Şimdi Ara

kliksa axess kampanyası (13-19 ağustos) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
7.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamlara tv nin içinden ininal kart çıkmadı diye yazdım bana kampanya linkini yolladılar. Harika yaa ben nasıl görmemişim... Hakkaten zeki insanların hali başka oluyor bee... TABİKİ TEKRAR TEKRAR İSTEYECEĞİM...

Sayın İlgili,
    kliksa.com’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Konu hakkında aşağıdaki linki kontrol etmenizi rica ediyoruz.

http://www.kliksa.com/bilgi/samsung-hediyeceki

Bilgilerinize sunarız.
    Saygılarımızla,
    kliksa.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: khasank

quote:

Orijinalden alıntı: vinsanityx

bayramdan önce kliksa dan 1000 tl wp den faydalanarak 2 adet telefon aldım.

Bir tanesi Samsung s5610 299tl ye .
    Diğeride Samsung Galaxy s3 mini 749 tl ye.

s5610 'un kenarında hafif bir ezilme vardı ama telefon çalışıyordu.
    galaxy s3 mini ise sürekli kapanıp açılıyordu.

kargolamadan başlayında şuana kadar operatörlerin herbiri başka mailden ulaştığım kişiler başka cevap verdiler. Çıldırmak üzereyim. iade ettim. 3 gün sonra ürünü bana geri iade ettiklerini kargoda olduğunu söyleyen bi mail attılar. Sebebide yeniden satışa uygun olmamasıymış.
    Operatörle bilgi@kliksa ile yardim@kliksa ya ağzıma geleni saydım . sonra mail attılar bir önceki maili dikkate almayın ürününüz değiştirilmiştir en kısa zamanda yenisi gönderilecek diye.

Bir daha asla kliksa dan alışveriş yapmam. Muhatap olacak kimse yok. telefon dahi yok.

Sorun kargo dan kaynaklanmış olabilir mi aceba ?

S5610k yı değiştirmeyebilirler di çünkü eziklik kargo tutanağı ile kayıt altına alınması gerekirdi diye düşünüyorum. Yinede değiştirmişler sizin adınıza sevindim. Saygılar

sanmıyorum çünkü dışta bir kutu onun içinde telefonun kutusu. Telde sorun olmamak için onunla hiç uğraşmadım. Ama samsung galaxy s3 mini maceramı anlatsam burda destan olur. kliksa.com ile uğraşmaktan dolayı anlatmaktan da bıktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord23

samsung not 8 5105 aldım. 100+50 chip-para işlemi yapar yapmaz yattı. hatta 130 tl sinide carrfursa da harcadım bile :)

ilk defa böyle bir alış veriş yaptım. akbank'ı gayet başarılı buldum. kartını kullanmaya devam edeceğim. umarım üründe hasarsız gelir. tüm alış-verişlerimi bu siteden

yapacağım.

Siz ilk defa böyle bir alışveriş yaptıgınız için bunu yapmış olabilirler.. Normalde 4 gun oldu alalı. halen 100 tl benimde yatmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: welie

%5 anında yattı ama %10 yatmadı.akbank call centerla, 17dklık musteri temsilcisi bekleme suresinden sonra, yaptığım görüşmede 20agustosa kadar yatacagını soylediler...

20 si oldu hala tık yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendizz

quote:

Orijinalden alıntı: welie

%5 anında yattı ama %10 yatmadı.akbank call centerla, 17dklık musteri temsilcisi bekleme suresinden sonra, yaptığım görüşmede 20agustosa kadar yatacagını soylediler...

20 si oldu hala tık yok

Durum bende de aynı, %5 yattı ama %10 hala yatmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdonmez45

quote:

Orijinalden alıntı: classlord23

samsung not 8 5105 aldım. 100+50 chip-para işlemi yapar yapmaz yattı. hatta 130 tl sinide carrfursa da harcadım bile :)

ilk defa böyle bir alış veriş yaptım. akbank'ı gayet başarılı buldum. kartını kullanmaya devam edeceğim. umarım üründe hasarsız gelir. tüm alış-verişlerimi bu siteden

yapacağım.

Siz ilk defa böyle bir alışveriş yaptıgınız için bunu yapmış olabilirler.. Normalde 4 gun oldu alalı. halen 100 tl benimde yatmadı.

bendeki kart platınum belki ondan hemen yüklemişlerdir. üründe bugün elime ulaştı. (1iş günü) sürekli internetten alışveri yaparım. bu sitenin fiyatları diğer muadil sitelere göre bayağ düşük. benim aldığım ürün diğer sitelerde 1100 tl idi. puanlarla beraber bana 850 tl ye geldi.

bu durumda bile kar ediyorlarsa düşünmek lazım

• Bugün ayın 20 si arkadaşlar yüzde 10 alabilen varmı bana daha gelmedi bugün yatıyordu sözde?
  • Ben müşteri hizmetleri ile görüştüm az önce Kayıt aldılar dönüş yapacağız dediler bakalım bekleyeceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son olarak 23 59 diyorlar
  • 17 ağustos da axcess gold kk ile kliksada ipad aldım 1179tl idi. NET kapmanyasından %5 chip para geldi 50 tl. 1000tl üzeri alışveriş oldugu ıcın 100tl chip para daha geldi toplamda 150tl chip para gelmıs oldu bu alışverısten.Ve avantajix.com sitesi üzerinden bu kliksa.com sitesine geçiş yaptığım için 17tl kadar da avantajix sitesinden geldi. toplamda 167tl kazancım oldu ve ipad 4 bana 1012tl ye gelmiş oldu ve 12 taksit güzel alışveriş oldu :)) sorunsuz. Bende şaşrıdım bu kadar sorunsuz olmasına bu işlemlerin.
  • bize hala yatmadı
  • Akbank genelde yaptıgı şeyi yapıp altyapı sıkıntılarını ortaya çıkarıp kampanyayı müşterilerine zulüm haline getirdi.puanlar her türlü yatacaktır fakat akbank kötü bir iz bırakacak yine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de 13 ağustosta samsung tv aldım.Ancak 100 tl puan hala yatmadı.Acaba sorun neki?
  • internet bankacılıgından chipğ para bakiyesi sorulamadna cıkıyor bilmeyenler için yanlış anlaşılmasın
  • 100 lira puani yatan var mi ?
    Axess senden çektiğimiz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim yatmış ama benimde ininal kartım çıkmadı. 40f6100 3D led tc almıştım samsung kampanyasından 100 tl.lik ininal card vermeleri lazımdı tv yi servise bu gün kurdurdum kartı sorunca aldığınız yerin vermesi lazım dediler. http://www.kliksa.com/bilgi/samsung-hediyeceki zaten burdada yazıyor. canlı desteğe yazdım mail at dediler mail attım bakalım nolcak. ne telefonları var nede başka bişey bu kliksa.com da biraz sıkıntı yaşayacam sanırım.
  • Beyler var mı yatan ya sürekli arıyorum sonuç yok
  • PUANLAR YATMADI benim tekrar başvuru oluşturdum. Ama bu kadar çamura da gerek yoktu bee... axess seviyorum ama niye böyle yapıyorlarsa artık
  • puanı yatan var mı?
  • yok hocam,
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.