Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, 20 m² odam için klima almak istiyorum. Odada 2 adet çift camlı pencere mevcut, birisi güneye bakıyor ve öğleden sonra güneş batana kadar güneş görüyor, haliyle içerisi kavruluyor. Daire ara kat. Nasıl bir klima almam gerekiyor ve hangi modelleri önerirsiniz? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normalde 9 luk klima yeter ancak güneş etkisi ciddi direnç yaratır hem bu nedenle hem de aralarında uçurum fark olmaması nedeniyle 12 lik bir klima düşünmeniz hem konfor koşulunu erken yakalamanız hem makinenin zorlanmaması hem de ekonomi yapabilmeniz adına mantıklı bir tercih olur.
  • Anladım, yorumunuz için teşekkürler. Önerebileceğiniz ekonomik modeller var mıdır acaba veya şunlardan uzak dur diyebileceğiniz? Pek bilgili değilim bu konuda.

• Hocam VESTEL 2016 ürünlerden, 2 Yıl garantili markalardan, servisi ve muhatabı olmayan ithal mallardan uzak durmanızda fayda var elbette. Bunun dışındaki kısmı tamamen sizin bütçeniz, bölgeniz, servis yaygınlığı ile ilgili konular.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim, önerilerinizi dikkate alacağım. Baymak Elegant Plus 12 baya ilgi çekmiş. F/P konusunda baya iyi yorumlar almış, sanırım onu alacağım.

• Bu nedenle x marka bir klima alan her uyemizi daha sonra kullanici deneyimlerimi yazmaya davet ediyorum hocam. En stabil veri, coklu kullanici yorumlarinin ortalamasidir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.