Şimdi Ara

Klavye ve Mouse Bedava

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.849
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • www.indirimshop.com un yeni kampanyasında 18 Adet Duracell Alkalin Kalem yada İnce Pil alana:

Acme KS01 Klave ve Acme CO118 Mouse BEE-DAA-VAA

Pilin tanesi 1.27 TL. Toplam bedel 23 TL.
    Acme CO118 Mouse piyasada 12.96 TL (6.99 USD+KDV)
    Acme KS01 Klavye yine piyasada 13.12 TL (7.07 USD+KDV)

Bakıldığında ürün toplamı 23 TL. Hediye toplamı 26.08 TL. Kaçırılmayacak bir sıcak fırsat.

Kampanya Linki

Klavye ve Mouse Bedava

Klavye ve Mouse Bedava

Klavye ve Mouse Bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mocobain -- 20 Mayıs 2009; 0:38:16 >

• analdığım kadarıyla siz bu indirmshopa ürün vere bi firmasınız mahtuoulları.com olarak. sitenizie baktım da şu avec cd saklama ürünlerini gördüm. ya şu indirimshoptaki avec rock n roll + küçük avec cd kutusuv kampanyasını tekrarlatacak bişi yapamazmısınız
  • Öncelikle şunu belirtmek isterim. İndirimshop zaten Mahmutoğulları Koll.Şti'nin perakende satış yapmak için açmış olduğu bir e-ticaret sitesidir. İstemiş olduğunuz kampanyayı yapamıyoruz. Çünkü elimzde hediye verdiğimiz Avec Mini Box bitmiştir. Ayrıca Avec Rock n Roll isimli üründe bir kampayaya yetmeyecek kadar az kalmıştır. Yakında o üründe tamamen bitecektir.
  • tüh kötü olmuş ya. qalıcam alıcam derken bi baktım bitmiş avec tam da lazım bi üründü ya
  • 18 adet pilin tamamı AA olan yok mu acaba ?
  • Kargosu ne kadar tutuyor bu ürünlerin ya da şöyle sorayım kargo sizden mi?
  • kalem yada ince denmiş.yani her iki boyda varmış
  • Sorularım var hocam cevaplarsanız sevinirim:
    1) Hocam 18 adet pilin kaç tanesi AA kaç tanesi AAA
    2) Pillerin kapasitesiyle ilgili bir bilgi mevcut mu? MaH vb?
    2) Adresinize (Tomruk Sok.Tomruk Çıkmazı Santral Han No:3/1 Eminönü - İstanbul) gelip ordan görerek almamız mümkün müdür?
  • buraya cevap yazan arkadaşlar vardı ama silinmiş. ben cevap vereyim sorularınıza.
    kyorhan : 18 adet pili ister AA isterseniz de AAA olarak alabilirsiniz.
    mcmert : kargo ücreti Türkiye'nin heryerine 4 TL'dir ve alıcıya aittir.

BİLGİ :
    Bu üründen tek seferde maximum 3 adet alınabilir ve yine kargo ücreti 4 TL'dir.

skipper_forum :
    1 - 18 adet pilin tamamını AA yada AAA alabilirsiniz.
    2 - Bu piller alkalin olduğu için kapasite diye bir olayları yoktur. Sizin dediğiniz şarjlı piller için geçerlidir.
    3 - Belirtilen adreste mağazamız bulunmaktadır. Fakat orası toptan satış mağazsıdır. Orada sadece ürünleri görebilirsiniz. Ürün satın alamazsınız. Tabi toptancı değilseniz. Perakende satışlarwww.indirimshop.com üzerinden yapılmaktadır.

• pillerin bir setinde 4 adet bulunuyormu nasıl 18 adet pil oluyor?
  • Pillerin 1 kartında 6 adet bulunuyor.
    Elimde resmi yok ama başka bir mağazada bu üründen satıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mocobain -- 20 Mayıs 2009; 13:58:13 >
  • siparişi verdim havaleyi yaptım. ilk defa burdan alışveriş yaptım inş memnun kalırım. görüşlerimi yazarım isteyen olursa
  • quote:

Orjinalden alıntı: tifosi41

siparişi verdim havaleyi yaptım. ilk defa burdan alışveriş yaptım inş memnun kalırım. görüşlerimi yazarım isteyen olursa

ee görüşlerin neler
  • quote:

Orjinalden alıntı: tifosi41

siparişi verdim havaleyi yaptım. ilk defa burdan alışveriş yaptım inş memnun kalırım. görüşlerimi yazarım isteyen olursa

görüş hala yok.konuyu açan firma yetkilisi cezalı.bu iş ????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.