Şimdi Ara

Klasör İçindeki Dosyaya Yetki Verme :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var klasör içindeki bir dosyayı 20 tane ağ kurulmuş bir makinamız var ve ortak bir server var.O server üzerinde bir klasör oluşturup içindeki dosyayı herkesin görmesini ama iki kişinin üzerinde oynama yetkisi verilmesi gerekmekteidiğer arkadaşların sadece okumaya yetkileri olması gerekmektedir.Konuyu anlatabilmişimdir inşallah yarıdmlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• Klasörü ve dosyayı servere kopyalarsın, tüm sadece okuyacak kullanıcılarını serverda bir gruplarsın (hepsi için servera ayrı ayrı kullanıcı oluşturursun, şifrelerini girersin). Klasörünü sağ tıkla paylaşım seçip paylaşımını ver, everyone varsa kaldır, izinleri tıkla ekle de grupladığın kullanıcı grubunu seç, yalnızca okuma hakkı ver, aynı yerde tam yetkiye sahip kullanıcını da ekle full yetki tanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miskiab -- 24 Ekim 2009; 20:24:10 >
  • bişeyler yaptım ama herhalde beceremedim :( acaba etrafınızda resimli anlatım varmıdır rica etsem :( çok açıklayıcı anlatmışsınız ama bilenle bilmeyen bir olmuyor

Bu arada server 2003 kurulu makinada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spellll -- 24 Ekim 2009; 20:44:13 >
  • Edit:

Arkadaşım çok teşekkürler yaptım galiba ellerin dert görmesin thanks
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.