Şimdi Ara

Klima,ısınma amaçlı, izmir için tavsiye ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2 Cephe dışarıya bakıyor ama güney batı-güney cepheli. 3 pencere var.
    Pencereler çift camlı pvc.
    Esas olarak ocak-şubat gibi izmir in soguk günlerinde ısıtma amaçlı kullanılacak.
    Odada iki kişi olacağız.
    Isı sağlıyan cihaz olarak 40" bir LCD var.
    Benim yaptığım incelemelre göre 18.000 btu yeterli olacak bu alan için.
    Şimdi gelelim en önemlisi bütçeye, en fazla 1.500 tl ayırabiliyorum.

Bana uygun bir klima tavsiye edebilirmisiniz ? özellikle izmirli ve kışın kullanan arkadaşların yorumları çok önemli benim için.

Teşekkürler,

• izmirde olduğuna göre zibro al kardeşim,forumdan mbirol hoca var onunla irtibata geç kendisi zibro servisi zaten
  • O fiyata alınabilecek en iyi seçenek zibrodur. Arçelik beko vestel gibi firmalarda var. bizde arçelik var 19000 lik genelde ısıtma amaçlı kullanıyoruz.Maşşallah zangır zangır titriyor makina gelen serviste ön kapağı çok açıp kapamaktan olmuş dedi Sistem odasında da birtane beko var 7000lik. Aşağı yukarı kanatları nasıl gıcırdıyor anlatamam Benim arçelikle tecrübelerim bunlar. (servis tecrübelerimden anladığım kadarıyla klimadan anlamayan adamlara montaj yaptırıyorlar) Ha yazın ağustosta soğutuyo mu? soğutuyo kışın ocakta ısıtıyo mu? ısıtıyo 5 yıldırda tık demedi (izmirliyim)... Şimdi neden arçelik taktırdın kardeşim o zaman diyebilirsiniz ben taktırmadım ailem ben yokken taktırmış sistem odasına da ucuz olduğu için almıştım(400ytl). ara sıra orda yattığım için...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.