Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütün klimalar defrosta girer ama bu şekilde değil.
    Orta alt segment klima tegora arkadaşın anlattığı gibi olur.
    Daıkın alacaklar shira altı almasın.
    Arkadaş ne demiş orada klimam buz ile kaplandı hemde eksi 5 bu olacak şey değil.
    Hem şikayetçi (kaliteli klima kullanmadığı belli) hem öneriyor.:-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış ünite bağırıyor diyor, komşular şikayet edermi diyor, keşke aırfel alsaydım diyor.
    Kaliteli klima karlanma hissettimi hemen müdahale eder, btu indirir, fanı yükseltir.
    Tütki defrosa girdi 3 dakikada çıkar.
    Memnun olmadığın ürünü, şikayet ettiğin ürünü önermek etik değil.
    Bu aldığın ürünü gereksizce savunmak bize özgü bir durum benim ya iyi.
    Kötü ise kötü diyeceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Kite Runner

Bütün klimalar defrosta girer ama bu şekilde değil.
    Orta alt segment klima tegora arkadaşın anlattığı gibi olur.
    Daıkın alacaklar shira altı almasın.
    Arkadaş ne demiş orada klimam buz ile kaplandı hemde eksi 5 bu olacak şey değil.
    Hem şikayetçi (kaliteli klima kullanmadığı belli) hem öneriyor.:-)

Ben bu klimayi 9 ay oldu kullanali cok memnunum birkez zorlandı çok kötü kar yağdığı zaman oda birgün oldu çünkü dış ünite karın altında kaldi sıcaklığı 21 düşürdüğüm zaman problem çözülmüştü bu fiyata bu klima fazlasıyla yetiyor gittigidiyor da fiyatı baya uygun yine tavsiye ederim SCOP bakın A+ dır
    Sogutmasida A+ dır

Eksi yanları ssöyleyeyim

Hava temizlene gibi ozellik yok
    Kendini temizleme yok
    Nem alirken havayi sogutuyor ( Bu yaz hep bu modda calistidin hem nemi azalti hem evi soguttu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yani ben yandım herkes yansın olayı.:-)

• The Kite Runner T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım komşular şikayet etmedi hele ki benim dış ünite yatak odalarına bakan Tarafta Zaten şikayet etseler ben o klimayi orda tutman Öncelikle baktığım özellik buydu. Yazın Geceden sabaha kadar çalıştı Pencereler açık olduğu halde hiçbir komşu şikayet etmedi.

• quote:

Yani ben yandım herkes yansın olayı.:-)

Ben yandım demedim arkadaşım memnuniyetimi kaç kere söyleyeceğim

• Arkadaşım daikın tegora' ya kötü diyenin aklına şaşarım ben kullanıyorum aylardır hiç sorun çıkarmadı. Anlaşılan sabanoz arkadaşla aynı klima var ikimizdede. Ben burda sabanozu tanımam onun avukatıda değilim ancak şuna açıklık getireyim sabanoz'un kliması desfroza girdiyse sevis ya vakumlama yapmamıştır yada senin kliman fabrika hatası çıkmıştır. Yoksa daikın tegora kötü değildir bilhassa müthiş klimadır ve parasını sonuna kadar hakeden makinedir. Bir örnek vermek gerekirse, şimdi burada yazarlar şimdi sende hep arabalardan örnek veriyon diye. Ben sadece mantıklı benzetmeler yaparım. Ben müşteriyim kaliteyi ve teknolojiyi yakın san takip ederim.Hatırlayan varsa bi ara toyota corolla modellerinin hava yastığı sorunu vardı. Şimdi burada bütün toyota'lara kötü diyen saçmalamış olur. Toyota naptı, o modeli toplattı. Çok örnek uzatmaya gerek yok anlayan anladı. Burada daikına çamur atanlar iki kere düşünsün. DAİKIN TEGORA kalitedir müşterisini üzmez ve tabiri caizse ömürlük cihazdır yani yıllarca sorunsuz kullanırsın. Elektirik tasarrufuda cabası.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

quote:

Yani ben yandım herkes yansın olayı.:-)

Ben yandım demedim arkadaşım memnuniyetimi kaç kere söyleyeceğim

O sizin mesajlardan alıntıladığım ekran görüntülerimi memnuniyetiniz.

• Daha sana ne soylesem bilmem ki 9 aydır kullanıyorum ısınma amaçlı aldım 18 metre kare oda için kor cephe boşluğa bakıyor kışın soğukoluyor klimam iısıtıyor hatta kapı hep açık evi ısıtmaya çalışıyorum bbaşarıyor memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanustaa

quote:

Orijinalden alıntı: tazzmania41

Merhaba;
    Sıfırdan farksız MSZ GC25VA Power Inverter 9000'lik cihaz.
    http://sahibinden.com/229869336 bu klima için fiyat (ikinci el)/performans görüşü alabilir miyim?

arkadaşım me nin eski serisi çok sağlam ve güzel klimadır. sanırım satıcı henüz söktürmemiş. bilgili kişiler tarafından güzel bir şekilde sökülür ve kurulumu yapılırsa sizi üzmez emin olun. heleki kalitesi ah güzelim klimalar nerde o eski kaliteler. aynı şehirde iseniz alınabilir. ama farklı bir şehirde iseniz bu iş riske girer.

söken nasıl sökecek vs vs riskli yani.

