Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

klasörlerin isimleri mavilestirler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    343 Mesaj
    arkadaslar system volume information dosyasinin icindeki mesela; rp11, rp112... klasörlerinin isimleri mavi yaziyla gözukuyor nedendir..?

|
    |
  • Yarbay
    3835 Mesaj
    Mavi olan dosyalar için sıkıştırma özelliğini devreye sokmuşsunuz. Bu NTFS dosya sisteminin güzel özelliklerinden birisidir.

Diğer topic'de bilgisayarının yavaşladığından bahsetmişsin ya ben de cevap olarak yanlışlıkla disk sıkıştırmayı devreye sokmuşsundur demiştim. İşte demek istediğim buydu. Benim tavsiyem sistem dosyalarını sıkıştırma ama yedek olarak tuttuğun setup dosyaların filan varsa onları sıkıştırabilirsin. Diskinde daha az yer kaplar. Ama sistem dosyalarını sıkıştırırsan biraz performans kaybı yaşarsın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj
    peki disk sikistirmayi nasil devreden cikarabilirim....
    |
    |
  • Yarbay
    3835 Mesaj
    Mavi görünen klasörlerin / dosyaların üzerine sağ tıkla, özellikler - gelişmiş de. Zaten oradaki listede görürsün sıkıştırma seçeneğini. İşaretini kaldırıver, olsun bitsin.
    |
    |
  • Çavuş
    62 Mesaj
    araçlardan klasör seçenekleri ordanda görünüme girdiğinde orda işaretli olan 'sifrelenmiş ve sıkıştırılmış ntsf dosyalarını farklı renkte göster' seçeneğindeki işareti kaldırdığında bütün dosyaların ayın renk olacaktır.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.