Şimdi Ara

klavye sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • L TUŞUNA BASTİGİMDA LX OLARAK YA*ZİYOR *Z YE BASTİGİMDA YANINDA İŞARETLE YAZ*İYOR I YA BASTIGİMDA DİREK ARAYİ AÇİYOR BU Bİ VİRÜS MÜDÜR Bİ YARDIM EDERMİSİNİ*Z

• Klavye bozulmuş olabilir ama bu normal bir durum değil. Antivirüs indirecek durumunuz yoksa başka bir bilgisayardan USB bellek ile Kaspersky Rescue Disk oluşturun. Kendi bilgisayarınızı açmadan USB belleği takın.
    Kaspersky Rescue Disk'in oluşturulması ve kullanılması:https://www.technopat.net/2013/01/18/kaspersky-rescue-diski-usb-bellekten-calistirin/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçesever -- 19 Mart 2017; 20:4:21 >
  • yazılim olarak bi sorun olabilirmi sistem geri yükledim gene düzelmedi şuan kaspersky antivirüs ile tariyorum pc yi
  • Aklıma ''Yapışkan Tuşlar'' geliyor.
  • klavye sorunu
    Bu klavye ayarlarındakilerin hepsi kapalı olacak. Kontrol edin.
  • Bunlar kapaxlı hocam yani sanki baz*-ı tuşlarin yerxleri d6eğişmiş 2 ye basiyorum 8,2 yaziyor alti ya basiyorum sayfa yeniliyor fn tuşlari ile bi ilgisi olabilir mi ki
  • İnternette araştırdığımda Fn+Numlock falan yazıyor ama ne işe yaradığını bilmiyorum.
  • Hocam sağolun yardımlar için dün gece kaspersky indirip tam tarama yaptırdım bilgisayara sabah açtığımda sorun düzelmişti
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.