Şimdi Ara

# Knight Road Private server # (Lütfen full client indiriniz) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
699
Cevap
2
Favori
23.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öteki serverlaran edindiğim tecrübelere göre yeşil kitabın tamamen kalkması birşeyi değiştirmiyor alt tarafta yine çalışıyor o reset gerekiyor belli bir saat sonra..

Ancak bazı serverlarda yeşil kita kendi kendisini yeniliyor..Tamamen kaldırmak yerine kendi kendini yenilemesini sağlarsanız daha başarılı olur..

Stackableler,pt nodan giren adamın sadece guild adının gözükmesi,akademi daveti alan charda invite yazısının saçma sapan bir şekilde gözükmesi ve levellerin 100+ olması şu an için oyunda bulunan buglar..

Bu db ye bakılırsa kale savaşı da hatalı olacak bence..Bu kullandığınız dblerin genel sorunu bu..Umaırm en kısa zamanda düzelir herkes bota koymaya başlar..Rekabeti bol oyuncusu bol bir server olur..

Arkadaşlarımızla konuştuk bu server bizim için son olacak..Bu serverı bıraktığımız takdirde bir daha sro oynamıcaz..Herşey size bağlı :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Lemans- -- 19 Mart 2012; 15:12:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Mine

Öteki serverlaran edindiğim tecrübelere göre yeşil kitabın tamamen kalkması birşeyi değiştirmiyor alt tarafta yine çalışıyor o reset gerekiyor belli bir saat sonra..

Ancak bazı serverlarda yeşil kita kendi kendisini yeniliyor..Tamamen kaldırmak yerine kendi kendini yenilemesini sağlarsanız daha başarılı olur..

Stackableler,pt nodan giren adamın sadece guild adının gözükmesi,akademi daveti alan charda invite yazısının saçma sapan bir şekilde gözükmesi ve levellerin 100+ olması şu an için oyunda bulunan buglar..

Bu db ye bakılırsa kale savaşı da hatalı olacak bence..Bu kullandığınız dblerin genel sorunu bu..Umaırm en kısa zamanda düzelir herkes bota koymaya başlar..Rekabeti bok oyuncusu bol bir server olur..

Arkadaşlarımızla konuştuk bu server bizim için son olacak..Bu serverı bıraktığımız takdirde bir daha sro oynamıcaz..Herşey size bağlı :)))

Aynı şekülde bende oynamıyodum dh server acmis dediler basladim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Akule35

quote:

Orijinalden alıntı: _FLEA_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _FLEA_

quote:

Bune Yha Yeşil Kitap Yok Denildi Yeşil Kitap geldi reverse Ztn Dandik Swyi Kontrol Edin Lütfen Oynanmaz Böle Oyunn

dostum ugrasıyorlar işte çok basit bir iş sanıyorsun bir serveri editlemeyi ama boyle degil istersen başka serverda oynayabilirsin daha 1-2 gün once acılsın diye acele ediyodun bak aceleyle acılınca server boyle sorunlarda olusabiliyor madem aceleci davranıyosun o zaman boyle kücük buglarıda hoşgörü ile karşılaman lazım bu arada seni kimse zorla oynatmıyo bu oyunda kendine başka bir serverda bulabilirsin

Yazılanları Nerenle Okuyosun anlamadım.. Ama Ben Sadece Belirtmek İstedim Yeşil Kitap Yoktu Dediler Bizde Görünce Şaşırdık Anlamıyorum nie Bu Kadar Gerginllik Cıkarıyosunuz

gerginligi sen cıkarıyorsun bu durumda ugrasıyorlar iste merak etme senin bildigin bugların hepsini onlarda biliyordur sitem edicegine biraz beklesen zaten burdan bilgi veriyolar ne yaptıklarını çok aceleci davranıyorsun

