Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1496. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
57.230
Cevap
703
Favori
4.431.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şans eseri me nin kampanyasından haberdar oldum

Msz-hj 25 va 2240 tl
    Msz-hj 35 va 2720 tl
    Msj-hj 50 va 3910 tl yazılı bir kağıt tutuşturdular elime :)

Belirtilen klima ve fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Fiyat iyi mi klima iyi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut usta35

quote:

Orijinalden alıntı: Askilim

MITSUBISHI HEAVY IND. - SRK25ZMP-S 9000btu
    Arkadaslar bu klimayi almaya karar verdim
    15m^2 oda
    Istanbul
    En ust kat icin sizce uygun mu?
    Bu klimanin kronik sorunlari var midir?
    Bir el atin suna size zahmet, tesekkurler.

Biz nediyoruz iki saattir lafım size olmasin ama okun biraz. Kariştirn forumu. Sadece adi mutsibidi en dandik serisi fan yatak sorunlari var kart soırunlari olşabiliyor plastiği gofret gibi kırlgan. Haier alın. pvg.com.tr bakın.

Tesekkur ederim dostum, biraz okudum ama o model icin bir yorum gorememistim kusura bakma. Bu sirket gercek mitsubishi degilmis, mitsubishi electric urunlerinden 9000 btu luk olani alayim iyisimi,
    Ancak onda da hicbiryerde fiyat bulamadim internette

Eline katalog tututusturulan arkadas onu buraya yukleyebilir misin sana zahmet?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölümde ikili polemik çıkartmayınız. Haklı veya haksız ayırt edilmeksizin cezai müeyyideye tabidir.

Rahatsız olunan mesajları sadece şikayet etmeniz yeterli..
  • Arçelik
  • quote:

Orijinalden alıntı: edra

Öyle bir firma düşününki kampanyayı Youtube vb birçok siteye Google adwords reklamı versin . Ama bayiler , GENEL MÜDÜRLÜK kampanyayı 3 gündür bilmesin . İşte o firma MİTSUBİSHİ ELECTRİC ..

Arkadaşlar kampanya başladı KDV+ÖTV bizden kampanyası . Kampanya ile liste fiyatları değişmedi o fiyat üzerinden indirim yapılıyor . 4.900 TL lük klimayı 3.700 e çekti bir firma . Bana kampanya yokken 4.900 olan klimayı 4.000 TL ye inen arkadaşın daha güzel bir indirim yapmasını bekliyorum . Şuan kararsız kaldığım nokta 2 tane 9.000 lik mi yoksa 1 Tane 12.000 lik alıp merkezi yere koymam mı . 12.000 lik alırsam evin ortasına koyucam ama ordada hortumun 4 kolon geçmesi gerek buda imkansız :D . Bakalım .

Bu arada çıkan reklamlarda 3A+ larda geçerlidir yazıyordu . Bayi hepsinde geçerli dedi .

Arkadaşım teşekkürler. Ben de sizin yazınızdan sonra sorguladım. Bugün itibarıyla da ME müşteri hizmetlerinin halen haberi yok. Evime yakın olan servisten hem keşif istedim hem de kampanyayı teyit ettim. Kampanyadan haberdar olduklarını ve fiyat listesinin ellerine ulaştığı bilgisini verdiler.

Fiyat cazip olursa ben de 2 adet almaya çalışacağım, tek noktadan çözüm üretileceğini düşünmüyorum. Model ve fiyatlar konusunda gelişme oldukça paylaşalım. Keşif yapılmadan model ve fiyat konusuna girmedim henüz.

• Arkadaşlar bana fiyat listesi şeklinde kağıt vermediler sadece not kağıdına fiyatları yazıp verdiler.

Bu arada sorularımı tekrarlıyorum hj serisi nasıldır ve bayinin fiyatları uygun mudur? Comfort ile deluxe arasında fiyat dışında çok bariz farklar var mı?

• Hj serisi saglam bir klimadir fakat degerleri dusuktur kampanya olsada pahaliya gelir fp durumuna gore baska markalar bakabilirsiniz. Diger bir cok markanin saglamliklari hj serisini tutmasada degerler acisindan soyluyorum akliniz karismasin. Eski bir servis olarak mszsf serisi oneririm cok kaliteli bir urun oldugunu gecen yildan beri akrabamin evinde gordum yaz ve kis akrabamiza devamli gidip geldigimizden detayli test ettim diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhvac -- 6 Mayıs 2015; 15:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akhvac

Hj serisi saglam bir klimadir fakat degerleri dusuktur kampanya olsada pahaliya gelir fp durumuna gore baska markalar bakabilirsiniz. Diger bir cok markanin saglamliklari hj serisini tutmasada degerler acisindan soyluyorum akliniz karismasin. Eski bir servis olarak mszsf serisi oneririm cok kaliteli bir urun oldugunu gecen yildan beri akrabamin evinde gordum yaz ve kis akrabamiza devamli gidip geldigimizden detayli test ettim diyebilirim.

Bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Sf dediğiniz şuan yeni olarak gösterilen "deluxe power msz-gf" mi oluyor yoksa bambaşka bir model mi?

Bütçeme göre de karar vereceğim ama mideaya bakmıştım bu kampanya çıkınca aradaki fark baya indi.(hj serisi için)

Fiyatını bilmiyorum ama hj ile gf arasında tahminen 35va lık klima için 1000 tl fark vardır. Peki bu fiyat farkı için gf serisini almak sizce değer mi? Yani bu iki seride o kadar bariz fark var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerLee_

Arkadaşlar bana fiyat listesi şeklinde kağıt vermediler sadece not kağıdına fiyatları yazıp verdiler.

Bu arada sorularımı tekrarlıyorum hj serisi nasıldır ve bayinin fiyatları uygun mudur? Comfort ile deluxe arasında fiyat dışında çok bariz farklar var mı?

Güncel fiyatlar bende var . Telefonla fotoğrafını çektim listenin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCMIII

quote:

Orijinalden alıntı: edra

Öyle bir firma düşününki kampanyayı Youtube vb birçok siteye Google adwords reklamı versin . Ama bayiler , GENEL MÜDÜRLÜK kampanyayı 3 gündür bilmesin . İşte o firma MİTSUBİSHİ ELECTRİC ..

Arkadaşlar kampanya başladı KDV+ÖTV bizden kampanyası . Kampanya ile liste fiyatları değişmedi o fiyat üzerinden indirim yapılıyor . 4.900 TL lük klimayı 3.700 e çekti bir firma . Bana kampanya yokken 4.900 olan klimayı 4.000 TL ye inen arkadaşın daha güzel bir indirim yapmasını bekliyorum . Şuan kararsız kaldığım nokta 2 tane 9.000 lik mi yoksa 1 Tane 12.000 lik alıp merkezi yere koymam mı . 12.000 lik alırsam evin ortasına koyucam ama ordada hortumun 4 kolon geçmesi gerek buda imkansız :D . Bakalım .

Bu arada çıkan reklamlarda 3A+ larda geçerlidir yazıyordu . Bayi hepsinde geçerli dedi .

Arkadaşım teşekkürler. Ben de sizin yazınızdan sonra sorguladım. Bugün itibarıyla da ME müşteri hizmetlerinin halen haberi yok. Evime yakın olan servisten hem keşif istedim hem de kampanyayı teyit ettim. Kampanyadan haberdar olduklarını ve fiyat listesinin ellerine ulaştığı bilgisini verdiler.

Fiyat cazip olursa ben de 2 adet almaya çalışacağım, tek noktadan çözüm üretileceğini düşünmüyorum. Model ve fiyatlar konusunda gelişme oldukça paylaşalım. Keşif yapılmadan model ve fiyat konusuna girmedim henüz.

Valla ben keşfe hiç bir firmada güvenmiyorum hep fazla söylenir . Hoş ben zaten hiç yaptırmadımda kafama göre alıcam . Şuan ikamet ettiğim dairede 2 klima değiştirdim tahmin ediyorum neyin ne olcağını :D Ben nakit alıcam hisse bozmam gerek ; malum 2 tanesi 6 bin TL civarı olur . neredeyse indirim kadar zarar edicem . Kampanyanın son tarihini öğrenicem bugün hem dolar düşer seçim sonrası diyorum da fiyatlar değişmez .

• Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Ustalar mitsibuşhi kampanyası bu mu geçen yaz 2800 tl ye almadığım fh25ve klima bu yaz kampanyalı 4035 tl olmuş yuhhh diyorum yuhhhh bu nedir ya ayıptır ya ayıp Türk milletini ne olarak görüyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coco1912 -- 6 Mayıs 2015; 19:42:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burda gerekli bilğiler var.http://klimaforumu.com/konu-mitsubishi-electric-kdv-otv-bizden-kampanyasi.html?pid=4298#pid4298

Edit. üstede resim atılmış

Alın alın mitsubishi electric iyi klimadır parası çok olan alsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut usta35 -- 6 Mayıs 2015; 18:08:11 >
  • Birolun kalfası heralde bu arkadaş

• Arkadaşlar evimde müteahhitin taktığı 12000 lik beko klima var. İnverter olmadığından enerji tüketimi fazla ve 12000 lik olduğu için yeterli gelmiyor.

