Şimdi Ara

Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre System (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
14
Favori
16.727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Kendi sistemimi grafik olarak ben yaptım :) klipschler 7.2 olarak takım Diğer ekipmanlar istenildiği gibi alınabilir 😊

Hayırlı olsun.
    iyi günlerde iyi dinletiler.
    ses nasıl tatminkar oldumu. izolasyonun güzelliği arc kalibrasyon tablolarınada yansımıştır.
  • Teşekkür ederim , sistem kontrol amaçlı orta düzey bir amfi ile 5.1 olarak çalıştırdım ses onda bile çok hoşuma gitti. Anthem 1120 de hayal edemiyorum önümüzdeki hafta cihaz geldikten sonra sesteki performansı ve tavan hop Çalışma şekli üstünde durucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 11 Nisan 2017; 15:12:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen ben Anthem arc ye güveniyorum.
    Benim sistem L tipi salonda kurulu. yaklaşık 33 m2. bu L salona rağmen ne tizlerde nede bass larda şişme olmadan gerekli ayarları ince ince yapıyor.
    helede sizin gibi akustik düzenleme yapılmış mekanda neler yapar bilmem.

tekrar emeğinize sağlık.
  • Ben Anthemle Mrx 710 serisi ile tanıştım gerçekten dediğiniz gibi ARC kalibreye hayran kalmamak imkansız gibi bişey. Anthemin sesine alışınca diğer dinlediğim bütün cihazlar kulağıma çok kötü geldi bunlardan biri pioneer LX 86 dıydı. Bence şu zamanda en iyi cihaz Anthem derim. Anthemdeki o tatlı sesler hiç bir cihazda yok. Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 11 Nisan 2017; 20:49:38 >
  • Hocam yok mu anthem 710 720 satan..

• 710 şuan elde var mı bilmiyorum sormak gerek

•  Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre  System
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet Ali Karakaya

Cordial CLS 425 4 x 2.5 & audioquest SureGrip  Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre  SystemBanana için kabloyu 2 x 5mm çift damar yaptım
     Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre  System Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre  System

Hocam sisteminiz süper güle güle güzel günlerde kullanın inşallah.

Banana uçları takarken , oksitlenmemesi için heat shrink yapmayı düşünüyor musunuz?

, birde sizden bir tavsiye isteyeceğim, bende marantz sr 5011 amfi var, mevcut stereo sonus faber hoparlörlerimi satıp, amazon.de 'den klipsch rp serisi set almayı düşünüyorum.

Front olarak rp150 yetermi yoksa 160m mi almak gerekir?

Center olarakta rp250c mi yoksa rp 440 c mi siZce ,

Teşekkürler

• Merhabalar ; öncelikler çok teşekkür ederim darısı herkesin başına inş.

Banana uçları takarken ince kablo kullanmamaya çok kalın 5m kalınlığında kablo tercih ettim boşluk kalması durumumda olası bir durumda oksitlenme riski olmaması açısından Şuan için düşünmemiştim.

Bence Klipsch marka hop sinema performansı açısından bana göre harika. Bookself set bence yeteri kadar sizi tatmin edicektir almışken RP 160 M den gidip kule tipi hop yapısı olmayacağından RP 250 C merkez takıma eşdeğer olarak işinizi fazlasıyla görücektir derim sub olarak R110 değilde R112 yi tercih edeblirsiniz Şimdiden hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 26 Nisan 2017; 0:39:48 >
  • harika bir sistem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xe34 -- 26 Nisan 2017; 3:34:0 >

Klipsch 7.2 THX Ultra 2 Home Theatre  System

4k JVC projeksyon alana kadar odama renk katması için tercih ettiğim Japon malı 10kg ağırlığında Sony VPL HW 10 SXRC projecksyon 2008 kasım ayında piyasada yerini alıp 2009 sonu üretimi biten 2010. 2011yıllarına kadar piyasada tutunmayı başarmış şuan bile birçok full hd projeksyona taş çıkartan iddalı modeller arasında yerini alan bu güzellik renkleri ve ışık gücüyle eşsiz bir güzelliğe sahip...

• Teşekkür ederim , 30.000:1 kontrast. 1000 lümen ışık gücüne sahip. 3D yok , oda karanlık olduğu için 1000 lümen işimi gördü diyebiliriz. Renkler çok doğal ve güzel. Şuan için işimi görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 1 Temmuz 2017; 10:56:21 >

• Teşekkürler darısı tüm sinema severler adına

• Güle güle keyifle kullanın M.Ali bey.Her şey gayet ciddi görünüyor.Birde ah şu yer darlıkları olmasa..
  • babiş62 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim ,odada yalıtım ve akustik düzen olunca seste istenilen kıvam elde edilebiliyor eskiden duyduğum seslerin şimdi %100 ü olmak üzere en ince ayrıntısına kadar duyarak, Amfilerimizdeki gereksiz bulduğumuz -db lerinde hakkını almaya başlıyorsunuz. Duyduğunuz sesler aşırı torklu ve kulağınıza çok güçlü geliyor. Bu işe gönül veripte yalıtım ve akustik düzen olmaması ciddi anlamda boşuna kürek çekmek diyebilirim , max oda 15m 2 olsuğu taktirde tatmin olunuyor daha ufak biryere yapılması ses dağılımı açısından imkansız diyebiliriim. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05E683A58 -- 6 Temmuz 2017; 18:0:57 >
  • joven kullanıcısına yanıt
    Bence metrajlar gayet iyi. Oda yapılınca seste istenilen kıvam rahat rahat elde edilebiliyor. Kafada ? Kalmamsı için dinleti için örnek odayı görmenizi tavsiye ederim. Çalışmalarda Yardımcı olmak isterim. Şimdiden hayırlı olsun diyelim

• https://youtu.be/FDdWsBXM24s

• https://youtu.be/aTuxcLicI5Y

• Hocam bence sizin sisteminiz için min 30-35 m2 salon lazım yine yalıtımlı tabiyki..

İşte o zaman gerçek performansını alırsınız..

Ama o ufacık yeri bile çok güzel yapmışssınız helal olsun..

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.