Şimdi Ara

............

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BenKimimKimimBen -- 19 Ekim 2022; 15:57:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• up up

• Seni arkadaşım olarak görüyorum=Yeteri kadar yakışıklı/zengin/karizmatik/kaslı değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Staying Alive

Seni arkadaşım olarak görüyorum=Yeteri kadar yakışıklı/zengin/karizmatik/kaslı değilsin.

Sanmıyorum hocam.Kazanmam gereken psikolojik bir savaş var.

• O psikolojik savaş da ancak sabırla kazanilir hocam.. Belki friendzonedasin şu an; ama friendzone a sabredersen, karsindakinin sana olan güveni artar. Akabinde de senden hoslanmaya baslar. Şu şekilde bir tablo çizeyim:

1. Tanışma

2. Arkadaşlık

3. Friendzone a düşmek / Sevgili olmak

** Sevgili olmakta birşey yok, ama friendzone a düşülünce de şu durum karşımıza çıkacak:

4. Friendzone da iken, kadın; erkekten cikma teklifi bekleyip şüphelenir ve sevgili olma talebi bekler şüpheyle. Erkek sevgili olma talebinde bulunduğu zaman olumsuz tepki verir - hayata karşı güvensizlik temasını içselleştirir.

5. Friendzone da kiza ilanıaşk etmeyen erkek, kızın 4. Maddesindeki şüphesini yersiz çıkartırsa (ki bu yaklaşik beş altı aylik bir arkadaşlık süresini gerektirir) kız erkege gerçekten güvenmeye başlar.. Yani bu güvenilir bir insan der. Buna kanaat getirir.

6. Beşinci maddedeki güvenden sonra erkek cok yavasca ve sakince iltifatlar yapar. Kızın hoşuna gider, bir üç bes derken kız erkekten hoşlanmaya başlar. Ve olaylar gelişir.

Bol şans 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BenKimimKimimBen kullanıcısına yanıt
    Geç bu Freud ayaklarını. Kas yap yada para kazan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.