Şimdi Ara

... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
5.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tipsiz bir insanım tipim her halükarda kötü.bana kas yaosrak ceekici hale gel diyorlar sorum şu

Elbise üstünde ,kas yaoarak kilo almak ile şekerle beslenip yaglanarak kilo almak arasında bir fark var mı?

Ben sağlığı eş geçtim şimdilik tamamen kız odakliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek başına kızların ilgisini çekmiyo olay yine mentalitede. Ben ilkinde 6 ay yaptım daha genç daha kaslı ama beta kafa yapısındaydım sadece arkadaşların bana ayarladıkları az sayıda o kadarda güzel olmayan kızlar vardı ikincisinde 3 ay yaptım ama beta kafayı emekli ettim baya bi kendi tavladığım ilişkim oldu.
  • milyarderdahi M kullanıcısına yanıt
    Boş konuşmuşsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Sonuctan ne anladığın önemli. Evlenmekse belki göbekli premium arabalı dayı kazanabilir ancak meselle birliktelikse adonisli 6 packlı abimiz kızı götürür.

"Kızlar beni aldatmaz, benle aldatır" diyordu. how to get away with murder da Frank. Mesele o frank olmak. Zira premim arabalı dayı olma fırsatınız varsa zaten olursunuz. Fit olmak daha ucuz ve daha erişileblir. Ayrıca birlikte olabileceğiniz kadının kalitesi seviyesi de farklı olur. Herkes para peşidne sanmak saçma. Bazıları kaliteli et ister.

Alıntıları Göster
    Kaliteli eti de kasla değil para ile alabilirler, hem hatun hem de herif kişi için geçerli.

• Spor iyidir. Sebebi ne olursa olsun. Ama insan, 100 kilonun altında debelenmeye uygun bir varlık değildir. Fitness gibi sporlar sağlıksızdır ve bu işlere çok merak salanların ömrü maalesef kısalıyormuş. Ayrıca fitness ile elde edilen kaslatın bence zerre etkileyici tarafı yok. Karate gibi sporlarla elde edilenler daha güzel gözüküyorlar.

• kardeşim kaç yaşındasın gerçekten çok merak ettim
  • Bir kadınla nasıl konuşması gerektiğini bilmeyen Low iq lu arkadasların tek çaresi vücut yapıp hatun kaldırmaktır.Onuda bir sefer yaparlar kadınlar o salaklığa dayanamaz ve bırakır.Sporu kendin için yapacaksın kadınlar için değil.Bu kadar mı özgüvensizsiniz arkadaş
  • Görüşüm, ayna karşısında löpür löpür jölemsi etlerli sarkan birinin ne kadar iradesiz ve çirkin olduğudur.
  • Ergen düşünceler, hormonlar, eziklik kompleksi, yokluk ve asosyallik. Bir kişi de bunlar baş gösterdiyse kız için vücut yapmaya başlar ancak nafile, max 1-2 ay süren amansız macera sakatlık veya başarısızlık ile sonuçlanır.

Vücut bence sağlık için yapılmalı, tabii sağlam bir vücut sağlıklı olduğu gibi son derece de ilgi çekicidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDMOD -- 11 Aralık 2019; 14:56:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0AEB06AB0

Spor iyidir. Sebebi ne olursa olsun. Ama insan, 100 kilonun altında debelenmeye uygun bir varlık değildir. Fitness gibi sporlar sağlıksızdır ve bu işlere çok merak salanların ömrü maalesef kısalıyormuş. Ayrıca fitness ile elde edilen kaslatın bence zerre etkileyici tarafı yok. Karate gibi sporlarla elde edilenler daha güzel gözüküyorlar.
    Eğer bir argüman ortaya sürüyorsanız altına alıntı yaptığınız makaleyi de koyun ki amacına uygun olsun. Fitness sağlığa zararlıymış insan 100 kilonun altına girmeye uygun değilmiş kim söylüyor bunları? Kulaktan duyma bilgilerle kalabalık yapmayın. Ben sana fitness'ın insan sağlığına yararları adına 100 tane makale sunarım karşı argümanın varsa bilimsel verilere dayandırmanı tavsiye ederim. Diğer mesaja gelirsek, siz zannediyorsunuz ki karateciler o kasları ağırlık kaldırmadan havada tekme sallayarak yapıyor :D He ayrıyetten karatecilerin kasları ve fitnessçıların kasları diye bir ayrım. Senin hayalindeki karateci ki zannediyorum bruce lee'den esinlenip yazmışsındır bu mesajı, vücut yağ oranını minimumda tuttuğu için o kadar keskin gözüküyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0AEB06AB0

