Şimdi Ara

KLIPSCH MARKA HOPARLÖR KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA . (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
5
Favori
47.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar rc 64 centre kullanan varmı nasıl bır sey bu yarabımm !!!!!!
  • Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum ne yazıkki cunku istanbuldaki ilk mağazamızı acıyoruz 9-10 sistem baglı olucak ve dınleme sansınız da olucak tabiki ama cok yakında en aktif sekılde yazılar olucak saygılar .
  • hayırlı olsun adres bekliyoruz.benim kafam takıldı yani şu 63 ve 83 lere
  • Mart ayında ikitelli deposite avm de açıyoruz mağazamızı inşallah her zaman beklerim saygılar
  • hayırlısı olsun .. artık bır ayagımız orası olur ..kaşıntı tuttukça geliriz kovulana kadar
  • arkadaşlar karar veremiyorum sıstemı komple ama yavas yavas yenılemek ıstıyorum ... bikere center olarak rc 64 e vuruldum o benimmmm .teknık detaylaırnı ve hassaıyetını sormak ıstıyorum ustalara.bundan ıyı center olabılır mı yanı bende manyaklık derecesınde bu center olayı ...konusmaları ve vurguları beynımın ıcınde hıssetmelıyım adeta fılmı ızlerken kafamda şimşekler çakmalı .... ya bırde bu mesele nedır ya anlayamadım şimdi bu mıd meselesi alkışta malkışta ses azmıs falan yetersız mı ya hakkat mıdler (ADAMLAR SAKAT MI KAFADAN TESTLERDE ANLAMICAK ONLARI ) ..................... tam ......................................................................................................................................................................................ayıklamıstık (defınıtıve ya klıpsch .....dıyodum) ..alttakı ımzada bulunan sıstem benım ılk sıstemım arkadaslar daha caylak sayılırz bu konularda ..DAHA ÇOK SORUCAM SİZE

ASIL PLANIM ŞU: (1 SENE ELIMDEKILERLE TAKILICAM MECBUR EV YAPILIYO HAZIRANDA DUGUN VAR KISMETSE) .......70 E 30 SİNEMA AĞIR BASIYO BENDE..AMA MUZIKSIZ OLAMAM ASLA....ÇOK UZATTIK OLAY KAFAMDA ŞÖYLE.. ..................................

SINEMA ICIN RF 83 FRONTLARI ALMAK ISTIYORUM BUNLARI ILERIDE ALACAGIM KALITE BIR STEREO BIR AMPLIYE(VINCENT YADA PRIMA LUNA ... YADA TAVSIYELERE GÖRE) BAGLADIGIM ZAMAN UST DÜZEY HATTA KRISTAL BERRAKLIGINDA BIR MUZİKAL DENEYIM YASATIRMI BANA NE DIYORSUNUZ USTALAR ...SINEMADA DA MUKEMMEL DENEYIM ISTIYORUM BU ARADA

• arkadaşlar lutfen yardım defınıtıve clr 2500 dahamı ıyı yoksa bunlardan baba center var mı *
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknolojimagazasi

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum ne yazıkki cunku istanbuldaki ilk mağazamızı acıyoruz 9-10 sistem baglı olucak ve dınleme sansınız da olucak tabiki ama cok yakında en aktif sekılde yazılar olucak saygılar .

Hayırlı olsun tayfun bey. İstanbul'a yolum düşerse mutlaka ziyaretinize geleceğim inşallah. Mağaza açılınca mağazanın resimlerinide koyarsınız artık buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: teknolojimagazasi

Mart ayında ikitelli deposite avm de açıyoruz mağazamızı inşallah her zaman beklerim saygılar

@teknolojimagazasi

hocam bu alış veriş merkezi tam olarak ikitelli de nerede açık adres varsa söylerseniz sevinirim açılıştan sonra gelir dinleriz hı fı setleri kulağımızın pası silinir bu arada yeni mağazanız hayırlı uğurlu olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: hakansolak

arkadaşlar lutfen yardım defınıtıve clr 2500 dahamı ıyı yoksa bunlardan baba center var mı *

CLR 3000 var ama dispiritör getirmiyor yoksa ben alıcaktım
  • haklısın ersegü ..bende gördüm onu ama daha yok ortalıkta 3000... bana anlatabilirmisin nasıl bir center 2500 hiç dinlemedım defınıtıve ... klıpch yada defınıtıve ıle yenılıcem sıstemı fakat bu sefer saglam bısey olsun ıstıyorum valla yemıyor ıcmıyor calısıp para bırıktırmeye calısıyorum ınan onun ıcın cok koyar bana yanlıs secımler.. mevcut sıstemın sesını bıle unuttum 7 aydır kutusunda duruyor.. baya bır sogudum o yuzden 1 çift evo 40 var gercı cok temız ses verıyorlar ama kasıntı ıste bılmıyorum napıcam ..yenı bır center amplı ve projector alıcam kesınde en son front alıcam sanırım amplıde hdmı yok benım sanırım degısıcek mecbur . projectorde eskı o da degısıp kuvvetlenıcek ..ama defınıtıve alırsam amplı konusunda fazla secıcı davranmam gerekmıyor sanırım cunku actıve kolonmus bunlar anladıgım kadarıyla .. gercı klıpch rf 83 ler de harıka duruyor ama onlara baba bır amplıl lazım galıba ....kullanan üstad lar ne dıyorsunuz yardı m edın bana ..

