Şimdi Ara

Klipsli Ets Ameliyatı oldum (el terlemesi için).

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
842
Cevap
38
Favori
372.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba dün 13:30 civarında klipsli ets ameliyatı oldum.Bu ameliyatı olmamın sebebi ellerimin çok terlemesiydi bu derdi çeken bilir gerçekten çok kötü bir durum kimseyle toka yapmak istemiyorsunuz,elleriniz sürekli terli oluyor.
    Ameliyatı İstanbul Göztepe Şafak Hastanesi'nde Yrd.Doç.Dr.Bayram Ali Özuslu yaptı kendisi mükemmel bir doktor
    Bu dertten müzdarip olan varsa veya merak eden olursa yardımcı olabilirim.

TEKNİĞİ

* klipsli ets ameliyatı İşlem süresi ortalama 30 dakikadır.
    * Genel anestezi (tam uyuma narkozu) ile uygulanır.
    * Koltukaltı bölgesinde 5-10 mm iki küçük delik açılır.
    * Deliklerin birinden 4 mm çaplı kamera ilerletilir.
    * Diğer delikten özel klips uygulayıcısı ilerletilir.
    * Sempatik sinir 5-6 mm boyunda titanyum klips ile sıkıştırılır.
    * Laparoskopi veya diz artroskopisi benzeri bir yöntemdir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 27 Mayıs 2009; 4:54:00 >

• yaw benim de aynı sorunum var ama ben kendimi o konuda rahatsız hissetmiyorum benim de durup dururken ellerim terliyor ama alıştım bi nevi yani sen artık ellerinin terlemesinden nefret ettiğin için mi ameliyat oldun yoksa sağlığı bozucu başka yanları da var mı?*

bu arada geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun aynı hastalık bende de var.
  • bayram ali beye bende olmuştum geçmiş olsun dostum
  • Geçmiş olsun

Aynı hastalık bendede var
  • midgardxxx --> çok teşekkür ederim ben artık nefret ettiğim için oldum başka sağlığını etkileyen bir yönü yok.

Metalgardiyan -->

Copela ---> Eğer çok terliyorsa elin bence olabilirsin.Benim elim bana göre çok terliyordu doktor bey az terliyor diye iyi düşün dedi fakat benim kararım kesindi oldumŞuan ellerim kupkuru.

Muşamba ---> Teşekkür ederim hocam sana da geçmiş olsun

nightmare_26 ---> Teşekkür ederim bence seni çok etkiliyorsa ameliyat olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 9 Temmuz 2008; 15:17:31 >

• 5 yaşındaki kardeşimde var.
    bilgisayarda oynuyor , bi geliyorum mouse'ın heryeri ıslanmış oluyor terden.
    5 yaşında bu ameliyatı olması bi sorun yaratır mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NakkrazeN

midgardxxx --> çok teşekkür ederim bence seni etkiliyorsa ameliyat olabilirsin.

Metalgardiyan -->

Copela ---> Eğer çok terliyorsa elin bence olabilirsin.Benim elim bana göre çok terliyordu doktor bey az terliyor diye iyi düşün dedi fakat benim kararım kesindi oldumŞuan ellerim kupkuru.

Muşamba ---> Teşekkür ederim hocam sana da geçmiş olsun

nightmare_26 ---> Teşekkür ederim bence seni çok etkiliyorsa ameliyat olabilirsin.

bence biraz daha aydınlat milleti ne kadara oldun fiat yani?? bide acı oluyormu operasyonda

• quote:

Orjinalden alıntı: b1gRepublic

5 yaşındaki kardeşimde var.
    bilgisayarda oynuyor , bi geliyorum mouse'ın heryeri ıslanmış oluyor terden.
    5 yaşında bu ameliyatı olması bi sorun yaratır mı ?

