Şimdi Ara

Klavyede Bazı Tuşlar Düzensiz Çalışıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba öncelikle klavyemde ''4,p Numlockda ki 4, silme yeri ve arasıra başka tuşlara da sıçrıyor' bu tuşlar bazen çalışmıyor hatta bu aralar sürekli yapıyor. Sonra biraz bastıktan sonra sert düzeliyor tüm tuşlar rahat çalışıyor ardından yine aynı sorun. Format attım, klavye tuşların söküp temizledim, aygıt yöneticisinden klavyenin driverini silip yeniden kurdum,Hizmetlerden insan arabirim aygıt erişimini elle olanı otamatik yaptım , kasersky ile bilgisayarı tarattım, malaware programı kurup tarattım bi çözüm bulamadım. Gerçekten çok sıkıntı vermeye başladı. Bu olay win10 güncelleştirmesinden sonra başlamış olabilir tam emin değilim. Ne yapabilirim çıldırcam yoksa. Laptop Asus x5550jx. Bu arada keyboard test de yaptım sıkıntı yok. Buraya kadar yazarken kaç kere tuşa çalışması için basmışımdır bilmiyorum.. Yardımınız için teşekkürler şimdiden.

• Maalesef ki Win10 dan kaynaklı gibi duruyor. Niye Win10 bedava dağıttıkları yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Win10 destekli istisnasız tüm notebooklar sürücü sorunlarıyla boğuşuyor ve bu sorunlar giderilse dahi bir dahaki güncellemede görüşmek üzere değip geçici çözülüyorlar. Win10 ile beraber artık sürücüler belli bir süre sonra kullanılamaz hale getiriliyor. Bu da zorunlu donanım değişikliği demek. Evet çok şeytanca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.