Spor iyidir. Sebebi ne olursa olsun. Ama insan, 100 kilonun altında debelenmeye uygun bir varlık değildir. Fitness gibi sporlar sağlıksızdır ve bu işlere çok merak salanların ömrü maalesef kısalıyormuş. Ayrıca fitness ile elde edilen kaslatın bence zerre etkileyici tarafı yok. Karate gibi sporlarla elde edilenler daha güzel gözüküyorlar.
    dolaylı olarak haklısın hocam çünkü daha çok kas için daha çok yemek yemek gerekir buda insülin hormonun daha çok salgılannası demek bu hormon salgılandıkça insan ömrü kısalıyor ama tam tersi diyet yaptıkça yani aç kaldıkça büyüme hormonu salgılanır oda ömrü uzatır daha çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Kaliteli eti de kasla değil para ile alabilirler, hem hatun hem de herif kişi için geçerli.

Alıntıları Göster
    Elbette bir şeyin birden fazla yolu var. Yazdığımı iyi oku. ben fakir ol demiyorum ki. Hem kaslı hem zengin olabiliyorsan ol. Zengin olamıyorsan kaslı olman daha ulaşılabilir diyorum.
  • Komik gerçekten, acınası bir komiklik. Komik olan söylediklerinle oluşturmaya çalıştığın mini kaoslar, hoşuna gidiyor gerilim yaratmak. Biraz beynide geliştirmek lazım.
    Not: Tebrik ederim çoğu kişi tepkileriyle sana istediğin gerilimi vermiş. Doymuşsundur umarım.

• Kız için spor yapan ama kız tavlayamayan adamın konusu gibi geldi bana. ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

Elbette bir şeyin birden fazla yolu var. Yazdığımı iyi oku. ben fakir ol demiyorum ki. Hem kaslı hem zengin olabiliyorsan ol. Zengin olamıyorsan kaslı olman daha ulaşılabilir diyorum.

Alıntıları Göster
    Fakir birisi nasıl kaslı olacak? Tozudur, yemeğidir, sağlıklı bir hayat lazım ona da :) Yani çalışmayacaksın ve zaman ayıracaksın. Günümüz şartlarında insanlar mesai saatleri altında eziliyor, varsa bir yolu paylaş bilelim, ben 6 senede anca six packin 4 ünü tamamlayabildim :) Gögüs ve kanat var başka bir şey yok. İş güç ev araba var ama zaman yok zaman, spor için hem zaman hem de para ayırmak lazım bunu sen de biliyorsun.

• Herkes bir .m/.ik uğruna yoldan çıkmış.

Kadınların olmayan skinin keyfine göre yaşayacaksam oooooo işimiz var.

Kadınlar bencil, paragöz, satıcı ve şımarıklar.

Herkesin yaratılışı , değerleri farklı.

Boş işlere bu kadar kendinizi kaptırmayın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merdomable

Fakir birisi nasıl kaslı olacak? Tozudur, yemeğidir, sağlıklı bir hayat lazım ona da :) Yani çalışmayacaksın ve zaman ayıracaksın. Günümüz şartlarında insanlar mesai saatleri altında eziliyor, varsa bir yolu paylaş bilelim, ben 6 senede anca six packin 4 ünü tamamlayabildim :) Gögüs ve kanat var başka bir şey yok. İş güç ev araba var ama zaman yok zaman, spor için hem zaman hem de para ayırmak lazım bunu sen de biliyorsun.

Alıntıları Göster
    Tüm kaslılar zenginse neyi konusuyoruz?

• Ben kızların ilgisini çekmek için gür ve şiddetli bir sesle ossuruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani bunu spor için yapıyordunuz ,neyse hiç değilse artık itiraf etmeye başladınız
    ancak kızlar vücut yapan erkeği tercih ediyor zannediyorsanız ,yanlış düşündüğünüzü yakında anlarsınız :)

para varsa kimse başka bir şey aramıyor (günümüzde)
  • Ben kızlar için spor yapılmasına karşıyım, sağlık için yapılmasını destekliyorum. bu arada sağlıklı bir hayat için güzel bir yazı okudum, okumak isterseniz linki bırakıyorum. https://hayatyolumuz.com/yasam-ve-saglik/saglikli-hayat/
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.