Şimdi Ara

Kızdan ayrıldım beyler. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
2.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer ikiniz de birbirinizi seviyor ve birbirinize değer veriyorsanız bu ilişkinin de değerini bilmeniz gerekir. Aşkla gurur birbirini hiç sevmeyen duygulardır. Ya aşkını seçip gurur yapmayacaksın ya da gururunu seçip belki de hayatın boyunca böyle bir kız bulamadığın için pişman olacaksın. Barışmak sadece bir mesaja bakar: "Ben de seni seviyorum." Benim sana önerim, gururunu bir kenara bırakıp sevdiğinle birlikte olmandır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

Eğer ikiniz de birbirinizi seviyor ve birbirinize değer veriyorsanız bu ilişkinin de değerini bilmeniz gerekir. Aşkla gurur birbirini hiç sevmeyen duygulardır. Ya aşkını seçip gurur yapmayacaksın ya da gururunu seçip belki de hayatın boyunca böyle bir kız bulamadığın için pişman olacaksın. Barışmak sadece bir mesaja bakar: "Ben de seni seviyorum." Benim sana önerim, gururunu bir kenara bırakıp sevdiğinle birlikte olmandır.

Haklısın.. Ama ne yapacağımı bilmiyorum.
  • 1- Namuslu oldugunu nereden biliyorsun ? Test mi ettin ? Seni yeni yeni öpmeye baslamasi illa namuslu oldugu anlamina gelmez.

2- 2 ay cıktıgın bir kızın seni sevdigini bilemezsin. İlk aylar hoslantı aylarıdır. Hevesi gecince sana tekmeyi vurmayacaginin garantisi yok.

3- Evet bu konuda senden daha tecrubeliyim maalesef. Maalesef diyorum cünkü bu tecrubeleri edinmek hic kolay olmuyo. Umarım sen yasamazsin,umarım kız seni ilerde sever.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wRei

2 aydır birlikteydik daha yeni yeni öper gibi oluyordu ve kız beni çok seviyordu

kız'dan evcil hayvan gibi bahsetmişsin burdan sonrasını okumadım . kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

1- Namuslu oldugunu nereden biliyorsun ? Test mi ettin ? Seni yeni yeni öpmeye baslamasi illa namuslu oldugu anlamina gelmez.

2- 2 ay cıktıgın bir kızın seni sevdigini bilemezsin. İlk aylar hoslantı aylarıdır. Hevesi gecince sana tekmeyi vurmayacaginin garantisi yok.

3- Evet bu konuda senden daha tecrubeliyim maalesef. Maalesef diyorum cünkü bu tecrubeleri edinmek hic kolay olmuyo. Umarım sen yasamazsin,umarım kız seni ilerde sever.

Arkadaşım ben kızı daha önceden tanıyorum o yüzden bu kadar emin konuşuyorum 2 ay önce tanıştık demedim 2 aydır sevgiliyiz dedim. Beni sevdiğini biliyorum çünkü bütün izlenimlerim onu gösteriyor sevmese bu kadar umursamaz üstüme düşmez öyle bir kız değil. Hoşlantı zamanlarını geçeli uzun zaman oluyor bizde biliyoruz çocuk değiliz. Yeterince tecrübem var sadece bugüne kadar hep dik kafalıydım vurdum duymaz tavırlarım vardı aynı şeyi bu kızda yapmak saçma geliyor öncesinde gönül eğlendirdim hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRei -- 1 Ağustos 2011; 11:36:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: erocano

quote:

2 aydır birlikteydik daha yeni yeni öper gibi oluyordu ve kız beni çok seviyordu

Kızla hayvan arasındaki farkı anlayacak kadar ilişkin bilemi olmadı
  • Sen hala burada mısın? Hem çok seviyorsun hem de dert yanıyorsun. Git barış arkadaşım. Hala neyin derdindesin ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SeRHaT_

Sen hala burada mısın? Hem çok seviyorsun hem de dert yanıyorsun. Git barış arkadaşım. Hala neyin derdindesin ki.

Neyse bir mesaj atalım bakalım ne olacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wRei -- 1 Ağustos 2011; 11:41:57 >
  • Son sözünü sorman zaten seni seviyorum lafını duymak için yapmışsın
  • quote:

quote:

quote:

Öper gibi oluyodu

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öper gibi oluyodu

Dudağımma yakın öpüyordu tam öpmüyordu(dudaktan) o yüzden öper gibi oluyordu dedim

• quote:

quote:

1- Namuslu oldugunu nereden biliyorsun ? Test mi ettin ? Seni yeni yeni öpmeye baslamasi illa namuslu oldugu anlamina gelmez.

Arkadaşım ben kızı daha önceden tanıyorum o yüzden bu kadar emin konuşuyorum 2 ay önce tanıştık demedim 2 aydır sevgiliyiz dedim. Beni sevdiğini biliyorum çünkü bütün izlenimlerim onu gösteriyor sevmese bu kadar umursamaz üstüme düşmez öyle bir kız değil. Hoşlantı zamanlarını geçeli uzun zaman oluyor bizde biliyoruz çocuk değiliz. Yeterince tecrübem var sadece bugüne kadar hep dik kafalıydım vurdum duymaz tavırlarım vardı aynı şeyi bu kızda yapmak saçma geliyor öncesinde gönül eğlendirdim hep.

Anlayamazsın iste. Hepsi seviyormus gibi davranır. Daha 2.ayda ayriliyorsaniz, yeterince seviyor diyemezsin. Bu hayatta 1-2 tecrübeyle kızları cözemezsin hemen.

Neyse sen bana 3-4 ay sonra pm atsana. Ne durumda olacaksiniz cok merak ediyorum.

Ayrıca namuslu derken neyi kastetmek istedin ? Karakter olarak namuslu mu yoksa dini olarak namuslu mu ? Yada biyolojik. Sadece sevgilisi ile birlikte olan hanım hanımcık bir kızı disarda gorsen ona da namuslu diyeceksin cünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: haklıolanadam

Son sözünü sorman zaten seni seviyorum lafını duymak için yapmışsın

Aslında "gitme demesini falan bekledim
  • Çok da duygulu bitmiş he 2 aylık
  • quote:

quote:

quote:

Anlayamazsın iste. Hepsi seviyormus gibi davranır. Daha 2.ayda ayriliyorsaniz, yeterince seviyor diyemezsin. Bu hayatta 1-2 tecrübeyle kızları cözemezsin hemen.

Neyse sen bana 3-4 ay sonra pm atsana. Ne durumda olacaksiniz cok merak ediyorum.

Ayrıca namuslu derken neyi kastetmek istedin ? Karakter olarak namuslu mu yoksa dini olarak namuslu mu ? Yada biyolojik. Sadece sevgilisi ile birlikte olan hanım hanımcık bir kızı disarda gorsen ona da namuslu diyeceksin cünkü.

Arkadaşım ben bu kızı öncedende tanıyorum dedim herşeyini bilirim ne olduğunu ne bittiğini aslında bana bakacak bir kız değil ama kıza hayvani duygularla yaklaşmak yerine normal sevgimi gösterdim hertürlü şeyde namuslu kız bugüne kadar 2 kişiyle sevgili oldu onlarlada anlaşamadı ayrıldı. bu kız uzun zamandır ilgimi çeken bir kızdı fakat yanaşmıyordum bu yıl aramız iyi oldu sonuç ortada.

• PM
  • ben evlenene kadar kızlarla işim olmaz
  • Mesaj attın mı? Gelişmelerden haberdar et.
  • açın Bülent Ersoy - Üzdünüz Beni Yıllar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.