Şimdi Ara

Knight Online Europe (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.169
Cevap
6
Favori
264.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tabi canım şahsi mesele zevk alamıyorsa bi insan ne diyebilirimki :)
    Hocam yakında Cash le alabılınecek diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozieekus

Tabi canım şahsi mesele zevk alamıyorsa bi insan ne diyebilirimki :)
    Hocam yakında Cash le alabılınecek diye biliyorum

Bende bakcam zevk almassam 6senedir açık pvpler var.yeni sw açacaklar +1500 kişi var.onda team kurarım diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen alırsın diye düşünüyorm koxp acarmısın bılmem ama koxp karsıtıysan koxperleri hapse attrımak cok eglenceli :)
    kimle elini tasın altına koymuyor zahmet edıp vıdeo cekmıyor halbukı 1 saatını ayırsa 20 ksı hapse attırcaka
  • quote:

Şahsen alırsın diye düşünüyorm koxp acarmısın bılmem ama koxp karsıtıysan koxperleri hapse attrımak cok eglenceli :)
    kimle elini tasın altına koymuyor zahmet edıp vıdeo cekmıyor halbukı 1 saatını ayırsa 20 ksı hapse attırcaka

İyi hos diyorsunda, level jumping event bitene kadar yollasan ne olur. Adam sirf level jumping icin koxp aciyor 70 ustu olup juraid e girmek icin. Bazilarida cz de ds, aoc slotuna dadaniyor. Level jumping bittikten sonra zevki cikar ex kasmanin ama soyluyorum yine pk hergun zevkli juraidden sonra millet girmeye basliyor oyuna. Oglen saatleri mage haric diger classlar is yapar europada bu arada benim nick: ZeNNeR oyun icinde de konusabiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaten oyuna 100 kısı jumpıngle başladı 200 kısı jumpıng yuzuden bıraktı sahsen bende jumpıng zamanları basladım ama baya bılgı topladım oyunda boş oynamam yanı oyunu burada okadar insana yol göstermeye calısıyorum elımden geldıkce cunku bende zamanında oyunu bırakmıs bırı olarak bı umut arıyorlar mıllette yok baslama etme tutma dıyolar bu adam pvp oynuor yıne ıcınde ex kasma ıtem pazar yapma özlemi tütüyor o yüzden bi teşekkkür edilmesine yok demezdim yani
    Abi elini tasın altına koyarsa herkez 10 kısı cok degıl oyunda koxper kalmaz cunku vıdeo atınca dırek hapıs atıyorlar msn koxptan bıle hapse girdim ben msn ye bırakym dedım baktım hapısteyım o derece ılgılıler
  • quote:

zaten oyuna 100 kısı jumpıngle başladı 200 kısı jumpıng yuzuden bıraktı sahsen bende jumpıng zamanları basladım ama baya bılgı topladım oyunda boş oynamam yanı oyunu burada okadar insana yol göstermeye calısıyorum elımden geldıkce cunku bende zamanında oyunu bırakmıs bırı olarak bı umut arıyorlar mıllette yok baslama etme tutma dıyolar bu adam pvp oynuor yıne ıcınde ex kasma ıtem pazar yapma özlemi tütüyor o yüzden bi teşekkkür edilmesine yok demezdim yani
    Abi elini tasın altına koyarsa herkez 10 kısı cok degıl oyunda koxper kalmaz cunku vıdeo atınca dırek hapıs atıyorlar msn koxptan bıle hapse girdim ben msn ye bırakym dedım baktım hapısteyım o derece ılgılıler

Hacı bilgilendirmelerini cevaplarını sevdim, sağol .
    level jumping kalkınca olan koxperlerde %90azalır.video cekmene bile gerek yok ksc ile 2dk.
    video ile 10dk anca surer.olmadı video çekersin pazar kurup a.f.k iken siteye şikayet edersin