Tamamda Söledik Yani en azından Bilgileri yoksa Olsun Diye Cook Uzatıyosun Konuyuda Burda Fazla Laf Yapma Oyunda Gel Pm at Orda Çözelim Varsa Bir Durum Çözeriz Hani Burda Millete Kendini göstermeye çalışma bak ben Adamlara Artistlik Yapıyorum Diye

uğraştıgımız kisilere bak başka da bişey demiyorum

• Bune hocam ya :S Mob kesiyorum ne exp ne sp ne item ne gold ne başka bişey geliyor. Serverın ciddi bi bakıma ihtiyacı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecanesk

Bune hocam ya :S Mob kesiyorum ne exp ne sp ne item ne gold ne başka bişey geliyor. Serverın ciddi bi bakıma ihtiyacı var

Sw Sürekli Neden Kapanıyor ?
  • lvl im 100 den 99 a düşmüş hemde %0 a

Edit: Niye açılıp kapandığı belli oldu sanırım lwl leri 100 den çok olanları 100 e sabitlemeye çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _VeNGeFuL_ -- 19 Mart 2012; 15:44:29 >
  • Başlamayı planlıyordum ama hâla stabilite sağlanmış değil sanırım?
  • Charım bugda kaldı :S Id-Pw yazıyorum charı görmeden oyundan atıyor ilgilenmenizi istiyorum
  • Id-pw yazıyorum charı görmeden oyundan atıyor charım bugda kaldı ilgilenebilecek olan varmı ? Charımın nick: Elegance . Öyle kaldı charım ilgilenebilirseniz sevinicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

Başlamayı planlıyordum ama hâla stabilite sağlanmış değil sanırım?

# Knight Road Private server # (Lütfen full client indiriniz)

Büyük sorunlarla uğraşıyorlar .

• Hani şu rocroad kapandığında başlık altında atıp tutan , terör estiren arkadaşlar vardı.
    Neden şimdi oyunda göremiyorum?
    Atıp tutarken iyi , oyun açılınca ortadan kaybolmasını da çok iyi biliyorlar hani
  • Swnin Sürekli Açılıp Kapanmasına Bir Çare Bulun
  • @Akule35

İkide bir oyunun kapanması deyip durmayın, keyfimizden kapatmıyoruz herhalde.

# Oyunda birkaç bug var çözülebilecek buglar, şuan arka planda onunla ilgileniyoruz, 100 level problemiyle ilgileniyoruz şuan.
  • yettim geliyorum hemen Valla şu sw kapandı kapanalı bir sürü sw denedim hiç birinde aynı tadı alamadım... En çok övülen Anatolia bile alchermy rezilliği yüzünden bıraktım...Deneyimlerime göre oyunda wolf(gri kurt) npc'de satlmalı ama diğer atack petler silk ile olmalı ve ek bir şeyler sunmalı, alchermy çok zor olmamalı +6'yı 10-20 elixirle basabilmeliyiz ama +7 ve sonrasında rocroad'taki gibi olursa güzel olur. Sonuçta +15'te olsa SoX olmadıktan sonra tam olmuyor stone ve elixir drop'u rocroad'taki gibi olup 100-250'li şekilde stacklenebilmeli. 1kaç saatte bankayı doldurunca uyuz oldum anatolia'da...Bir de eski günleri hatırlatan şeyler gördüm diğer sw'lerde(her ne kadar kasmak ölüm gibi olsa da) event yaratıkları(10tane kutu toplayıp So-Ok'a götürüp 1000hp arttırma vs. aldığımız şeyler) ve botları deli ettiğimiz canavarlar(yüzükçülerden alınan uçan bir top-taş gibi bir şey)

Yani diyeceğim odur ki sizinle ve buradakilerle aldığım zevk hiç birisinde yok/yoktu. Şuanda oyun inmek üzere(bir kaç dk'sı var) ve alchermy'nin +6'ya kadar kolay +6'dan sonra rocroad'taki gibi olup pot-arrow-bolt-elixir-stone ve bilimum üst üste koyulabilecek şeylerin mümkün olduğunca stacklenebilmesi lazım yoksa banka fln dayanmıyor... Bir de gri kurtların npc'de satılması(tabii gold rate iyi olduğunu hesaba katarak ona göre bir fiyatla) 50x gold drop varsa 50-60m wolf için güzel fiyat bence :)

