Şimdi Ara

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
3
Favori
15.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • cıks uzun boylu olmalı.
    kişiye göre değişir ayrıca
  • Doğru tespit, beni tarif etmişsin. Ama 5. madde bende yok istemsizce başka kızları kesiyorum elden ne gelir.
  • 5. madde hariç hepsi var.Güzel kızlara bakmadan duramıyorum.
  • Dünyada kadınlar standart zaten fabrika çıkışlı 3-5 özellik istiyor hepsinde aynı bunlar.
  • Allah belamı versin yazdıklarının hepsini taşıyorum ama kız yok hacı.
  • kardeşim burada bi kere senin hatan var oda şu kızlar diye genelliyemezsin insanlar farklıdır cünkü düşünceleri görüşleri tarzları herkes birbirinden farklıdır şimdi bi kız apaçidir gider apaçi,bol küfür eden,kavgacı yere tüküren vs böyle tiplerden hoşlanır emo gider emolardan hoşlanır kimisi gider baby facelerden hoşlanır kimisi sakallılardan kimisi kibar efendi olandan vs vsde uzar gider bu.. ve aşıksa eğer bu hiçbir özelliğine bakmaz kız olsun erkek olsun insan aşık oldugunda salağa döner cünkü yani hic kimsenin göremediği birşeyi onda görür ve ona dünyanın en güzel insanı gelir aşık oldugu kişi. onun için kasmaya gerek yok yani KENDİNİZ OLUN YETER .. sonucta ne kadar güzel yakışıklı kaslı iyi dürüst delikanlı vs ne kadar iyi özelliiği varsa bile mükemmel insan yoktur hiç kimse vazgeçilmez değildir çünkü.. ne kadar iyi özelliğin olursa olsun fiziki,tip,para,kişilik gibi konularda ne kadar iyi olsanda elbet seni sevmeyenler olucaktır dünya böyle hiç kimse MÜKEMMEL ve VAZGEÇİLMEZ DEĞİLRDİR

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.