Şimdi Ara

Kızların alfalardan kazık yiyip betalara saldırması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var böyle birşey. Alfalar tarafından aldatılıp sonra beta erkeklere "bütün erkekler aynısınız" diye kavga etmeleri olayları falan... Bunlar iyiliği haketmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu tür kadın kısmı için arkanı dönüp duymamış gibi yapmak en güzeli, hayatına son gaz devam et.

Kadınların dert dinleyicisi olmayın. Size seven isteyen varsa gülen yüzüyle buyursun gelsin  

• bu forumda niye bu kadar kız konusu açılıyor hala anlayamadım

• Çünkü beyini ile düşünmüyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: richardfeymanınsaçı

bu forumda niye bu kadar kız konusu açılıyor hala anlayamadım

çünkü eşşeğin billurundan dolayı

• Saldırtmayacaksın. Sana "bütüğnn erkeğğkler aynısığğnız" diye laf mı atıyor?

Evet aynıyız diyip yoluna devam edeceksin, ya da "ben onlardan iyi pompalarım, beni onlarla bir tutman hoş değil" diyeceksin.

O da arkadan BIDIBIDIBIDIBIDIIĞĞĞĞ yaparken yürüyüp gideceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Saldırtmayacaksın. Sana "bütüğnn erkeğğkler aynısığğnız" diye laf mı atıyor?

Evet aynıyız diyip yoluna devam edeceksin, ya da "ben onlardan iyi pompalarım, beni onlarla bir tutman hoş değil" diyeceksin.

O da arkadan BIDIBIDIBIDIBIDIIĞĞĞĞ yaparken yürüyüp gideceksin.

aha POMPA reyis geldi

• Ne kızları takarım ne de kızlardan nefret ederim.

Baktığımız zaman erkeklerde aynı haltı yiyor. Özellikle son 4-5 yıldır forumlarda ve bazı platformlarda kızlara karşı negatif yorumlar var. Al birini vur ötekine oldu. Mesele o çoğunluğa dahil olmamak.

• Alfalara değil yakışıklılara betalara değil tüm erkeklere ve feminazizmi benimseyen Türk kadınlarının hepsi maalesef bu zihniyettedir yani bir erkek tarafından kazık yedi diye tüm erkekleri lanetleyen gerici nazi kusmukları

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Caraco

Ne kızları takarım ne de kızlardan nefret ederim.

Baktığımız zaman erkeklerde aynı haltı yiyor. Özellikle son 4-5 yıldır forumlarda ve bazı platformlarda kızlara karşı negatif yorumlar var. Al birini vur ötekine oldu. Mesele o çoğunluğa dahil olmamak.

çok haklı bir yorum erkeğin de çoğu çöp kadının da çoğu çöp birisi alfa rolüne girerek kız tavlayacağını sanıyor diğeri makyaj yapıyor sonra birbirlerine saldırıyorlar yok sen şusun sen busun

• quote:

Orijinalden alıntı: brhmlpy

aha POMPA reyis geldi

Alıntıları Göster

Şunu sakın unutma patriot; "kızlar pompacılara şevkle pompalatırlar, diğerlerini de pompalarlar"

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

çok haklı bir yorum erkeğin de çoğu çöp kadının da çoğu çöp birisi alfa rolüne girerek kız tavlayacağını sanıyor diğeri makyaj yapıyor sonra birbirlerine saldırıyorlar yok sen şusun sen busun

Alıntıları Göster

Alfa nedir, ne değildir çok hakim değilim. Bundan birkaç yıl önce biraz bakınmıştım denk gelmiştim. Zaten sonraları bu muhabbet çoğu kişinin ağzına pelesenk oldu. Fakat Alfa denir mi bilinmez ama bir insanın en önemli vasfı belirli bir şekle bürünmesinden ziyade kim olduğunu bilmesi ve dürüst davranmasıdır. Bu dürüstlüğü özellikle kendine karşı kullanmasıdır. Kendine dürüst bir insan yapıcı olmayan her şeyden uzaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Albert Caraco -- 26 Nisan 2021; 4:58:51 >

• kadınlar erkeksi davrananları tercih eder. Sana diğer erkeklerle ilgili dert yanıyorsa bil ki seni erkek olarak görmüyordur

