Şimdi Ara

KM OYUNU COK DİKKAT RENOCULAR!!!!!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2000 model megane coupe kullanıcısıyım bu arabalar ve renault unu 1 serisi die tabir ettgimiz modeller cok buyuk bir seri aralıgı clio vs. vs. aynı digital km ye sahip paneli kullanmakta.
    olay su bu arabalarda km 100 001 dielim cok basit ve cok kolay bi hile ile bu arabanın km si 00 001 olarak gozukmesi saglanabilio bu ne işe yarar cok basit tabiki mesela benim arabam 180 000 km de ben bu arabayı cok rahat ve cok basit bi sekilde 80 000 km olarak deiştirebilirim bakın bi anda 100 000 km fark etti nasıl bole bi acık olabilir inanın bana ne bi bilgisayar nede ole cok fazla emek gerektiren bişi deil ve dısarıdan arabanın hiç biyerini acmadan bu olay bi arabada varmı yok mu anlayabilirim merak eden varsa 2. el 10,000 ile 99.000 km si civarında araba sı olan varsa pm atın arabanızda bole bi hile varmı yokmu size solim.

ARABAMDA HİÇ Bİ PROBLEM OLMAMASINA RAGMEN OGLUM GİBİ SEVDİGİM ARABADAN Bİ ANDA BUZ GİBİ SOGUDUM LUTFEN DİKKAT EDİN CANIM COK YANDI BASKA KİMSENİN CANI YANSIN İSTEMEM !!!!!!!

• BU PANELDE DEDİĞİM OLAY COK KOLAYCA YAPILABİLİO ARKADASLAR LUTFEN DİKKAT KİMSENİN CANI YANMASIN MERAK EDEN VARSA PM ATIN BURAYA YAZIN TARTISALIM
  • BU PANELDE DEDİĞİM OLAY COK KOLAYCA YAPILABİLİO ARKADASLAR LUTFEN DİKKAT KİMSENİN CANI YANMASIN MERAK EDEN VARSA PM ATIN BURAYA YAZIN TARTISALIM

KM OYUNU COK DİKKAT RENOCULAR!!!!!!!!
  • nasıl oluyormus anlat önlem alalım çevremızdede kimsenın canı yanmasın
  • bu sadece renoda değil bütün markalarda oluyor adamlar işin piri olmuşlar kardeşim üçkağıtçılar sarmış piyasayı en iyisi bilindik araba almak
  • +1
  • Arkadan enbaştaki displayin kablosunu mu iptal ediyosun herhalde demek istediği bu.Böylece sol baştaki display olmayınca 00 000 5 hane görülecek.Ama motor ölçümünden arabanın birçok parçasından 100 bini devirdiği anlaşılabilir.
    Tek çözüm araba çalışmadan display check yapması ve kullanıcınında bu km hanesinin 6 haneli olduğunu bilmesi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alfa-x

Arkadan enbaştaki displayin kablosunu mu iptal ediyosun herhalde demek istediği bu.Böylece sol baştaki display olmayınca 00 000 5 hane görülecek.Ama motor ölçümünden arabanın birçok parçasından 100 bini devirdiği anlaşılabilir.
    Tek çözüm araba çalışmadan display check yapması ve kullanıcınında bu km hanesinin 6 haneli olduğunu bilmesi.

display check nasıl yapılıyor?
  • arkadaslar bu olayı servis yedi cok basit bi sekilde 6. display tamamen deil kısmı olarak bazı haneler gostermemesi ancak araba 200.000 civarına gelince anlasılıo olay yani cok berbat bişi
  • DISPLAY CHECK SU SEKİLDE YAPILIO ARKADASLAR ARAC BİLGİSAYARI OLAN MODELLERDE ARAC BİLGİSAYARININ FONKSİYON TUSUNA KONTAK KAPALI İKEN BASILI TUTUYOSUNUZ VE KONTAGI ACIOSUNUZ AMA MARS YAPMADAN ZATEN BUNU YAPINCA DİREK TEST E GİRİYOR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.