Şimdi Ara

Klavye ve Fare Sorunu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba DH halkı .Bilgisayarımı normal şekilde açılıyor.Klavye ve Fare çalışıyo.10-15 dk sonra klavyenin numlock ışığı kapanıyor.Farede kıpırdamıyor.Reset attıktan sonrada aynısı oluyor.Lütfen yardım edin

Klavye ve Farem;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pc_Modding34 -- 30 Ağustos 2012; 15:23:23 >

• up
  • Arkadaşlar merhaba,
    Dün akşam birden bire,fare sağ alt köşeye kaymaya başladı.İlk başta pek dert etmedim..Ancak ne zamanki gece tam ekran yapıp film izleyeyim dedim..işte o zaman durumun vehametini kavradım..Çünkü film izlerken 20 sn aralıklarla fare aktif hale gelip sağa kayınca dolayısıyla tam ekran modundan çıkıyor media player..Msnde yazarken kayıyor..illet bişey..Herhangi bir web sayfasında gezinirken tam bir yere tıklayacaksınız..Eğer o anda kayarsa..imlecin kaydığı yerde de bir link varsa alakasız yerlere giriyorsunuz..illet bişey..Ve bugün yani tüm pazar günümü bu lanet belayı savmak için harcadım..ama nafile..Sorunu çözmek için yaptıklarımı sıralıyorum..Bunların dışında önerisi veya tecrübesi olan varsa..Lütfen cevaplasın..Yoksa daha 1 yıllık olan laptopuma format atmak istemiyorum..Denediklerim şunlar:

ÇOK ÖNEMLİ NOT:Sonradan farkedilmiş bişey olarak söylüyorum..ve bana çok ilginç geliyor..Guest oturumunda laptopu açınca sorun kayboluyor..Ancak Administrator modunda açmam gerekiyor..Biliyorsunuz Guest modunda istediğiniz gibi kullanamıyorsunuz bilgisayarı..

1-Aygıt yöneticisinden HID uyumlu fare güncellemesi denedim olmadı..
    2-Yine aygıt yöneticisinden kaldırıp restart yaptım..olmadı..
    3-Touchpad'i kapattım olmadı..
    4-Yeni mouse aldım olmadı..
    5-ATI Radeon ekran kartımı güncelledim..olmadı..
    6-Kaspersky kurup herhangi bir trojan ihtimalini düşündüm..Nitekim 5 adet trojan buldu..Temizledim..yine olmadı..
    7-Sorunun başladığı günden 5 gün öncesine sistem geri yükleme yaptım olmadı..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.