• meola147of kullanıcısına yanıt

Kızlar için tipin önemi yüzde1 dir. Bir türlü anlatamadık şunu foruma. Kolay yolu seçmeye çalışmayı bırakın. Ben aslında iyiyim tipim kötü diye seçmiyor. Yok öyle kardeşim tip kadının baktığı son yer. Kadınlar dürüst olmadıkları için ay ne yakışıklı erkek falan muhabbetini size duyuruyorlar. Baktıkları şey vücudun, özgüvenin, paran bunlar önemli

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DBF37AF64

Kızlar için tipin önemi yüzde1 dir. Bir türlü anlatamadık şunu foruma. Kolay yolu seçmeye çalışmayı bırakın. Ben aslında iyiyim tipim kötü diye seçmiyor. Yok öyle kardeşim tip kadının baktığı son yer. Kadınlar dürüst olmadıkları için ay ne yakışıklı erkek falan muhabbetini size duyuruyorlar. Baktıkları şey vücudun, özgüvenin, paran bunlar önemli

siz sanıyor musunuz 7/24 kızlarla konuşmaya çalışmadık özgüven kasmayı denemedik bunlar işe yaramıyor zaten genetiği olan bir erkek böyle saçma sapan özgüvenmiş taktikmiş bilmem neymiş o toplara girmiyor sen evde otururken ben gidip dışarıda kızlarla konuşmaya çalışıyordum sen ne anlatıon bana bu olayın tip olduğu gökten vahiy olarak inmedi tecrübe hepsi çok bilmiş gibi konuşuyorsunuz ama yanılıyorsunuz sizin en alfanızdan daha çok kızlarla konuşmuşluğum vardır eğer tip yoksa hiçsin he paran varsa betabux olursun

• quote:

kadınlar erkeksi davrananları tercih eder. Sana diğer erkeklerle ilgili dert yanıyorsa bil ki seni erkek olarak görmüyordur

basit kırmızı hap palavraları yalamış yutmuş biriyim uyduruk öğretinizi sadece yalayıp yutmakla kalmadım uyguladım da uzun süre genelleme yapacak kadar akılsızlığı benimsemişsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Albert Caraco

Alfa nedir, ne değildir çok hakim değilim. Bundan birkaç yıl önce biraz bakınmıştım denk gelmiştim. Zaten sonraları bu muhabbet çoğu kişinin ağzına pelesenk oldu. Fakat Alfa denir mi bilinmez ama bir insanın en önemli vasfı belirli bir şekle bürünmesinden ziyade kim olduğunu bilmesi ve dürüst davranmasıdır. Bu dürüstlüğü özellikle kendine karşı kullanmasıdır. Kendine dürüst bir insan yapıcı olmayan her şeyden uzaktır.

Alıntıları Göster

Hocam zaten alfa bilmem ne cart curt uğraşmayan adamlar kendine odaklanan adamlar başarılı oluyor insanları kalıba sokmak saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: meola147of

basit kırmızı hap palavraları yalamış yutmuş biriyim uyduruk öğretinizi sadece yalayıp yutmakla kalmadım uyguladım da uzun süre genelleme yapacak kadar akılsızlığı benimsemişsiniz

Alıntıları Göster

Sana tek yapabileceğim acımak. Ben sporumu yapıyorum dilimi öğreniyorum borsadan kazanıyorum güzel bir okulum var. kız arkadaşlarım oldu. Aynı anda 3-4 flörtüm var şu pandemide . Sen bunlara inanmak istemeyebilirsin ama red pill benim hayatımı tamamen değiştirdi. Sen burada otur sefil hayatına ağla güzel kardeşim. Kimse senin için bir şey yapmayacak.

• quote:

Sana tek yapabileceğim acımak. Ben sporumu yapıyorum dilimi öğreniyorum borsadan kazanıyorum güzel bir okulum var. kız arkadaşlarım oldu. Aynı anda 3-4 flörtüm var şu pandemide . Sen bunlara inanmak istemeyebilirsin ama red pill benim hayatımı tamamen değiştirdi. Sen burada otur sefil hayatına ağla güzel kardeşim. Kimse senin için bir şey yapmayacak.

Alıntıları Göster

2000 mesaj atan birinin sen burada otur ağla demesi ayrı ironi

• meola147of kullanıcısına yanıt

2014den beri üyeyim 7 yıl olmuş ben üye olalı, Çoğunlukla konu dışında takılmıyorum. Neyse güzel kardeşim senin gibi tiplere arada yarkdımcı olmakiçin yazıyorum ama siz artık kurtarılamaz hale gelmişsiniz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.