Şimdi Ara

KIZLA YAZIŞMAM SSLİ (edit geldi diğer fotolar eklendi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
3.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kimseye bu kadar ezik davranmayın. Karşındaki kim yani, bu afra tafralar ne ? Sanırsınız ki kız padişah, siz de kölesiniz... Abartmayın şu insancıkları.
  • Ya birader kimsin lan sen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BİRADERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRrr

Hocam yazışmadaki kız sonlara dogru sen olmuşun
  • Hacı o kız eZik bi varlık özentinin teki yüceltmenin alemi yok ezeceksin kızı

• Arapşeyiyim de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senden bir cıcık olmaz.
  • Püüüüh sana.

• fake and gay
  • Olm nasıl adamlarsınız siz ya Biraz özgüvenli durun kızın karşısında. Basit konuşun. Eziklik psikolojisi falan ne. Basit olun,net olun özgüvenli olun. Bugün de utandık çok şükür.

• olum bu nasıl tanısma lan sapıklık resmen :D
  • hayalindeki gerçekte olan

• birader
  • quote:

Orijinalden alıntı: masa70

olum bu nasıl tanısma lan sapıklık resmen :D

Neden ki

• ArapŞeyhi kullanıcısına yanıt
    empati yapar mısın bilmediğin biri mesaj atıyor hiç konusmadıgın gorusmedıgın..numarasını nerden aldıgını soyluyor ve tanışalım yawrum gıbısınden asılma amaclı yazıyor ..fazla bıle konusmus bence..instagramdan ekliyse fotograflarına yorum at ne bılıyım muzık paylasmıssa sarkı sende ne uyandırıyorsa onu yaz yoruma ınternetten en kolay tanısma seklı eger hıc tanımıyosan bırını dırek paylasımlarına yorum atmandır.. "bak senınle tanısıyorum kımsedende cekınmıyorum tanısalım mı gibi sacma bı soruda sormuyorum..sana yuruyosam sen dahıl kimsede umrumda degıl" mesajı verıosun kıza veya erkekse erkege.. ki yorumun boyle abazanca oo gote bak cok guzelsın tarzında olmamak kaydıyla sana cevap atıyor ınsanlar..o yorumda yazdıgın muhabbetin içeriğinden devam ederek hıc slm bıle demeden ozelden konusmaya baslıyabılıyosun çok rahat bır sekılde ..karsında kı ınsanda tanısma faslındakı o kasıntılıgı uzerınden atmıs oluyor ..daha sonra muhabbetı derınlestırıp dırek numarasını ıstıyorum ben..hiç whatsap varmı gıbı sacma sapan bır soruda sormuyorum numaranı versene ordan devam edelım dıyorum dırek zaten konusmanın derınlıgındekı o samımıyetı gordugumde soluyorum karsı tarafta hiç çekinmeden hatta sevinerek veriyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi masa70 -- 5 Temmuz 2016; 22:22:14 >

• Birincisi yazman bile baştan hata. 2.si konuşman baştan sona falso.

• Burada olayi numarami kimden aldin sorusu ile cevirebilirdin. Cunku hikayenin can alici kismi buydu. Cool bir sekilde cevap verseydin belki olurdu. Birde çok onay isteyen cumleler kurmussun bu olmamis. Kendine guvenen bir izlenim yaratamamissin.

• kızın ss atsaydın değerlendirebilirdik.
  • Yav burası nasıl bir yer oldu böyle arkadaş ya adam muhabbeti devam ettirmek için buradan yardım istiyor ne geliyorsa konuşacaksın işte Kızla konuşmaların rezalet ama gerçekten.

İşin kötü tarafı forumda takıla takıla bende böyle olucam diye korkuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBatass

BİRADERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRrr

Hocam yazışmadaki kız sonlara dogru sen olmuşun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.