• Saolasın hocam
    Aynen öyle diyorum bende euko jumpıng yapmak zorundaydı abi zorundaydı serverde ıtem yok millet andream özlemi ile tutusuyor kımse kasmak ıstemıyor adamlar ne yapsın cok yerınde ve güzel bişey oldu lvl jumpıng bence
    Hocam daha bişey yapmadıysan rosettada karus okcu andream yapmayı dusunuyorum gel derım 3-4 ok 1 buf 1 db olsak bıde tp mage bulsak aglatırız andreamı benden söylemesi :)
  • quote:

Saolasın hocam
    Aynen öyle diyorum bende euko jumpıng yapmak zorundaydı abi zorundaydı serverde ıtem yok millet andream özlemi ile tutusuyor kımse kasmak ıstemıyor adamlar ne yapsın cok yerınde ve güzel bişey oldu lvl jumpıng bence
    Hocam daha bişey yapmadıysan rosettada karus okcu andream yapmayı dusunuyorum gel derım 3-4 ok 1 buf 1 db olsak bıde tp mage bulsak aglatırız andreamı benden söylemesi :)

Rosetta da ardreamda item az dediler, euko ip panele baktım.
    europe:8md 111adet
    rossetta: 8md 165adet sanırım.
    herkes europede itemler çok sağlam dediler ama rosetta ile aynı bence.
    rosettanın %98i türk
    europanın %70i
    nerde çok türk o kadar koxp ::))
    bu arada okcuları banlıyolarmış dikkat+et

• koxpcuları yatırtmak banlatmakta oyunun bir zevkidir hatta bununla ilgili fan club bile açılabilir.

jumpingden önce oynayanlardanım. şuan jump eventini kullanıp yeni char kasıyorum. izlenimlerim şunlar.(callisto)

+3 item düşüren görev mobları jump gelmeden önce fulldu. şimdi hepsi boş
    callisto jump gelmeye yakın bomboştu. ronalkda 3 e 4 kapışma oluyordu en fazla. 80 olup oyunun tadını alamamaya soğumaya başlamıştım. aşırı koxp vardı. defalarca koxpcu videosu yolladım hiç ilgilenmediler. pazar kuran en fazla 10 kişi vardı. şimdi anvil öndü merdivende baya kişi var
    jumpingle beraber hazır kasma yolu gördüğü için millet rosetta ve europa ya kaydı o serverlar eskisinden kalabalık oldu.
    ben kalabalığı sevmem ama en 4 5 adamla olcak işte değil. şuan callisto istediğime yakın kalabalıkta. item sıkıntısı var birtek. pre ile priest kasıyorum çevredeki koxpcularda azalma farkettim. benim gibi düşünen yada itemlerini parasını kullanmak şisteyen callistoya tekrar dönmüş.

vede millet aşırı aceleci ve bilgisiz 50 olan jumping yapıyor 73 te kalıyor. bir tanesi ile konuşuyorum 50 lvlden başka jump yapılmadığını zannediyor ona öyle söylemişler yada bu da bir strateji milleti belirli seviyede bırakmak. ben 60%99 yapıp jump yapıcam buda beni 77 yapar. 65 ti niyetşm ama 9 günde 60 tan 65 yapamam çalışıyorum ve şu oyunun başından beri KOXPA elimi sürmedim ve böylesi çok zevkli.

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

koxpcuları yatırtmak banlatmakta oyunun bir zevkidir hatta bununla ilgili fan club bile açılabilir.

jumpingden önce oynayanlardanım. şuan jump eventini kullanıp yeni char kasıyorum. izlenimlerim şunlar.(callisto)

callisto jump gelmeye yakın bomboştu. ronalkda 3 e 4 kapışma oluyordu en fazla. 80 olup oyunun tadını alamamaya soğumaya başlamıştım. aşırı koxp vardı. defalarca koxpcu videosu yolladım hiç ilgilenmediler. pazar kuran en fazla 10 kişi vardı. şimdi anvil öndü merdivende baya kişi var
    jumpingle beraber hazır kasma yolu gördüğü için millet rosetta ve europa ya kaydı o serverlar eskisinden kalabalık oldu.
    ben kalabalığı sevmem ama en 4 5 adamla olcak işte değil. şuan callisto istediğime yakın kalabalıkta. item sıkıntısı var birtek. pre ile priest kasıyorum çevredeki koxpcularda azalma farkettim. benim gibi düşünen yada itemlerini parasını kullanmak şisteyen callistoya tekrar dönmüş.

