Şimdi Ara

KO Bölümü İstek, Şikayet ve Öneri Konusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
17.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her serverdaki Border/Ft/Savaşların zamanlarının olduğu bir topic var da ben mi bulamıyorum?
    Yoksa da açılması süper olur.
  • aslında bunu knight sıtesınden bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peka -- 2 Nisan 2008; 9:30:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ~HeaveN~

Her serverdaki Border/Ft/Savaşların zamanlarının olduğu bir topic var da ben mi bulamıyorum?
    Yoksa da açılması süper olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_19810788/mpage_1/key_/tm.htm
  • http://www.youtube.com/watch%3Fv=j59RVQQOKk8&eurl girin ve bakın ben inandım bence sizde inanın
  • carnac satış bölümü açılmasını istiyorum.
  • Dün açıldı zaten
  • bende yeni açtım fakat bi siteğim olucak hack programı lazım birileri bana yardım edebilecek varmı acaba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ll3ELA

bende yeni açtım fakat bi siteğim olucak hack programı lazım birileri bana yardım edebilecek varmı acaba?

bu forumda o tür içerikli paylaşım bulamazsın
  • as
  • İllegal hiç bir naneyle işimiz olmaz.
  • açtığım konuya kimse cevap yazmıyor şikayetim bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: slowdown

açtığım konuya kimse cevap yazmıyor şikayetim bu

Bunun için kimi cezalandıralım
  • Konuyu doğru yere açtığınızdan eminseniz mutlaka konu hakkında bilgisi olan biri yorum yapacaktır.
  • Karakter satış bölümünün silkraod bölümü gibi olmasını istiyorum.Satan arkadaşlarım hiç bir şey belirtmeden sadece satılık ilanı koyuyorlar.Charın en az 2 fotosu tüm build bilgileri itemleri nerden alınacağı ne kadara satılacağı belirtilmesi gerekiyor.Sadece msn adresi verip kaçıyolar hiç çekici gelmiyor kimseye.Bu konuda çok büyük derecede rahatsızlık duyuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RichardStarr -- 22 Nisan 2008; 20:38:44 >
  • Haklısın mod arkadaşlarla görüşüp bunun için bir şeyler yapabiliriz.
  • qwesadqwe haklısınız
  • Bu sistem çok karışık oldu sanki 2 tane ko genel bölümü var. Bazı bölümler ayrı başlık altında gruplandırılmış. Hepsi Knight online olarak tek başlık altında gruplandırılsa daha kullanışlı olacağını düşünüyorum
  • vista icin destek konusu acılsın
  • Knight Online Ve Usko Harici Diğer Sunucuların Birbirinden Bağımsız Kategorilere Ayrılması Daha İyi Olabilir Diye Düşünüyorum Günümüzde Artan Pw Merakı Ve Açılan Pw Konuları Knight Online Bölümünü Esir Almış Durumda Knight İle İlgili Bir Konu İçin Foruma Giriyorum Knight Online'de Knight dan Çok Pw Konusu Ön Plana Çıkıyor.
  • niye adam açılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.