Şimdi Ara

KNİGHT ONLİNE , HAYAT OFFLİNE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
902
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> KNİGHT ONLİNE , HAYAT OFFLİNE
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not
    13 yıl geçti hala oynayanlar var
    |
    |

+1 hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dungeonking kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 10 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Bu konu benim işime yaradı.Msn nick imin yanında çok güzel duruyor.Ama söz çok doğru valla.Bu oyunu oynarken herkes(bende dahil) yeme içmeden kesiliyoruz.
    Reis şu konudan bir sen kalmışsın bir de bu söz
    Haklı olabilirsiniz, gerçekten haklı olabilirsiniz; fakat başkasının düşüncelerini değiştirmek söz konusu olunca haklı olmanız büyük bir olasılıkla hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Her on tartışmanın dokuzunda taraflar kendi haklılıklarına, tartışmaya başlamadan önce inandıklarından daha çok inanmaktadırlar. Tartışmayı kazanamazsınız. Çünkü kazansanız da kaybetseniz de bir şeyleri kaybetmişsinizdir. Neden? Diyelim ki diğer kişiye karşı bir zafer kazandınız ve onun fikirlerini bir paçavra gibi parça parça ettiniz, kafasının çalışmadığını kanıtladınız. Peki ya sonra? Siz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ya karşınızdaki kişi? Onu küçük düşürmüş olacaksınız. Gururu kırılacak. Size gücenecek. Ayrıca unutmayın: Düşüncelerinin yanlışlığı kanıtlansa da, insan aynı düşünceleri savunmaya devam eder. Bir münakaşadan en iyi sonucu almanın tek yolu münakaşadan kaçınmaktır. -Dale Carnegie
  • Yarbay
    4513 Mesaj

Hocam 14 yil oncesine gittim resmen :( gencligimin katilidir bu oyun hala muzigini duydugumda duygulanirim senin nerden aklina geldi :)
    |
    |
    Stoa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 20 gün cezanın, 19 gün 10 saat 32 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Hocam 14 yil oncesine gittim resmen :( gencligimin katilidir bu oyun hala muzigini duydugumda duygulanirim senin nerden aklina geldi :)
    Ko bölümünde en üstte bu vardı bir baktım her gün forumda gördügüm adam 2006da da burdaymış :D
    Haklı olabilirsiniz, gerçekten haklı olabilirsiniz; fakat başkasının düşüncelerini değiştirmek söz konusu olunca haklı olmanız büyük bir olasılıkla hiçbir şeyi değiştirmeyecektir. Her on tartışmanın dokuzunda taraflar kendi haklılıklarına, tartışmaya başlamadan önce inandıklarından daha çok inanmaktadırlar. Tartışmayı kazanamazsınız. Çünkü kazansanız da kaybetseniz de bir şeyleri kaybetmişsinizdir. Neden? Diyelim ki diğer kişiye karşı bir zafer kazandınız ve onun fikirlerini bir paçavra gibi parça parça ettiniz, kafasının çalışmadığını kanıtladınız. Peki ya sonra? Siz kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ya karşınızdaki kişi? Onu küçük düşürmüş olacaksınız. Gururu kırılacak. Size gücenecek. Ayrıca unutmayın: Düşüncelerinin yanlışlığı kanıtlansa da, insan aynı düşünceleri savunmaya devam eder. Bir münakaşadan en iyi sonucu almanın tek yolu münakaşadan kaçınmaktır. -Dale Carnegie
  • Çavuş
    43 Mesaj
    Konuyu hortlariyoruz hadi bakalim
    |
    |
  • Yarbay
    4513 Mesaj

2004 ' ten beri Forumu aktif olarak kullanıyorum aslında :)
    |
    |
    Stoa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

RGSC ID:kasssady (GTA V Beraber Oynamak İsteyen Ekleyebilir!)
    Steam ID:kassady
  • Yarbay
    6287 Mesaj
    Bu oyun bir bataklık, buradan çıkan kurtulur.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
son dakika
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.