vede millet aşırı aceleci ve bilgisiz 50 olan jumping yapıyor 73 te kalıyor. bir tanesi ile konuşuyorum 50 lvlden başka jump yapılmadığını zannediyor ona öyle söylemişler yada bu da bir strateji milleti belirli seviyede bırakmak. ben 60%99 yapıp jump yapıcam buda beni 77 yapar. 65 ti niyetşm ama 9 günde 60 tan 65 yapamam çalışıyorum ve şu oyunun başından beri KOXPA elimi sürmedim ve böylesi çok zevkli.

Hocam callistoda çok az adam var yetim gibi kaldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

koxpcuları yatırtmak banlatmakta oyunun bir zevkidir hatta bununla ilgili fan club bile açılabilir.

arttı, bu yine iyi. hiç adam kalmamıştı neredeyse. bu arada chitin md lerde fiyat artışındaki sorumlulardan biride benim iyi para sokmuştum piyasaya anvil beni çökertti jumpdan önce hiç adam kalmayınca pazarda artık item bulamayıp alakasız şeyler basmıştım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zmax

quote:

arttı, bu yine iyi. hiç adam kalmamıştı neredeyse. bu arada chitin md lerde fiyat artışındaki sorumlulardan biride benim iyi para sokmuştum piyasaya anvil beni çökertti jumpdan önce hiç adam kalmayınca pazarda artık item bulamayıp alakasız şeyler basmıştım

13tl ye düstu gb fiyati.fakat nedensiz sekilde %30doluluk var callistoda.

• Arkadaşlar oyuna giriyorum. Id Pw yazarken normal fakat server seçtikten sonra ekran böyle oluyor neden biliyor musunuz?
    win7 pro 64 bit kullanıyorum.

Knight Online Europe

karaktere girdikten sonrada benzer şekilde devam ediyor oyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skalpell

Arkadaşlar oyuna giriyorum. Id Pw yazarken normal fakat server seçtikten sonra ekran böyle oluyor neden biliyor musunuz?

Knight Online Europe

ekran kartı driverını değiştir. güncelle olmazsa daha düşük versiyon bul.

• quote:

quote:

Arkadaşlar oyuna giriyorum. Id Pw yazarken normal fakat server seçtikten sonra ekran böyle oluyor neden biliyor musunuz?

Knight Online Europe

ekran kartı driverını değiştir. güncelle olmazsa daha düşük versiyon bul.

Güncelleyip denicem sonucu yazarım buraya

Edit: Valla oldu da bala oldu. Güncellemeye çalışırken hata aldım uyumlu değil diye sonra ekran kartı driverini silmeden tekrar yüklemeye çalıştım. 1-2 hata falan verdi bilgisayar baktım sorun yok eski haline dönmüş oyun da düzgün çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AccUssEdGR -- 22 Mayıs 2012; 14:55:21 >

• +3 İtem düşüren görev mobları neler hocam :D
  • quote:

+3 İtem düşüren görev mobları neler hocam :D

hatırladıklarım:
    emc luferde half troll, trollerin orada
    manticore
    golemlerin orada büyük flame rock çakması
    eslantta
    gargoyle orda gargoyle çakması evil wizard çakması bide zor ölen mobun çakması var. hepsi aynı yerde. isimlerini hatılamıyorum.
    trollerin orada var
    balrogların orada şu ok atan insan at karışımı mob var.
    aof ların çakması var. zaten az vuruyorlar denenersin.

