Şimdi Ara

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
1
Favori
113.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kızlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?
  • kel göbekli dahi olsan şirketin olduğu zaman kısaca paran varsa hoşlanmayacak kız yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Su Samuru -- 11 Şubat 2007; 0:33:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

BU AÇIKLAMA YETERLİMİ:

+1 herşey para olmuş bu devirde.
  • bence hep yakisiklilara havalilara
  • quote:

Orjinalden alıntı: bassguitarx

başarılı erkekleri severler...

başarmak için cesur olmak gerekiyorsa,

cesur erkekleri severler....

cesaret için öz güven gerekiyor,

o zman kendine güvenen erkeklerden hoşlanırlar....

özgüven için özsaygı gerekir,

o zman kendi yeteneklerinin farkında olup kendisine saygı duyan kişilerden hoşlanırlar....

bunlar gerçek kızlardır...

kesinlikle katılıyorum. bu kadar bilgi deneyim gerektirir.arkadaş deneyimli sanırım

• Dipsiz kuyuya konu açmışsınız arkadaşlar Kendin ol yeterli hani derler ya seni sen olduğun için seven, basit ama gerçekten huzur bu püf noktada.Niye değişesin karakterinden ödün veresin.Boş verrrrrrrr.Takma bu kadar.Önemli olan huzurlu bir evlilikle mutlu bir ömür sürmek değil mi ? Konuyu fazla ciddiye almadım işallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuLTeC III -- 11 Şubat 2007; 1:33:42 >
  • quote:

BU AÇIKLAMA YETERLİMİ:

Resul babayla dalga geçme

• tipin önemi yok..

atılgan çevik zeki kendine güvenen yırtık centilmen karaktersiz *t yalan söyleyen ağzı laf yapan paralı arabalı öküz serseri tipsiz kel göbekli zengin "dolar $ gözlü" kıllı adamları severler... sonra tekmeyi yiyince suçlu bütün erkekler olur.. bu yapılan da kızlara müstehaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 11 Şubat 2007; 2:00:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pcbuilder

quote:

BU AÇIKLAMA YETERLİMİ:

Resul babayla dalga geçme

dalga geçmek yok dalga geçmek yok

• Turk kizi parayla ilgilenir... Parayi severler baska bisey degil!!!!

bulcaksaniz baska yerden kiz bulun....
  • quote:

Orjinalden alıntı: ObOchine

Turk kizi parayla ilgilenir... Parayi severler baska bisey degil!!!!

bulcaksaniz baska yerden kiz bulun....

Sadece Türk kızları değil ki heryerde böyledir tabiki çok tatlı kızlarda var parayla ilgilenmeyen yuvayı dişi kuş yapar gibileri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Toyota SUPRA -- 11 Şubat 2007; 2:39:35 >

• kimse tam olarak dememiş ama yakışıklılık(bende olmayan şey) en önemli özellik kim ne derse desin,
    ondan başka dürüstlük, saygı, eğitim, anlayış, diğer hoşlanılan özellikler
  • Hormandandır hormandan çok takma kafana ...
    .......

hey insanoğlu bak üremelisin, bilinçinin altına ,genine, kanına yazdım bunu ...

<sen nasıl güzel bakmaktan haz duyarsan ,,,

hatun kişide paradan haz eder

para ;güvenliği, çocuuğu, beslenmeyi ,giyimi, seni , beni , dini imanı , ahlakı , örfü, adeti , kiri , pası,kası silip atıyor >

üreyin ...

ki insanlık devam etsin...

oyuna devam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi internetboy -- 11 Şubat 2007; 2:53:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: palermo9

iki duble yeni rakı herşeyi çözer inan bana kralını tanımazsın gider angelinayla bile çatır çatır konuşursun saatlerce

+1..
    Hatta kızada çektir kafayı..Muhabbetiniz iyice şenlenir..
    Ha unutmadan..Kendin ol yeter..Kasarsan konuşamazsın.

• quote:

Orjinalden alıntı: Nextt

Böle bir konu okuyan siteyi yollasın yada buraya yazsın çok merak ediyorum bende tip olarak var arkadaşlarım da diyo ama çok çekingen olduğum için şuana kadar 3 kişiyle çıkabildim ve çıktıklarımın hiçbiri havalı kızlar değil hanım hanımcık kızlardı onlarında pekbi tadı olmyuo hepside ben gibi lafı ağzından cımbız gibi alman gerekiyo bide bende şu var birine teklif ediyorum kabul ediyo ve bidaha yanına gidipte sohbetde edemiyorum aşırı çekingenim nasıl yenebilirim o kadar tipsiz insanlar güzel kızları kapıyo bunlar neler yapıyo nasıl kandırıyo o kızları acaba çok merak ediyorum kısaca bana az tiyolar verin
    Not: Erkeklere çok fazla girişkendimdir fakar kızlarla konuşurken dilim tutuluyo o derece

• walla bu sorunu cevabı ne kızlar biliyo ne de biz bu sorunun tek cevabı olsa ve ben bilsem emin olun kimseye söylemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

tipin önemi yok..

atılgan çevik zeki kendine güvenen yırtık centilmen karaktersiz *t yalan söyleyen ağzı laf yapan paralı arabalı öküz serseri tipsiz kel göbekli zengin "dolar $ gözlü" kıllı adamları severler... sonra tekmeyi yiyince suçlu bütün erkekler olur.. bu yapılan da kızlara müstehaktır

bende Darkchild nerde kaldı diyodum

• Bu işin formülü yok, o nedenle şöyle böyle tarif etmek pek mantıklı değil. Birinden hoşlandıysan git konuş kimse seni kınamaz yada kız seni dövmez. Olur yada olmaz orasını Allah bilir bu işler gönül işi, aşkı asla gurur meselesi yapma bu kız beni niye istemedi filan düşünme, kızada haksızlık etme dedimya gönül sevmez sevmez..

Birde bütün bunların yanında asla kendini fazla kaptırma ve asla gidenin ardından çok fazla bakma.. çak bir selam ve önüne bak.. Hiçbirşey ruh sağlığını bozmaya değmez...

Sevgiyle kalın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: oksit

Bu işin formülü yok, o nedenle şöyle böyle tarif etmek pek mantıklı değil. Birinden hoşlandıysan git konuş kimse seni kınamaz yada kız seni dövmez. Olur yada olmaz orasını Allah bilir bu işler gönül işi, aşkı asla gurur meselesi yapma bu kız beni niye istemedi filan düşünme, kızada haksızlık etme dedimya gönül sevmez sevmez..

Birde bütün bunların yanında asla kendini fazla kaptırma ve asla gidenin ardından çok fazla bakma.. çak bir selam ve önüne bak.. Hiçbirşey ruh sağlığını bozmaya değmez...

Sevgiyle kalın...

cok güzel ama bazen dövmez ama dövmüşten beter eder :D

• dünyada ne kadar insan varsa erkek ve kadın varsa o kadar da karakter var. kadın erkek herkesin beğenisi tercihi farklı. bu sorunun sorulması baştan saçma zaten...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.