Ah kıyamam 5 yaşındaymış bide ya çeken bilir o derdi.Ameliyat 13-14 yaşından sonra yapılabiliyor hocam.

www.terleme.com buradan araştırabilirsin.

quote:

bence biraz daha aydınlat milleti ne kadara oldun fiat yani?? bide acı oluyormu operasyonda

3.5bin ytl ye oldum.Ssk ve bağkurlulara indirim mevcut.Operasyon genel anestezi ile olduğu için uyuyo oluyorsun hiçbir şey duymuyorsun ama ameliyattan sonra ağrıların oluyor özellikle ilk 2 saat.Mesela ben şuan kollarımı havaya kaldıramıyorum zor hareket ediyorum.Kısacası çok ağrı yok ben daha fazla ağrı bekliyordum.Dediğim gibi saat 13:30 da ameliyat oldum 23:00 da 6 saat araba ile İstanbul'dan Balıkesir'e geldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 9 Temmuz 2008; 15:22:13 >

• aynı sorun bendede var, elektronik aletler (cep tel, mouse vb.) kullanırken en üst seviyeye ulaşabiliyor. okuldada sınavlarda başıma çok bela oluyor. tedavisinin krem vb. şeklinde olduğunu sanıyordum. ameliyat olması kötü oldu.
  • Acgespell'in de baya terliyor linki yolladım ona gelir az sonra
  • Wasell ---> Başka tedaviler de mevcut botox yapılıyor ama o geçici 6 ay kuru kalıyor ellerin.Elektirk şoku veriyorlar bide onunda faydasını gören yok.Benim olduğum ameliyat %99 kalıcı çözüm.

B03 psycho ----> Gelsim hocam,ameliyat olmaya niyetliyse msnden de yardımcı olabilirim.

Bu arada takılan titanyum klipsler x-ray cihazlarında ultrasonda falan gözükmüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 9 Temmuz 2008; 15:27:15 >
  • terlemek iyidir , daha sağlıklıdır...
  • Geçmiş olsun Benim de terliyor ama şikayetçi değilim
  • trimaxsahinabi ---> öyle de hocam el terlemesini çeken bilir ne bi kalem tutabiliyorsun ne birisiyle tokalaşmak istiyorsun,tokalaştığın zaman elin ıslak diyorlar ıyyy bune diyorlar.Artık ben bıktım ve kurtuldum.

GodNarnia ----> Teşekkür ederim.Şikayetçi değilseniz sorun yok.
  • Bendede var aynı sorun.. Ellerim, ayaklarım ve koltuk altı terlemesi.. Millet anlamaz, çeken bilir Son 3-4 yıldır var..Ameliyat olup kurtulmak lazım ama aylardır karar veremiyorum bende
  • Kızlar vıcıklardan nefret eder. Kestirin gitsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bimba

Bendede var aynı sorun.. Ellerim, ayaklarım ve koltuk altı terlemesi.. Millet anlamaz, çeken bilir Son 3-4 yıldır var..Ameliyat olup kurtulmak lazım ama aylardır karar veremiyorum bende

Umarım kurtulursun hocam.Hastanede karşı odamda olan beyfendi klipslerini çıkartmaya gelmişti o koltuk altından olmuş terleme başka yönlerde artmış sırt,göbek gibi,memnun değildi o,kimiside koltuk altından olup çok memnun.Benim koltuk altımda yok,ellerim ve ayaklarım terliyordu ayağımda da baya azaldı.

entropy_hunter
    kestirmiyoruz hocam klips takılıyor.Ama normal ets ameliyatı yapan yerler var onlar kesiyorlar sempati sinirini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakkrazeN -- 9 Temmuz 2008; 15:52:28 >

• bu ameliyatı ben de oldum 12 gün önce. ama arkadaşın belirttiği yerde değil de, medipol hastanesinde dr. tamer vardaloğlu tarafından ameliyat edildim. tavsiye ederim, çok iyi geldi bana ameliyat. 2850ytl idi, emekli ssk'ya 1400ytl yaptılar.

ellerle birlikte ayak ve koltuk altı terlemelerim de geçti. bunun yanında göbek, bel, ve diz kapağı altı bacak kısmında terlemeler bir miktar arttı. lakin tahamül edilebilecek bi derecede. ayrıntılı bilgiyiwww.emredeniz.com'da da yazdım.

öyle işte.. yani tavsiye ederim ;)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.