quote:

quote:

quote:

Knight Online Europe

gözün aydın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 22 Mayıs 2012; 15:29:11 >

• dalgaları bılıyorum hocamda ne atıyor o garibime geldi :D
  • s.a

beyler bende usko 'nun mgame 'e geçmesinden dolayı düzelip geri dönüş yapmayı bekleyenlerden biriyim fakat sanırım orası düzelmeyecek
    bende eokoya geçmeye karar verdim sanırım bu akşam exp pre alıp başlayacağım mage olarak
    sormak istediğim bir şey var

1. exp pre alsam lvl jumping de daha fazla lvl atlama olanağı tanınıyormu

2. kaç lvl de yaparsam en fazla exp yüzünden kar yaparım

3. mage skilleri düzgün çalışıyor mu lr kilitleme vs gibi bide mageler pk larda güzel işler yapabiliyorlarmı town basmak gibi ..

4. koxp çok olupta 29 'a kadar günde 4 saat kasmayla kaç lvl olabilirim veya 74 lvl olan biri yardımcı olabilirmi ..

5. yardım edecek birini bulmassam bir charı 50 lvl yapıp lvl jumpig yapıp 74 olup onunla esas cahırımımı kassam vs bilemiyorum çok sorum var

kısa zamanda cevap verrirseniz sevinirim hemen başlayacacağım ..

• quote:

Orijinalden alıntı: _baron_

s.a

beyler bende usko 'nun mgame 'e geçmesinden dolayı düzelip geri dönüş yapmayı bekleyenlerden biriyim fakat sanırım orası düzelmeyecek
    bende eokoya geçmeye karar verdim sanırım bu akşam exp pre alıp başlayacağım mage olarak
    sormak istediğim bir şey var

1. exp pre alsam lvl jumping de daha fazla lvl atlama olanağı tanınıyormu

2. kaç lvl de yaparsam en fazla exp yüzünden kar yaparım

3. mage skilleri düzgün çalışıyor mu lr kilitleme vs gibi bide mageler pk larda güzel işler yapabiliyorlarmı town basmak gibi ..

4. koxp çok olupta 29 'a kadar günde 4 saat kasmayla kaç lvl olabilirim veya 74 lvl olan biri yardımcı olabilirmi ..

5. yardım edecek birini bulmassam bir charı 50 lvl yapıp lvl jumpig yapıp 74 olup onunla esas cahırımımı kassam vs bilemiyorum çok sorum var

kısa zamanda cevap verrirseniz sevinirim hemen başlayacacağım ..

1- evet yararlanırsın. bunu yaparken charı %99 yap, jump yaptıktan sonra res atmadan lvlini al yoksa %deler boşuna gidiyormuş, bana öyle söylediler.
    50 59 arasında 75, 60 64 arasında 76, 65 ve üstü 77 olursun. %99 olduğunu düşünürsen mob kesince bir üst lvl e geçersin. pre yoksa değişiyor bu. sanırım 73 74 75 oluyor.

2- 50 lvlde jump yapma, 60 ta yap. zaten çok fazla görev var. sadece görevlerle lvl atlıyorsun hiç party yapıp mob kesmeye gerek kalmadan. ben 1 günde 56 oldum. 60%99 olup jump yapıcam. akşam 8 e kadar çalışıyorum, 65 %99 a yetiştiremem sanırım yoksa 65 de jump yapmayı düşünüyordum.
    neden 65 dersen. 60 65 e 600m exp istiyor. 76 77 ye 900m exp. 300m exp karı var.

3- mage kastım ama pvp yapma şansım olmadı 60 a kadar skiller düzgündü.

4- koxp kullanmıyorum

5- biri ile uğraşma görev yap hemen lvl alıyorsun vede zevk veriyor kasması. akşam kasmayla 3 4 günde 60 olursun en geç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 22 Mayıs 2012; 16:34:45 >

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.