Şimdi Ara

Kızın ilgisini çekmek için yol buldum ama... (Yardım). [Editlendi]. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne yapayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Julimezar

Ne yapayım ?

Kardeş git yanına konuş gitsin tabi direk söyleme yanına git tanış konuş sohbeti ilerlet başıma geldiği için söylüyorum kızla muhabbet etmeden söyleme ayrıca yüzüne söylemen daha iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Limonlu Maden Suyu kullanıcısına yanıt
    Keşke konuyu okusanız. Yok hiçbir şekilde tanışma imkanı bulamıyorum aylardır. Okulda aynı değil.
  • quote:

Keşke konuyu okusanız. Yok hiçbir şekilde tanışma imkanı bulamıyorum aylardır. Okulda aynı değil.

hocam okudum da konuyu öyle bir şey göremedim o zaman buluşmayı dene sana kalmış bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

ayyyy sapııııkkk derler.

Not: Derler.
    Not2 : Ciddiyim derler.
    Not3 : Sınıfındaki kankası ile konuş seni biraz övsün, aranız kötüyse iyileştir. Kankalar çok önemli.
    Not4 : Ya bu iş olur ya da adın fena sapığa çıkar. Benden demesi.

Sapiga 10 lira basarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ha özür dilerim şimdi farkettim 2 kere açmıştım konuyu diğerinde yazıyormuş. Olmuyor işte buluşma imkanım yok okul aynı değil tanışmıyoruz. Yakın bi arkadaşı bizim sınıfta iyi gibi gözüksede kötü. Arkadaşıyla öyle yakın değiliz yani gidipte konuşamaz benim için yani konuşacak olsa bile ben isteyemem öyle birşey. Bende böyle değişik birşeye başladım.

Bunu yapınca 2 seçenek kaldı ;

1-) Facebooktan filan biryerden mesaj yazıcak ne yapıyorsun gibi (ama bu çok düşük ihtimal).

2-) Sınıfımdaki kız arkadaşına olayları anlatıcak kız arkadaşı da benle konuşucak çaktırmadan öyle yapıyormuşun filan diyecek (bu daha yüksek ihtimal).

Bu 2 durumda ne söyleyeceğim diye açtım konuyu.
  • quote:

Ha özür dilerim şimdi farkettim 2 kere açmıştım konuyu diğerinde yazıyormuş. Olmuyor işte buluşma imkanım yok okul aynı değil tanışmıyoruz. Yakın bi arkadaşı bizim sınıfta iyi gibi gözüksede kötü. Arkadaşıyla öyle yakın değiliz yani gidipte konuşamaz benim için yani konuşacak olsa bile ben isteyemem öyle birşey. Bende böyle değişik birşeye başladım.

Bunu yapınca 2 seçenek kaldı ;

1-) Facebooktan filan biryerden mesaj yazıcak ne yapıyorsun gibi (ama bu çok düşük ihtimal).

2-) Sınıfımdaki kız arkadaşına olayları anlatıcak kız arkadaşı da benle konuşucak çaktırmadan öyle yapıyormuşun filan diyecek (bu daha yüksek ihtimal).

Bu 2 durumda ne söyleyeceğim diye açtım konuyu.

Hayırlısı olsun hocam

Sağolun , bi cevabınız yokmu acaba ?
  • quote:

Sağolun , bi cevabınız yokmu acaba ?

Hocam ne diyebilirim ki

Ama dediğim gibi buluşma ayarlayabilirsin

O 2 seçenek için demiştim özellikle 2. si için .
  • quote:

O 2 seçenek için demiştim özellikle 2. si için .

Bilemiyorum hocam çözüm yolu gelmiyor aklıma

• Rise Against kullanıcısına yanıt
    , mesajınızın bi altındaki mesajı tekrar okuyup cevap yazabilir misiniz ?
  • quote:

, mesajınızın bi altındaki mesajı tekrar okuyup cevap yazabilir misiniz ?

Ya cok ayri ortamlardasiniz ama ortak arkadasiniz varmis,ama yakin degilmis.Ya gidip kendin tanisacaksin ya da bu is olmaz.Kusura bakma

Nasıl kendim gidip tanışabilirm ki ?
  • quote:

Nasıl kendim gidip tanışabilirm ki ?

Valla onu sen bulacaksin bro yasadigin ortami sosyal iliskilerini bilmedigim icin bisey diyemem.

Çoğu sabah görüyorum kızı servisle onların evlerinden okuluna giden yolun ordan geçiyoruz ama servisteyim tabi. Oralarda insem bile çoğu zaman yanında arkadaşı oluyor 1 veya 2 tane kız erkek olmuyor hiç. Tek olsa bile inip konuşsam birde ordan okula gitmeye kalksam uzak arabayla 2-3 dakika ama 10 dakika kalıyor filan olmaz. Okul çıkışı zaten yetişemem oraya yakalayamam onu. Evlerini bilmem işime yaramaz ama mahalleyi biliyorum az uğraşsam 3-4 denemede evi bulurum tabi bilmem bi işe yaramaz heralde .
  • Sebep ?
  • Hala gelişme yok mu?
  • Yağ Deposu kullanıcısına yanıt
    Evet yok. Aslında hem gelişme olmasını bekleyip hemde olmasından korkuyorum. Hala tam sorumun cevabı olan çok az cevap var hatta tek elin parmaklarını geçmez ve kendimde düzgün yanıtlar bulamadım bu sorulara. Şu an açık mesela kız şu an dediğim gibi yazsa veya pazartesi arkadaşı birşey dese diyeceğim hiçbirşey yok.
  • Julimezar kullanıcısına yanıt
    Önceki konunu görmedim fakat üstte kızla tanışmıyoruz yazmışsın. Şuan seni umursadığını sanmıyorum. Fotoğraflarını beğenen sıradan kişi olabilirsin. Sınıftaki arkadaşıyla yakınlaşıp ortak çevre kurmalısın bence. Böyle fotoğraf beğenerek zor hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.