Şimdi Ara

KLIPSCH MARKA HOPARLÖR KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA . (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
5
Favori
47.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hizli cevabiniz icin tesekkurler, irtibata gececegim.

Saygilar,
  • Merhaba, rec52 2 ve rc62 2 center aramaktayım, siyah renk istiyorum, satmak isteyen pm ile ulaşsın lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

Merhaba, rec52 2 ve rc62 2 center aramaktayım, siyah renk istiyorum, satmak isteyen pm ile ulaşsın lütfen.

rc62 2 var hem de siyah
  • pm
  • Ayrıca siyah renkte rb41ii, rb51ii, ve rs ii serilerinden ve klipsch subwoofer satan varsa lütfen pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tas7035 -- 13 Mart 2015; 19:50:58 >
  • satılık rw 12 subwoofer acık renk ozelden ulaşın..
  • subwoofer satılmiştir..

Satılık Rc 7 Center

http://www.sahibinden.c...-center-206260980/detay
  • nuribaras kullanıcısına yanıt
    nuribaras hocam bu nasil bir satistir.önce satisi yapip anlastiktan sonrami satilik yaziyorsunuz?şu taktikleri banada ver veya benim yamahayida sat yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul içi, rb-61 , rb-81 ya da rf-52 gibi 2. el satmayı düşünen varsa alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan_fcb -- 7 Eylül 2015; 11:49:19 >
  • Elimde RB 81 mevcut ilk sahibiyim düşünen olursa pm atsın takas ve mezarcılar pm atmasın mümkünse

• quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

Elimde RB 81 mevcut ilk sahibiyim düşünen olursa pm atsın takas ve mezarcılar pm atmasın mümkünse

RB 81 satılmıştır

• quote:

quote:

Elimde RB 81 mevcut ilk sahibiyim düşünen olursa pm atsın takas ve mezarcılar pm atmasın mümkünse

RB 81 satılmıştır

Gec kaldik.kaca sattin ustad.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar
    elimdeki jamo lari satip bende klipsch e gectim
    öncelikle kuleleri aldim rp-280fa
    simdi center alicam rp-440c ile 450c arasinda gidip geliyorum
    fikiri olan varmi surrond lar icinde 250s düsünüyorum
    elimde de amfi onkyo 709 var jamodan kalma ileride onuda degistircem.
  • Http://sahibinden.com/259399334
    Severek alıp kısa süre kullandığım sistemi eksiksiz tüm orijinal parçaları ile ilk gün alındığı kutulu hali ile satıyorum

• air888 A kullanıcısına yanıt
    Selamlar,
    sadece RF 82 için ne fiyat istersiniz ?
  • Pm atildi

• yaklaşık 20-25m2'lik bir salonda kullandığım sistemimin center ve arka hoparlörlerini geliştirmeyi planlıyorum, almayı düşündüğüm klipsch modelleri:

center için Klipsch Synergy C-20 Premium Dual 5.25-Inch Center-Channel Speaker
    http://www.amazon.com/Klipsch-Synergy-C-20-5-25-Inch-Center-Channel/dp/B003XRD9UK/ref=zg_bs_3236452011_60

arka ikili için ise Klipsch Synergy S-10 Premium WDST Surround Speaker
    http://www.amazon.com/Klipsch-Synergy-S-10-Surround-Speakers/dp/B003XRD9VE/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1286898554&sr=1-1

amfim pioneer vsx-520, ön 2 hoparlörüm bose 161, sub woofer da pioneer s21w

ne dersiniz?

şimdiden teşekkürler,

• Merhaba arkadaşlar elinizde satmayı düşündüğünüz rf 82 II varsa almayı düşünüyorum yada ikinci el satan bir yer varmıdır

• merhaba arkadaslar 1 yıldan biraz fazla kullanılmış rf62ıı front,rf42ıı sur. rc62ıı, sw10d sistemim satılıktır. istanbulda oturan arkdaslar pm atabalir gelip demo yapıp satın alabilirle. (isteyen amfi ve kablolarıyla gelebilir.)(yer perpa ticaret)

KLIPSCH MARKA HOPARLÖR KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA . KLIPSCH MARKA HOPARLÖR KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA . KLIPSCH MARKA HOPARLÖR KULLANAN ARKADAŞLAR BURAYA .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musicbyexrian -- 26 Aralık 2016; 0:0:31 >

• Subwoofer ve center için ne düşürsünüz acaba
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.