Şimdi Ara

Klavye Delikanlıları - Show TV (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
0
Favori
4.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu bölüm cidden hiç güldüğümü hatırlamıyorum. Bence de sıkıcıydı. Reytingler düşük. Yakında biter. Ben hiç TV'den izlemedim bugüne kadar. Keşke internetten devam etse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 13 Kasım 2017; 16:26:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volki hızlı çıktı. Bu olayı uzatmamaları iyi oldu. Volki aşık olunca bozulur dedim ama kızı kendine benzetti. Çocukların da gelmesi güzel olmuş. Çitos Efe çok tatlı. Hızlı ilerliyor. Yakında final olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 19 Kasım 2017; 16:42:41 >
  • dizi rayına oturdu gibi ama tabi konu kalmazsada sonu kötü olabilir çocuklar duymasın yayından kaldırılmış heralde reytinglerde yükseldiyse şansı olur gene
  • Bu bölüm öncekinden iyiydi ama Volki bozuluyor yavaştan. Hatta bozuldu. Eskisi gibi keyif vermiyor. Bayram hep aynı adamım ya. 2. bölüm çok iyiydi, 4. bölüm de iyiydi. Hala o bölümlerin kalitesinde bir bölüm izleyemedik. Yeni bölüm fragmanı iyi duruyor gibi eğer yine hayal falan olmazsa.

Bunun dışında YouTube'da hırsızlık meşru gösteriliyor diyen var. Küçücük çocuğa laf atanlar var. Ne bileyim dizi bu yani. Bir ton dizi izliyor, herşey var içinde vs. Gelmiş saçma sapan yorumlar atıyorlar. Çitos Efe'ye laf eden de var. Daha çocuk ya.

• 9.Bölüm finalmiş yazık oldu diziye gerçekten.
  • La olum neyi sevsek elimizden alıyorlar . .

Ayda yılda 1 adam akıllı komik dizimiz vardı o da gitti..

https://www.haberler.com/show-tv-nin-iddiali-dizisi-kalvye-delikanlilari-10272034-haberi/

• Diziyi sevmiştim. Oyuncular samimiydi ve gün geçtikçe daha da alıştım. Keşke biraz daha izleyebilseydik. En azından düzgün final yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 4 Aralık 2017; 14:37:47 >
  • Mutlu ol Yeter'den sonra biraz da olsa güzel bulduğum ikinci komedi dizisiydi ve buda yayından kalkıyor.Yazık...
    Yıllardır komediye açız...
  • yazın başlayan iki yalancıda 9. bölümde final yapmıştı bu dizide 9. bölümde final yapıyor neye el atsak elimizde kalıyor şimdi de atvdeki bahtiyar ölmeze el attım onunda 9. bölümü final olabilir
  • ulan yemin ederim ülkede ne zevkimiz varsa bi kesim var gram zevk bırakmıyo sözde müslüman ülkeyiz herkes çok ahlahklı ama nerde saçma sapan ahlaksız dizi varsa o tutuyor böle diziler final olup bitiyo allah belanızı versin gerçekten başta show tv'nin sonra böle insan yapısının allah belasını versin dışarıya bi çıkın herkes gergin çünki insanların izlediği diziler arka sokaklar gibi her bölüm birisinin rehin alındığı sürekli saçma aksiyon olan diziler onun dışındada çok etken var tabi ama böle şeyler birleşiyo sonuç olarak dünyanıne n aptal ülkesi olmayı başarabiliyoruz
  • İnternette devam etse süper olur

• Bencede. o sahnede gider ayak lafı soktular.

İçimden bir his dizi bitmedi başka bir alanda kanalda devam edecek gibi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: C Y R E X

volkkinin biraz önceki repliği
    "zaten 8 bölümdür burdayım, bizi buluşturmayanlar utansın."
    sanırım yukarlardan birisi dizinin önünü kesmiş

Hocam kaçırdım ben orayı yukarıdan derken kime laf soktu volki orada ?

• Böyle final olamaz. Benim bildiğim 9. bölüm final olacaktı. Zaten hızlı ilerledi. Belli yani bir bölüm daha devam etse güzel bir son bölüm izleyecektik. Bir şekilde finali izlememiz lazım. Mükemmel bir dizi değildi ama gayet samimiydi ve oyunculara ısınmıştım. Devam etse güzel konular çıkardı ortaya. En basitinden Volki'nin anne ve babasını görebilirdik.

İnternetten vs. yayınlarak bize güzel bir final izletmeleri lazım. Hatta mümkünse internetten, puhu'dan vs. devam etsin.

Kanalın yaptığı adiliktir. Bir bölüm arkadaş ya. Zaten 9. bölüm final olacaktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Tv de izlemek için saçma bir dizi, artık bu tarz dizileri daha doğal daha özgür biçimde dijital ortama taşımak lazım.

Demiştim.

• Çok samimi diziydi. Oyuncularda rollerine tam oturmuştu. Son bölümde bitince bi hüzün sardı. Yazık oldu diziye. Vildan atasever ve ali barkını insallah daha çok ekranda görürüz.

Şu reyting sistemininde yemedigi guzel dizi kalmadi. Biktim ekranda aglak sacma sapan diziler gormekten. Dijital yayginlassada artik kurtulsak şu eziyetten

• Murat şeker diziyi geri döndürmek için uğraşıyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Murat şeker diziyi geri döndürmek için uğraşıyormuş.

Hocam tvde olmaz bu iş ya trt tv8 gibi reyting gütmeyen kanalda devam edecekler yada internet dizisi olarak devam edecekler reyting kitlesinin kaldırdığı diziler belli çünkü aşk,entrika, aldatma, dram, kabadayılık vs tvde bu diziler reyting alıyor böyle diziler reyting yüzünden devam edemiyor maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: HeRo11

Murat şeker diziyi geri döndürmek için uğraşıyormuş.

Bu arada bilgiye nereden ulaştın sosyal medya hesaplarında herhangi bir paylaşım göremedim ?

• Ahmet PoyrazKarayel kullanıcısına yanıt
    Murat şeker kendi hesabından bir kişiye cevap olarak yazmış

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.