Şimdi Ara

kıza hoşlandığımı söyleyemiyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vmaskesi

vay ulan kaç ay geçti ama hala aynı yerdeyim :(

Unut.Tek kelime unut kardeşim.Onu da nası yapacağını söyliyeyim.Başka kıza takıl başka birini sevmeye çalış sevemem deme seversin.La ben 6 ay bi kızı karşılıksız sevdim noldu anasını satıyım kız okuldan ayrıldı bu sene 1 kere bile arayıp sormadı lan halimi hatrımı 1 kere bile.Boşveeeeer
  • quote:

Orijinalden alıntı: necro07

quote:

vay ulan kaç ay geçti ama hala aynı yerdeyim :(

Unut.Tek kelime unut kardeşim.Onu da nası yapacağını söyliyeyim.Başka kıza takıl başka birini sevmeye çalış sevemem deme seversin.La ben 6 ay bi kızı karşılıksız sevdim noldu anasını satıyım kız okuldan ayrıldı bu sene 1 kere bile arayıp sormadı lan halimi hatrımı 1 kere bile.Boşveeeeer

kanka haklısın ama ben 1 yıldır karşılıksız seviyorum. bu kızı sevme sebebim de aman başka kızlara bulaşmıyım diyorum. yandım yanacağım kadar diyorm çünkü kız biliyor onu sevdiğimi. :( neyseeee koy gtüne gitsin dünya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Stark -- 16 Eylül 2012; 22:13:31 >
  • olum çekeceksin kızı konuşacaksın ama bence böyle milletin içinde herkesin duyabileceği bir tonda açılırsan kız etrafın gazına gelir. hele ki sen kıza açıldın herkes toplandı falan filan senin kankaların alkışlamaya başlayacak millet sürü psikolojisi ayağına alkışlarken kız da havaya girer kabul eder. tecrübe ile sabit.
  • Neyini seviyorsun onun ordan başlayalım istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtrskyline

olum çekeceksin kızı konuşacaksın ama bence böyle milletin içinde herkesin duyabileceği bir tonda açılırsan kız etrafın gazına gelir. hele ki sen kıza açıldın herkes toplandı falan filan senin kankaların alkışlamaya başlayacak millet sürü psikolojisi ayağına alkışlarken kız da havaya girer kabul eder. tecrübe ile sabit.

reddederse ama
  • Vucud geliştirmeye başla derim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: PapiChilo

quote:

olum çekeceksin kızı konuşacaksın ama bence böyle milletin içinde herkesin duyabileceği bir tonda açılırsan kız etrafın gazına gelir. hele ki sen kıza açıldın herkes toplandı falan filan senin kankaların alkışlamaya başlayacak millet sürü psikolojisi ayağına alkışlarken kız da havaya girer kabul eder. tecrübe ile sabit.

reddederse ama

aga babamın bir sözü var eğer güzel bir şey olsun istiyorsan önce onu haketmelisin. kimseye hayatta gökten iyilik gelmez sen çabalarsın. sen elinden geleni yap gerisi kıza kalsın. eğer redderse sen boş yere kendini üzmekten kurtulursun benim gibi mecnun olmazsın. uzaktaki sevdiğini düşünüp ulan keşke söyleseydim belki de şimdi kızla mesajlaşıyoduk demezsin.

• quote:

aga haklsıın da ben de herkesin içinde o kızı sevdiğimi söylecek gt yok işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Neyini seviyorsun onun ordan başlayalım istersen

her şeyini aga. hafif çekingen olması bitiriyor beni.kusur bulamıyorum işte belki bulsam vazgeçerim. amaan benimki de boş umutlar be kankaa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sébastian

Neyini seviyorsun onun ordan başlayalım istersen

her şeyini aga. hafif çekingen olması bitiriyor beni.kusur bulamıyorum işte belki bulsam vazgeçerim. amaan benimki de boş umutlar be kankaa

Ben gözlerini seviyordum mesela hislerimi söylerken de ordan yurumustum yani onda beğendiğin seyleri söyleyerek başlarsan hem daha romantik bir konuşma olur hem de öyle çıkalım mı diyenlerden olmazsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver söyleme kardeşim. İnan ne kadar böyle çekingen kız durumu varsa hepsi reddetti. Aksine öyle sıkılmadan-kasılmadan rahat konuştuğum kızlarlaysa çok rahat oldu. Senden hoşlanacak kız zaten başta bellidir, hiç öyle çocuk gibi çıkma tekliflerine de gerek kalmaz konuşursunuz ve bi bakarsın sevgilisiniz.
    Ama bu tür utangaç yada aile kızı dediğimiz kızlar-kötü anlamda söylemiyorum kesinlikle- daha bir derslerinin peşinde, bunların boş olduğunu düşünen kızlar. O yüzden ne sen kendini üz ne de kızın totosu tavan yapsın.

