..pazar işidir level kasmadir bunlarda kişiye gore degişir.

ha bide eklim...sinirlerin cok guclu olmali cunki oyunda adalet ve esitlik yok..yani kisaca bunca maddi manevi yatirimdan sonra..eline sadece kocaman bir hic ve bozulmus sinirler asosyal bir kişilik işinden arkadaslarindan ailenden kopmus..seni sen yapan seyler degismis aynada kendisini tanimadigin bir sende kalabilir.

sonuc=benim hayatimda yapicak fazla onemli birşeyim yok..zaten kişiligim yukarda saydigin gibi..macerayi severim belayada bayilirim diyorsan başla..
    ha yok ben zevk ve merak icin oynucam bir oyun gozunle bakmistim diyorsan..başlama

Snce biz bu adama bu kadar tepki vermesek kendini düzelticekmi ?? okulda bir sınava girse böle iki cümleyi bir araya toplıyamassa nlcak ? Bu forumda gercekten öğüt vercek ve karsıdakinin iyiligini düsüncek insan yok yada tek tük. bu arkadaslarda makarasına iste uyarıyoruz ayağı falan makaraya alıyorlar ama bi yandanda arkadasın bundan ders cıkarması lazım

• Konuyu açan kişi kusurama bakmasın ama oyun bunun gibiler yüzünden kötü bir hal alıyor
  • İki cümleyi bir araya getiremezmiş. Klavyede kayma olamaz mı ya da ne bileyim siz hep doğru okunabilir mi yazıyorsunuz ya da aceleyle yazılan bir yazının ortaya çıkan görüntüsünden ibaret olamaz mı bu başlık ve mesaj ?

Ne kadarda taşlamaya meraklısınız benim artık tek emin olduğum şey dh nin bu bölümün de hiç bir aceminin adam gibi cevap alamayacak olması. Madem o süper Türkçe'nizle tercüme ettiniz, anladınız, daha neyin geyiğindesiniz adam gibi cevap versenize soran arkadaşa. İlla bir kendini bilmişlik illa ben farklıyım çabası illa herşeye cevap verme karşıdakini küçültme çabası illa bir şeyini çıkartma. Bu adam madem 2 cümleyi bir araya getiremiyor, nasıl bir forum hesabı aldı vs. diyeceğim bunları yazmak bile komik geliyor iki kelimeyi bir araya getiremezmiş. Adam Türkçe'yi sizden öğrenmeyecek ki sadece oyun hakkında bilgi almak istemiş, kafan almıyorsa bir şey yazmasın ya da tekrar yazmasını rica edersin, anlayan biride yardımcı olur anlarsınız bu kadar. Ama yok gene küçümsemeler gırgırlar. YAZIK

Yukardaki şahsiyette tabi hep bunlar batırdı oyunu hiç koxperın duperın küfürbaz -10ların suçu yok.

Her koya başlayan asosyal falan böyle dram görmedim ben ki bu iradeye bağlı ve suç ko da değil bilgisayardadır. KO değil belki başka oyunda asosyelleşir bunu düşünmek size kalmadı ve bence düşünende yok laf altında kalmama bahaneniz.

HİÇBİRİNİZ ANANIZIN KARNINDAN BU OYUNU ÖĞRENEREK SIÇRAMADINIZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoturday -- 25 Temmuz 2009; 21:21:29 >

• KO'yu anlatayım

Bir char açtım başladım kasmaya
    ilerledikçe de + basmaya
    geldi 80 oldu başladı coşmaya
    ban yedi ben gm'ye KOya

ilham geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLüRüK

İki cümleyi bir araya getiremezmiş. Klavyede kayma olamaz mı ya da ne bileyim siz hep doğru okunabilir mi yazıyorsunuz ya da aceleyle yazılan bir yazının ortaya çıkan görüntüsünden ibaret olamaz mı bu başlık ve mesaj ?

Ne kadarda taşlamaya meraklısınız benim artık tek emin olduğum şey dh nin bu bölümün de hiç bir aceminin adam gibi cevap alamayacak olması. Madem o süper Türkçe'nizle tercüme ettiniz, anladınız, daha neyin geyiğindesiniz adam gibi cevap versenize soran arkadaşa. İlla bir kendini bilmişlik illa ben farklıyım çabası illa herşeye cevap verme karşıdakini küçültme çabası illa bir şeyini çıkartma. Bu adam madem 2 cümleyi bir araya getiremiyor, nasıl bir forum hesabı aldı vs. diyeceğim bunları yazmak bile komik geliyor iki kelimeyi bir araya getiremezmiş. Adam Türkçe'yi sizden öğrenmeyecek ki sadece oyun hakkında bilgi almak istemiş, kafan almıyorsa bir şey yazmasın ya da tekrar yazmasını rica edersin, anlayan biride yardımcı olur anlarsınız bu kadar. Ama yok gene küçümsemeler gırgırlar. YAZIK

Yukardaki şahsiyette tabi hep bunlar batırdı oyunu hiç koxperın duperın küfürbaz -10ların suçu yok.