Edit: son 3dk Ohh tamam sakinim

Edit2: Tamam oyundayım yine nick Firaristt ancak potlar 50'şer 50'şer mi alınıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 19 Mart 2012; 17:41:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

yettim geliyorum hemen Valla şu sw kapandı kapanalı bir sürü sw denedim hiç birinde aynı tadı alamadım... En çok övülen Anatolia bile alchermy rezilliği yüzünden bıraktım...Deneyimlerime göre oyunda wolf(gri kurt) npc'de satlmalı ama diğer atack petler silk ile olmalı ve ek bir şeyler sunmalı, alchermy çok zor olmamalı +6'yı 10-20 elixirle basabilmeliyiz ama +7 ve sonrasında rocroad'taki gibi olursa güzel olur. Sonuçta +15'te olsa SoX olmadıktan sonra tam olmuyor stone ve elixir drop'u rocroad'taki gibi olup 100-250'li şekilde stacklenebilmeli. 1kaç saatte bankayı doldurunca uyuz oldum anatolia'da...Bir de eski günleri hatırlatan şeyler gördüm diğer sw'lerde(her ne kadar kasmak ölüm gibi olsa da) event yaratıkları(10tane kutu toplayıp So-Ok'a götürüp 1000hp arttırma vs. aldığımız şeyler) ve botları deli ettiğimiz canavarlar(yüzükçülerden alınan uçan bir top-taş gibi bir şey)

Yani diyeceğim odur ki sizinle ve buradakilerle aldığım zevk hiç birisinde yok/yoktu. Şuanda oyun inmek üzere(bir kaç dk'sı var) ve alchermy'nin +6'ya kadar kolay +6'dan sonra rocroad'taki gibi olup pot-arrow-bolt-elixir-stone ve bilimum üst üste koyulabilecek şeylerin mümkün olduğunca stacklenebilmesi lazım yoksa banka fln dayanmıyor... Bir de gri kurtların npc'de satılması(tabii gold rate iyi olduğunu hesaba katarak ona göre bir fiyatla) 50x gold drop varsa 50-60m wolf için güzel fiyat bence :)

Edit: son 3dk Ohh tamam sakinim

Bana pm atabilirsin 64 falan yaparım seni 10 dk da AccUssEd

• Sonunda güzel bir pvp. Yorumların hepsini okudum. Bug her oyunda vardır, düzeltilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lurtz Uruk Hai

@Akule35

# Oyunda birkaç bug var çözülebilecek buglar, şuan arka planda onunla ilgileniyoruz, 100 level problemiyle ilgileniyoruz şuan.

Potion Merchant'tan alınan Exp. scroll'lar satılamıyor veya yere atılamıyor. Inventory de kaldı öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

quote:

@Akule35

Potion Merchant'tan alınan Exp. scroll'lar satılamıyor veya yere atılamıyor. Inventory de kaldı öyle.

Evet onlar normaldede atılamaz satılamaz, kullanılması zorunlu olan scroollar.

• quote:

quote:

quote:

@Akule35

Rocroadda satılıyordu NPC'ye yahu

• quote:

quote:

quote:

@Akule35

hocam çok feci hayal kırıklığına uğradım. elixirler stacklenmiyor. üst üste koysam bile ışınlandığımda yine tek tek duruyorlar, ve boş yer olsa bile inv. full hatası veriyor...Hafif bir lag sorunu da var...Oturup üzerinde daha çok çalışılması gereken bir db bana kalırsa..Potları mecbureiyetten 50şer 50şer aldım çünkü ctrl ile veya 50'den fazla miktarda alınamıyor...Media dosyasını da değiştirmiştim acaba ondan mı diye düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.