sınema ıcın ne dıyorsunuz defınıtıve mı klıpch mı ?...............
    klıpch lerde mıd sesler kayıp dıyorlar bazı kullanıcı arkadaslar . defınıtıve hıc dınlemedım ama ıcımden bır ses sankı onlar dogru tercıh olabılır dıyor hem actıve olmasından daha ıyı sonuc alabılırmısım gıbı gelıyor bana .. ama klıpch lerıde cok sevdım yaa

iki kızı sevmek gıbı aynı anda off delırcem ......

• bence ikisini de al öncelikle deftec derim sana ben sine ma sistemini deftec le tamamladım. ama tek gözüm hala kılipiş rf 83 lerde
  • hehe alalım alalım da muzik ve sınema karın doyursa ok .. yaw sıgara almaya para kalmıcak taksıt odemekten super cüp .. ya bu 83 ler hakkın da bazı arkadaslar eksık meksık dıyo mıdler ınanmıyorum gercı pek ama o kadar paraya adamlar yapmaz mı ya kralını
  • evet bende bunu duydum rf 63 yada 62 serilerinde mid olarak eksik yönlerini.ama kendi tarzımıza göre cd getirip bizzat dinlemek lazım.birde şöyle düşünüyorum kılipiş gibi bi marka bu eksikliği yapacağına pek inanmıyorum kendim bizzt dinlemedikten sonra.bi ara üç beş dakika dinleme imkanım rf 82 miydi 62 miydi bilmiyorum ama bas olarak vede tiz olarak cok cok iyi diyebilirim.önden göründüğünde iki tane 20 cm bastan o sesin cıkcağına inanmadım belki içinde bir pasif bas vardır kimbilir deftec lerin actif modelleri üst orta vede alt sesleri fazlasıyla verir .
    arkadaşım bence önce sağlığın için sıgarayı bırak şimdi genclik var yaş ilerledikce zararını görmeye başlarsın.

• hehe ınsallah bırakırız bakalım ..yaw elektronık sıgara cıktı onu aldıum ( ulan hakkat cok guldu mıllet bana elektronık merakı varya ) ama attık onuda kenara onlarda kanser yapıyomus ....neyse salla sıgarayı yaww .. valla ben dınlıcem şu yenı magazamız acılsın bı ıkıtellıde bakıcaz gıdıp ... ama su rc 64 varya ben bıttım ona ya 1 metre nerdeyse cok heybetlı yaw 30 kg nerdeyse hehe.. ben boyuna agırlıgına bakarım abı kım ne derse desın bu bende degısmez..en ıyısı en agır olanıdır bence... rc 64 dıyom centre ama bu 2500 daha hassas sanırım bıde actıve ya .. ıyı ce beynımın ıcıne gırsın dıaloglar ıstıyorum (nefes almalar .. iç çekmeler falan süper oluyo hakkat sinemada) sen anlatsana yaw biraz felaket olmalı

• ya her kez dalga gecıyo dukkana gelenler ne anlıyosun bu forumları okuyup falan dıye ..(yok sa bız ve de bızım gıbıler hakkat kaçık mı ya ?
  • yok ya ne kacığı . ben senin benim gibi arkadaşlar arıyorum..benim cevrende yok artık eresgü ile sürekli görüşüyoruz erestede 2500 var bendede ama ben pek film seyretmem benim işim stero müzik bu 2500 öyle güçlüki ön frontları bastırıyor frontlardan ses geldiğini bile anlamıyorsun .pentada iki tane vardı kalmaz diye hemen birini ben aldım cok cok da memnunum artık kafamda centr düşüncem kalktı. artık rahatım ama şimdide kılipiş ler kafama takılıyor. rf 63 yada 83 meretlerde ucuz deilki

• vala ben streo ıcın ayrı amplı alıcam ılerde saglam lambalı mambalı böyle şıkır şıkır ..ama o zaman da en berrak sesı hangı kolon verıyosa onuda alıcam ..
  • arkadaşım lambalı ların fiyat vede bileşenleri ucuk fiyattalar ( lambalı anfi + ona uygun hop + cd + kablolar vs vs ) ben sıkı bir pre power alıp bu işe noktayı koycam
  • evet haklısın ama istiyo insan işte napıcan ..hayallerde yasasınlar şimdilik loto moto ıdda oynamak lazım şöyle 1 e 20000 veren bır kupon alaaaa işte o zaman varya hepoıınıze anket yapıcam yazıcam size şöyle : SEVGILI DOSTLAR IDDADAN 20.000. YTL PARA CIKTI HADİ YİYELİM ÇATIR ÇATIR BANA SİSTEM KURALIM ( AMMA KEBAB OLUR VALLA)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.