Her koya başlayan asosyal falan böyle dram görmedim ben ki bu iradeye bağlı ve suç ko da değil bilgisayardadır. KO değil belki başka oyunda asosyelleşir bunu düşünmek size kalmadı ve bence düşünende yok laf altında kalmama bahaneniz.

Sen neden konuyu açan arkadaşı eleştirenleri düzeltmeye çalışıyosun şu anda?
    Madem insanların kusurlarını düzeltmeye çalışmıyoruz bu forumda, sen de bizde gördüğün bu 'kusurları' eleştirmeseydin madem.
    Bu kadar uzun bi ders vermeye çalışıp da kendinle çelişmen ilginç
    Vaktini bu arkadaşa KO nun nasıl bir oyun olduğunu anlatarak harcasaydın adam akıllı bi iş yapardın, ama laf dalaşına kalktın sen de biz 'farklı olmaya çalışan' insanlardan farksız oldun.

• quote:

Orijinalden alıntı: DeLüRüK

İki cümleyi bir araya getiremezmiş. Klavyede kayma olamaz mı ya da ne bileyim siz hep doğru okunabilir mi yazıyorsunuz ya da aceleyle yazılan bir yazının ortaya çıkan görüntüsünden ibaret olamaz mı bu başlık ve mesaj ?

Sağol sayende kendimi çok farklı hissettim .

• Eleştirmek farklı düzeltmek farklı ben kendi görüşümü belirttim sana düzel diye yazmadım bunları. Ben senin gibilere yazacağımı yazdım bay zeki birazda sen anlat neyin ne olduğunu. Farklı olmak gibi bir niyetim yok senide adam etmeye niyetim yok edemem, olmazsın, olamazsın o yüzden bana cevap vererek anca bu tartışmayı uzatırsın ki son mesajım zaten chakal aferim hep böyle ol sende. Çok bilmişlikten iyidir farklı hissetmek.
  • Senin adamlık sandığın şey burdaki 3-5 laftan anlaşılıyosa, sen kendini adam bilmeye devam et mutlu ol
    Aklınca laf sokmaya çalışıp da bu son mesajım diyip kaçızlama. Hadi bu da benim son mesajım delüü
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhereismyMind?

Senin adamlık sandığın şey burdaki 3-5 laftan anlaşılıyosa, sen kendini adam bilmeye devam et mutlu ol
    Aklınca laf sokmaya çalışıp da bu son mesajım diyip kaçızlama. Hadi bu da benim son mesajım delüü

Bu her konuda aynı.Yırtıkdondanfırla.gif.Ah delürük seni ah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IRomst3r -- 26 Temmuz 2009; 0:38:41 >

• WhereismyMind

1.konu niteligi neyse ona gore yorum yapmak zorundasin..yapmadigin zaman forum kurallarina gore ceza alirsin,ki ben cogu zaman sizleri ya pm uyariyorum yada cok fazla ileri gidilmediyse mesajinizi silmekle yetiniyorum

2.ben burada sirf yoneticilik yapmaktan ote..sizlerle her konuda paylasimda bulunmaya,yardimci olmaya konusmaya calisiyorum..yani tepeden bakarak olaylari izlemek yerine..sizlerin icinde yeri geliyor kardes gibi yeri geliyor abi gibi olmaya calisiyorum..yanlislariniza ceza ile degil..dogrulari paylasarak..forumda bir aile oldugumuzu unutmadan guzel yonde yapici olmaya hep birlikte el ele verip burada birliktelik olusturmaya calisiyorumki (anladim fazla iyilikten maraza dogar bosuna dememisler)

3.14 yasinda bir cocugu oyunami ozendirelimmi yazmisin..buna sen karar veremezsin..ne anasi ne babasi ne yakinisin..sen saft dusuncelerini..iyi yonde iletir bildirisin secim ona kalir.

4.kişiler hakkinda kafa gore yorum yapip etiket takamazsin.

ve son nokta..konunun amaci disina cikmasindan otürü kilitliyorum..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.