Şimdi Ara

Kızdan instagramını istesem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
10.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yanlış anlar mı ? Yani kendisine yavşadığımı sansın istemiyorum. Kızın adını instaya yazıyorum ama bulamıyorum. Sevgilisi var ve nasıl bir tip merak ettim. Ben kızlarla çok takılan bir tip olmadığım için bilmiyorum böyle şeyleri. Şimdi numara istemek yerine insta isteniyor galiba o yüzden sordum. Yalnız kızıda çok seviyorum ya

İlginizi çekebilir: İnstagram dondurma
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bu konuda kızlar senden benden daha cesur, geçen gün yanıma bir kız gelip bir bahane yarattıktan sonra 2 sırıtıp instagramın var mı dedi, yok kullanmıyorum dedim.

Yani direkt bir bahane ile 3 dk sohbet edip insta iste, çok basit. Yapabilirsin inan ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E2EDF1620

bu konuda kızlar senden benden daha cesur, geçen gün yanıma bir kız gelip bir bahane yarattıktan sonra 2 sırıtıp instagramın var mı dedi, yok kullanmıyorum dedim.

Yani direkt bir bahane ile 3 dk sohbet edip insta iste, çok basit. Yapabilirsin inan ki.
    Tipin iyi o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telegram iste
  • Demiş ki kızın sevgilisi var instagramını istesem mi? Sende akıl veriyorsun :D Adam olan sevgilisi olan bir kişiye bakmaz...
  • İsteme. Hem sevgilisi var şimdi hiç veresi olmaz. Verse de takip etmez seni, ileride de şansın olmaz.
  • Direk olarak yavşamak anlamına geliyor tanımadığın, pek samimi olmadığın bir kızdan instagram istemek. Steam isteyebilirsin.
  • Tanıyorum kızı konuşuyoruz sınıfta ama çok değil yani yabancı değilim

• helixSNAA kullanıcısına yanıt
    Beni takip etmesin beni takip edip napacak ben takip etsem yeter

• Olm ortak arkadaş, soyadı falan yok mu? İyice araştırsan bulursun aslında.
  • Kanki yazıyorum da 100 tane çıkıyor. Kızın ismi ve soyadı çok sıradan. Kızda da maske olduğundan tipini tam anlayamadım. Bulamıyorum hesabı. Ortak arkadaşda yok ne yazıkki.

• Liseliysen sınıfın whatsapp grubu vardır herhalde, oradan numarası ile instagramını bulabilirsin. Ünideysen koy göte karı mı yok... ya da sevgilisinden ayrıldığı anda yavşayabilirsin.
  • Lise bitti mezuna kaldım bi tane dershanedeyim. Kız yine bulunur da bu kız çok farklı. Hani evlenilecek, düzgün kız vardır ya zor bulunanlardan, hah bu kız da onlardan işte.

Numara ile nasıl buluyoruz? Bulursam çok iyi olur bari bi tane fotosunu bulsam yeterli.

• İnstagramda rehberindeki kişileri görebiliyorsun.
  • Buldum hocam saolun

• Tam evlenilecek kız diyorsun, sevgilisi var diyorsun ama amacın kızı elde etmek.

Şimdiii suç bu hakaret etmek istemediğim şahsiyette mi, yoksa 'o sadece arkadaşım' diyerek konuşmaya devam eden kızda mı?

İnstagramı bulmuş da takip edecekmiş beyefendi. Şimdi ben bu kızın sevgilisi olsam, seni instagramda takip eden bu şahsiyet kim desem kız beni suçlar he. Sonra da evet haklıymışsın niyeti farklıymış der.

Oyna devam, şahsiyet sahibi kızlar zaten senin instagramdan ekleme hayali kurmana dahi izin vermezdi. Takip et sonra da kıza yazmaya başla, saçların da ne güzelmiş de, iltifat istemiyorsa ne diye fotoğraf koyup senin takip etmene izin veriyor demi?

Çocuğa hakaret etmeye girip kıza saydırdım, hadi hayırlı işler.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Ne demeye çalıştığını tam anlamadım ama sanırım sen de yukarda ki arkadaş gibi sevgilisi olan bir kızdan hoşlanmama kızıyorsun.