Tüm bunları ekstra yakışıklı olmadığını düşünerek yazdım
  • quote:

quote:

aga haklsıın da ben de herkesin içinde o kızı sevdiğimi söylecek gt yok işte.

çek konuş çok ciddiyim kendini nasıl gaza getirirsin müzik mi dinlersin naaparsın bilemem ama konuş. konuş ki benim gibi mecnun olma. konuş ki aranıza mesafeler girince ufacık bir konuşmadan kocaman düşünceler üretme. benim gibi sürünme.

• Git konuş bence sonunda ölüm yok

• quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Boşver söyleme kardeşim. İnan ne kadar böyle çekingen kız durumu varsa hepsi reddetti. Aksine öyle sıkılmadan-kasılmadan rahat konuştuğum kızlarlaysa çok rahat oldu. Senden hoşlanacak kız zaten başta bellidir, hiç öyle çocuk gibi çıkma tekliflerine de gerek kalmaz konuşursunuz ve bi bakarsın sevgilisiniz.
    Ama bu tür utangaç yada aile kızı dediğimiz kızlar-kötü anlamda söylemiyorum kesinlikle- daha bir derslerinin peşinde, bunların boş olduğunu düşünen kızlar. O yüzden ne sen kendini üz ne de kızın totosu tavan yapsın.

Tüm bunları ekstra yakışıklı olmadığını düşünerek yazdım

haklısın dostum dediğin gibi biraz aile kızı, derslerinin peşinden koşan kızlardan. bu iş olmaz gibi. boşuna ümitlenmicem. kalbimde saklıyım.

• edit: olmadı bu kız ve hiçbir zaman da söylemedim sevdiğimi. şuanda aklıma bile gelmiyor.
  • Tony Stark kullanıcısına yanıt
    Üni yeni açıldığı zamanlar konuştuğum bir kız vardı okulda ne biliyim lol konuşur bir şeyler yapardık bir zaman sonra olmadı samimiyeti kesmeye başladı çok hoşlanmıştım ama söylemedim çünkü bir şey değişmeyecekti ne kaybederim ki mantığı yanlış çünkü o şeyin olmasını güzel şeylerin gerçekleşmesini beklerken aniden yok oluyor her şey ve üzülüyorsun arkamda oturdu yanında oturdum aynı sınıftayız maalesef ki bu saatten sonra da bir şey değişmez belki de en iyisi budur

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Üni yeni açıldığı zamanlar konuştuğum bir kız vardı okulda ne biliyim lol konuşur bir şeyler yapardık bir zaman sonra olmadı samimiyeti kesmeye başladı çok hoşlanmıştım ama söylemedim çünkü bir şey değişmeyecekti ne kaybederim ki mantığı yanlış çünkü o şeyin olmasını güzel şeylerin gerçekleşmesini beklerken aniden yok oluyor her şey ve üzülüyorsun arkamda oturdu yanında oturdum aynı sınıftayız maalesef ki bu saatten sonra da bir şey değişmez belki de en iyisi budur

hocam bu türlü de olmamış ki senin iş, söylesen en azından bir şansın vardı.
    şuan iletişimi kestik diyorsun ve içine oturmuş belli ki seviyorsun hala. hayatın boyunca da bilemeyeceksin söyleseydin nasıl bi sonuç olacağını.
    Yok hocam bence kendimi kandırmaya gerek yok özellikle aniden iletişimin kesildiğini hissetmem bunda etkili oldu ne yani kız bana sırılsıklam aşık ben ona söylemedim diye mi bana küsmüş :) evet hoşlanıyorum ama sevgiye dönüşmeyecek çünkü onun da bazı şeyler hissetmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarısin

Yok hocam bence kendimi kandırmaya gerek yok özellikle aniden iletişimin kesildiğini hissetmem bunda etkili oldu ne yani kız bana sırılsıklam aşık ben ona söylemedim diye mi bana küsmüş :) evet hoşlanıyorum ama sevgiye dönüşmeyecek çünkü onun da bazı şeyler hissetmesi lazım

bazı kızlar etkiye tepki yapabilir.
    o ana kadar senle ilgili öyle bir şey düşünmemiştir belki ama sen dedikten sonra sana bir şans da verebilir.
    tamam 4 yıl önce yapmamışım ama şuan hoşlandığım bi kız varsa peşini kovalamayı tercih ederim, her ne kadar red yesem de durmak yok.
    Şansı onun olsun hocam :) zaten olmuş bitmiş bir şey ben bir şey söylemediğim halde

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.