18000 lik inverter klima taktırmak istiyorum hangi marka ve model tavsiye edersiniz? Biliyorsanız fiyatlarıyla birlkte yazarsanız sevinirim.

• quote:

Birolun kalfası heralde bu arkadaş

Birol derken benden mi bahsettiniz arkadaşım.Kşm neyin kafası.Ya arkadaş girip yazmıyoruz sağ solla uğraşmayalım derken yine birileri çıkıp illa uğraşıyor.Adam demekki bzi takip etmiş okumuş.Doğru yolu bulmuş.Bak yukarıda coco vermiş geçen seneki fiyatla bu seneki kampanya fiyatını.Ben bunu 3 ay önce söyledim.Biz dedikodu kulaktan dolma vs bilgilerle yazmıyoruz .Bu piyadanın içinde aktif olarak yer alıyorız.Hangi malın kaça alınıp kaça satıldığını da 3 aşağı 5 yukarı biliyoruz.

Canavar gibi kampanya ,hemen alım kaçırmayın.Para çok nasılsa.

Bizi takip etmeye devam edin ,yanılmazsınız..

• quote:

Orijinalden alıntı: coco1912

Ustalar mitsibuşhi kampanyası bu mu geçen yaz 2800 tl ye almadığım fh25ve klima bu yaz kampanyalı 4035 tl olmuş yuhhh diyorum yuhhhh bu nedir ya ayıptır ya ayıp Türk milletini ne olarak görüyorlar

Arkadaşım yanlış olan bir şey yokki .Daha öncede dedik.Dolar 2014 -2015 arası artıl min .%40. sizde zaten o fiyata %40 koyun fiyat çıkar ortaya.

Tabi bu arada toplamda gelir durumunuz %10 bile artsa,%30 fakirleştiğimizi düşünürsek artık ME gerçekten de zengin malı..

• mbirol kullanıcısına yanıt
    Nooluyoruk a arkdaşlar bisorynmu var varsa sorun yapalım açıkoturum

• quote:

Bende sorun yok arkadaş.Seni benşm çırak sanmışlar.Sen bak işine doğru yoldasın.Takipteyim seni.Ben çok takılmıyorum burada artık.Çok bilen çok burada.Doğru yuda söylersen sevilmezsin hiç.Dandik dedin mi senden kötüsü yok bilesin.Ucuza iyi mal al dersen senden iyisi yok.. Yaşın kaç bilmiyorum ama benden sana abi nasihati olsun ..

Benim adımı karıştırmışla yazdım.Benden bu kadar.Size iyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

Bende sorun yok arkadaş.Seni benşm çırak sanmışlar.Sen bak işine doğru yoldasın.Takipteyim seni.Ben çok takılmıyorum burada artık.Çok bilen çok burada.Doğru yuda söylersen sevilmezsin hiç.Dandik dedin mi senden kötüsü yok bilesin.Ucuza iyi mal al dersen senden iyisi yok.. Yaşın kaç bilmiyorum ama benden sana abi nasihati olsun ..

Benim adımı karıştırmışla yazdım.Benden bu kadar.Size iyi forumlar.

Anladım abi sotun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

Birolun kalfası heralde bu arkadaş

Birol derken benden mi bahsettiniz arkadaşım.Kşm neyin kafası.Ya arkadaş girip yazmıyoruz sağ solla uğraşmayalım derken yine birileri çıkıp illa uğraşıyor.Adam demekki bzi takip etmiş okumuş.Doğru yolu bulmuş.Bak yukarıda coco vermiş geçen seneki fiyatla bu seneki kampanya fiyatını.Ben bunu 3 ay önce söyledim.Biz dedikodu kulaktan dolma vs bilgilerle yazmıyoruz .Bu piyadanın içinde aktif olarak yer alıyorız.Hangi malın kaça alınıp kaça satıldığını da 3 aşağı 5 yukarı biliyoruz.

Canavar gibi kampanya ,hemen alım kaçırmayın.Para çok nasılsa.

Bizi takip etmeye devam edin ,yanılmazsınız..

Evet sizden bahsettim.Burada çok bilmişlik yapıp önüne geleni eleştiren ve kendini usta diye gösteren hem 35 hem haier ci bazı arkadaşları görünce bu kişiler usta değil olsa olsa sizin kalfanız olur dedim.

Bu arada haier in çok iyi bir klima olduğunu birçok yerden duyduk ancak satış noktası ve teknik servis sorunları ve yetersizliği nedeniyle haier almıyorum alamıyorum.Bu durumda midea ve ME arasında kaldım.Bu indirimden sonra da iki klima arasındaki fark yaklasık 500 tl.İkisinde de teknik servis sorunum yok peki sizce hangisini tercih etmeliyim

• 
Sayfa: önceki 14941495149614971498
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.