Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: onunkaresi, realjackal Daha Az
2 Kayıtlı Üye
39.223
Cevap
328
Favori
3.175.108
Tıklama
Giriş
      742 Mesaj
      27 Nisan 2016 12:48:49
      |
      |

• Yüzbaşı
      742 Mesaj
      27 Nisan 2016 13:22:35
      Arkadaşlar Panasonic Kit UE12RKE modelini kullananların yorumlarını bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      27 Nisan 2016 17:17:16
      |
      |

• Yüzbaşı
      742 Mesaj
      27 Nisan 2016 20:54:26
      Up

|
      |
      28 Nisan 2016 16:12:22

Tavsiyeler için teşekkürler. Bir de bu model ile sürekli kıyaslandığını gördüğüm Daikin shira ftxs var. İkisine bakıyorum. Klima almak için doğru zaman nedir? Mayıstan sonra indirim kampnaya vs olur mu? yoksa talep ile beraber fiyatlar artacağı için erkenden almak mı lazım? Bir de mobil klimaların performansı nasıl kullanan var mı? HEm salona hem yatak odasına almak yerine mobil klima almak da mantıklı geliyor ama mobil klimadan nasıl bir soğutma verimi alırım bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xenix41 -- 28 Nisan 2016; 16:24:10 >
      |
      |
      scorpman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      28 Nisan 2016 19:02:25
      Arkadaşlar, sizlerin bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum. Mission aldık evi taşıyınca takılacak çocukların odasında ki eski on oof klimayı ikinci el verip, hem sök tak parası artı üzerine ekleyip çocukların odasına da bir klima almaya karar verdim. Yine Midea alıcam ama Mission mu? Oasis mi? yoksa Feirwind mi? tercih etsem. Oasis modeli hoşuma gidiyor. Sizlerin görüşlerini almak istedim. Saygılarımla

28 Nisan 2016 20:08:51
      quote:

Orijinalden alıntı: yasinoznalcin

Baymak elegant plus 18000 btu siparişini vericem bugün ufak bir mini marketim için. Kullanınca yorumlarımı eklerim inşallah

ancak 2 gün önce siparişini verebildim. aynı gün kargo yapıldı.dün elime ulaştı hemen aradım.bugünde arkadaşlar gelip kurulumu yaptılar. kullanımı yaptıkça buraya yazacağım almak isteyenlerinde en azından bir fikri olsun diye.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      742 Mesaj
      28 Nisan 2016 20:37:25
      quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Arkadaşlar, sizlerin bir konuda görüşlerinizi almak istiyorum. Mission aldık evi taşıyınca takılacak çocukların odasında ki eski on oof klimayı ikinci el verip, hem sök tak parası artı üzerine ekleyip çocukların odasına da bir klima almaya karar verdim. Yine Midea alıcam ama Mission mu? Oasis mi? yoksa Feirwind mi? tercih etsem. Oasis modeli hoşuma gidiyor. Sizlerin görüşlerini almak istedim. Saygılarımla

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar

|
      |
      28 Nisan 2016 22:20:33
      Midea fairwind 2000 tl 12000 aldim bakalim insallah iyi cikar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      28 Nisan 2016 22:25:22
      quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

Midea fairwind 2000 tl 12000 aldim bakalim insallah iyi cikar

Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Sorunsuz bir klima üzmez sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 28 Nisan 2016; 22:26:54 >
      |
      |
      28 Nisan 2016 22:35:30
      İnsallah malesef fiyat konusunda bayi indirime yanasmadi veya ben cazibemi konusturamadim....hatta bir hafta icin %15 zwmlanacak siz zararli cikarsiniz dediler

28 Nisan 2016 22:49:27
      quote:

Orijinalden alıntı: thorbank

İnsallah malesef fiyat konusunda bayi indirime yanasmadi veya ben cazibemi konusturamadim....hatta bir hafta icin %15 zwmlanacak siz zararli cikarsiniz dediler

Banada aynısını söylediler evet pek yanaşmıyorlar fiyat indirimine

|
      |
      29 Nisan 2016 17:25:16

Şİmdi baktım 7 mayısta tam 3 yıl olacak klimayı alalı.

Kocausta'nın tavsiyesi ile Carrier Xpower Gold 21500 btu klima almıştım.

3 senedir kullanıyorum, nasipse bu sene temizliğini yapacağım kendim. Daha önce hiç temizlenmedi. Servis bile sadece yazdan yaza kullanıyorsanız 3 yıl gider dedi.

Yalnız klimadan çok memnunum. Bir ramazan boyu sabah 10 akşam 10 çalışıyor, 50 lira fark etmişti ilk aldığımız sene. Ev ahalisi çok şaşırdı 100'e bile razıydılar çünkü

Zaten hep söylüyorum bu forumdan düzgün bir şekilde tavsiye isteyip sonrasında aldığım hiç bir üründe bir problem yaşamadım. Belki PHilips televizyonda biraz yaşadım.

Aslında bu fiyatta ürün bakanlar Carrier'ı mutlaka incelesinler güzel ürün.

Kocaustaya ve yardımcı olanlara tekrardan 3 yıl sonra teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legolas246 -- 29 Nisan 2016; 17:26:20 >
      |
      |
      Bahsedilenler: kocausta*

• Yüzbaşı
      320 Mesaj
      29 Nisan 2016 17:29:00
      Gün itibari ile Midea Oasis 18000 BTU ürününün ödemesini yaptım. Kısmetse haftaya cumartesi gibi taktıracağım sonrasında yorumlarımı paylaşırım.
      29 Nisan 2016 20:33:52
      quote:

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Gün itibari ile Midea Oasis 18000 BTU ürününün ödemesini yaptım. Kısmetse haftaya cumartesi gibi taktıracağım sonrasında yorumlarımı paylaşırım.

Airfeli eleyip doğru bir tercih yaptınız güle güle kullanın memnun kalacaksınız, kullanınca hak vereceksiniz bizlere. Güzel günlerde kullanırsınız inşallah. Wifi kiti de takabilirsiniz iler ki zamanlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 29 Nisan 2016; 20:35:02 >
      |
      |
      30 Nisan 2016 10:55:44
      Klima servis ağı iyi olan marka seçin yıllarca o klimayla yaşıyacaksınız
      |
      |
      30 Nisan 2016 12:52:53
      |
      |

• Er
      14 Mesaj
      30 Nisan 2016 12:54:23
      quote:

SelamünAleyküm üstadım kaça aldın hangi bayii hayırlısı olsun

30 Nisan 2016 13:20:29
      quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Arkadaşlar Panasonic Kit UE12RKE modelini kullananların yorumlarını bekliyorum

Arkadaşım Midea Mission dan bir tık daha ötedir. Bir Ethera olamaz ama fiyatına göre güzel. Ne kadar ekmek o kadar köfte. Kalite hiç bir zaman ucuza satılmıyor.

|
      |
      30 Nisan 2016 13:22:11
      quote:

Arkadaşım öncelikle cihazınız hayırlı olsun güle kullanın. Vakum konusunu ihmal etmeyin 15-20 dk vakum yeterlidir.

|
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
Blogio
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,343
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.