Benim amacım kızı elde etmek değil, sarkmakta değil. Yazdığımı tekrar okursan neden instagramını bulmaya çalıştığımı anlarsın. Ben kız için değil sevgilisi nasıl bir insan o yüzden bulmak istiyorum.

Hadi diyelim normal bir sebebten takip etmek istiyorum, instagram da kızları sadece yavşamak için mi takip ediliyor. Örnek veriyorum takip eden 300 kişi bu kızı "elde etmek" için mi takip ediyor. Senin bakış açına göre durum bu.

Aslında az çok nasıl bir insan olduğun gözümde canlandı ama birşey demeyeceğim. Ayrıca ben kız rahatsız olmasın diye eve giden yol aynı olmasına rağmen rahatsız etmemek için ya ayrı yoldan giderim yada otobüsle. Emin ol senden daha şahsiyetli bir insanım. İnşallah kızlara sahip olma , elde etme gibi düşüncelerinden kurtulursun. Seninle beraber olacak kadına sabırlar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Paarthurnaax

Ne demeye çalıştığını tam anlamadım ama sanırım sen de yukarda ki arkadaş gibi sevgilisi olan bir kızdan hoşlanmama kızıyorsun.

Benim amacım kızı elde etmek değil, sarkmakta değil. Yazdığımı tekrar okursan neden instagramını bulmaya çalıştığımı anlarsın. Ben kız için değil sevgilisi nasıl bir insan o yüzden bulmak istiyorum.

Hadi diyelim normal bir sebebten takip etmek istiyorum, instagram da kızları sadece yavşamak için mi takip ediliyor. Örnek veriyorum takip eden 300 kişi bu kızı "elde etmek" için mi takip ediyor. Senin bakış açına göre durum bu.

Aslında az çok nasıl bir insan olduğun gözümde canlandı ama birşey demeyeceğim. Ayrıca ben kız rahatsız olmasın diye eve giden yol aynı olmasına rağmen rahatsız etmemek için ya ayrı yoldan giderim yada otobüsle. Emin ol senden daha şahsiyetli bir insanım. İnşallah kızlara sahip olma , elde etme gibi düşüncelerinden kurtulursun. Seninle beraber olacak kadına sabırlar diliyorum.
    Bak şahsiyetli insan, eğer çok şahsiyetliysen yukarıda birisi 'sevgilisinden ayrıldığı anda yavşarsın' dediğinde tepkini ona gösterecektin bana değil.

İkinci olarak da ben kızlara instagramdan yazan biri değilim, takip eden her erkek de yazacak diye bir şey yok. Ama bir yerlerde kız sevgilisinden ayrılsın diye bekleyen ve farklı niyetle kızı takip edenler var.19 yaşındasın ve emin ol zaman biraz daha geçsin, kim ne sebeple takip ediyor veya konuşuyor çok rahat anlıyorsun.

Sevgilisi olan bir kız hakkında böyle bir konu açarsan normalde herkes söver. Ama konuda bir tane garip arkadaş var ve seni gaza getirmiş sen de ona tepki göstermemişsin, o zaman bana kizmayacaksin güzel kardeşim. Gösterdiğin tepkiyi yaşının küçüklüğüne veriyorum.

Son olarak da ben kızın sevgilisini merak ediyorum demişsin. Kızın da tam evlenilecek bir kız olduğunu söylüyorsun. 'Ben kızın sevgilisi olan erkeği görüp ona benzemeye çalışacağım, onun gibi olursam belki ben de böyle bir kızla evlenebilirim' diye düşünüyorsan ben seni yanlış anlamışım. O yüzden özür dilerim.

Yok, çocuğun tipine, kızla olan ilişki durumuna göre kendi şansını öğrenmek istiyorsan yanlış anlamamışım demektir. O halde merakını içinde tut ve platonik olarak devam et kızla da konuşma. Çünkü şahsiyetli olmak bunu gerektirir. Kız çocuktan ayrılırsa istediğin gibi konuş ve meraklarini gider. Benim kızdığım nokta sevgilisi olan bir kız sebebiyle bu aksiyonlara girişmen. Emin ol o kız az çok ne hissettiğini biliyor. 'Bana platonik olan çocuk instagramımı istedi, şimdi de takip etmiş' diyecek sevgilisine.

Kötü bir niyetinin olmadığını tahmin etsem de yaptığın hareket etik değil ve ileride karşına sorun olarak çıkabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.