Üstad sağolun. Evet farklı şehir. Peki fiyat olarak o rakamlar eder mi?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba;
    Sıfırdan farksız MSZ GC25VA Power Inverter 9000'lik cihaz.
    http://sahibinden.com/229869336 bu klima için fiyat (ikinci el)/performans görüşü alabilir miyim?

arkadaşım me nin eski serisi çok sağlam ve güzel klimadır. sanırım satıcı henüz söktürmemiş. bilgili kişiler tarafından güzel bir şekilde sökülür ve kurulumu yapılırsa sizi üzmez emin olun. heleki kalitesi ah güzelim klimalar nerde o eski kaliteler. aynı şehirde iseniz alınabilir. ama farklı bir şehirde iseniz bu iş riske girer.

söken nasıl sökecek vs vs riskli yani.

Üstad sağolun. Evet farklı şehir. Peki fiyat olarak o rakamlar eder mi?

klimanın ne durumda olduğunu bilmiyorum. ikinci el klima almak herzaman risktir. birde farklı şehirdesiniz. tavsiyem uzak durmanız.

tamam klimalar kaliteli ama gözle görmeden birşey demek çok yanlış olur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alaz1903

Merhabalar üstadlar. 30 m2 alan için yaz kış kullanabileceğim hangi klimayı önerebilirsiniz? Bulunduğum yerde hava eksi derecelere neredeyse hiç düşmüyor. Odanın tavan yüksekliği standart ve ve ısı yalıtımı idare eder. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Bütçe 2500. Önerilerinize göre zorlayabilirim.

bulunduğunuz il neresidir ve kaçıncı kattır son kat mı yoksa ara katmı bu konularda bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırım

@hasanustaa Adana'dayım 9. katta oturuyorum. Ara katsayım, 30 m2lik odada kullanacağım.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >
  • Arkadaşlar Mitshubishi E. MSZ SF-35VE(3700Tl) ve General ASHG14LMCA INVERTER klimalar arasında hangisini tavsiye edersiniz?
    Aydın'da özellikle ısıtma için kullanılıcak(Dedemler için alınacak onlar için ısınma daha önemli).Eski ev 14-15 metrekare oda ve arada kapı açılıp diğer oda ısıtma&soğutma için kullanılacak. M.e keşfetteam sf35 i tavsiye etti keşif yaptıktan sonra.
    Servis bakımından hangisi daha iyidir? M.e parça lazım olduğunda bulunması zor ve pahalı dedi General klima satan kişi.Açıkçası M.e daha çok kafama yatmış durumda ama yinede kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciom92

Arkadaşlar Mitshubishi E. MSZ SF-35VE(3700Tl) ve General ASHG14LMCA INVERTER klimalar arasında hangisini tavsiye edersiniz?
    Aydın'da özellikle ısıtma için kullanılıcak(Dedemler için alınacak onlar için ısınma daha önemli).Eski ev 14-15 metrekare oda ve arada kapı açılıp diğer oda ısıtma&soğutma için kullanılacak. M.e keşfetteam sf35 i tavsiye etti keşif yaptıktan sonra.
    Servis bakımından hangisi daha iyidir? M.e parça lazım olduğunda bulunması zor ve pahalı dedi General klima satan kişi.Açıkçası M.e daha çok kafama yatmış durumda ama yinede kararsızım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Model olarak general-fujitsu çok daha iyi.
    Krigamine sorsanız ME derdim.
    Isıtma, soğutma performansı olarak general - fujitsular bir numara.
    ME debi olarak biraz düşük kalıyor kışın daha çok defrosa giriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alaz1903

Merhabalar üstadlar. 30 m2 alan için yaz kış kullanabileceğim hangi klimayı önerebilirsiniz? Bulunduğum yerde hava eksi derecelere neredeyse hiç düşmüyor. Odanın tavan yüksekliği standart ve ve ısı yalıtımı idare eder. Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. Bütçe 2500. Önerilerinize göre zorlayabilirim.

Dostlar yok mu bir cevap?
  • O paraya daikin tegora alonabilinir veya lg sirius bir bakın derim değerleri güzel bir makina
    Daikin
    Mitsibusho
    Toshiba
    Fujitsu lmca serisi
    Hangisine kampanya varsa onu al hiçbiri Üzmez seni

• Merhaba dostlar,

18.000 BTU A+++ Inverter klima alınacak 3 adet. F/P ürünü olarak ne önerirsiniz?
  • daikin tegora
    Mitsibusho

Böyle marka klima yok arkadaş sallamış.:)))
    Sorsam Türküm der veya Türkiye vatandaşıyım der ama iki kelime Türkçe yazamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baharmania

quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Merhaba dostlar,

18.000 BTU A+++ Inverter klima alınacak 3 adet. F/P ürünü olarak ne önerirsiniz?

Şu forumu okusan aynı soruları bin kere sormazsınız nasılsa ne alacağın belli ucuz dandik bir ürün alacaksın insanları meşgul etme.

Senin gibi birisinden öneri alacak halim yok adam gibi cevap yazabilecek kişiler cevap verirse sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forumchu

Merhaba dostlar,

arkadaşım ubu klimalar nereye alınacak nasıl kullanılacak bütçenizi yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.
  • 
Sayfa: önceki 15281529153015311532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.