Şimdi Ara

KM YÜKSELTMEK İSTİYORUM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2001 Ford focus ghia sahibiyim yaklasık 10 aydır. İlk arabamdı sanayide birimden almıstık eniştemin tanıdıgıydı falan alırken km sorgulaması yapmadık tanıdıktır falam diye. Hasar kaydı degıseni yok 183 binde aldık Fakat aracımı satmaya karar verdiğimde iyice araştıraym en azımdan satacağım kişiye yalamcı çıkmayayım herhangi bısey varsa diye km sorgusu yaptm aracın km’si geri çekilmiş 2016 da 220 binde görünüyo araç 2018 muayne km si gorukmuyo sistemde. Neyse bu şokun hayal kırıklıgının ardından km yükseltme olayı var diye duydm yıllık ortalama 14-15 bin bmilmiş araca. Km sinide yükseltip 260 binlere yükseltmek istiyorum balıkesirde yaşıyorum. Konuyla ilgili bilgisi olan yardımcı olabılırmı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Basit bir işlem. Eğer aracın temizse, dürüst bir insan olduğunuz düşünüyorsan. Haram lokma yemek-yedirmek istemiyorsan aldığın adama bu olaydan bahsetme. Çünkü bu olay şöyle olacak

-Sen bu olayı bahsedeceksin alıcıya.

-Alıcılar birer birer kıllanacak.

-Sen satamadığın için fiyat kıracaksın.

-Al-sat çılar dadanacak.

-Moralin bozulacak ve soğuyacaksın. Belki aracın var olan kusurlarını saklayacaksın.

Şimdiden hayırlı satışlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soner5741g S kullanıcısına yanıt
    Anlattıklarınızın hepsını yasadm. Fıyatta kırdım artık dibe çektim fıyatı sogudugum ıcın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.