Şimdi Ara

Kiz gorunce kendimi durduramiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sokakta kafede avmde seksi bir kiz gorunce dayanamiyorum ve o kizi durdurup tanisiyorum. Her 10 kizdan 3unde siciyorum kizlar yuzume bakmiyor ama 7sinde ya numara aliyorum ya da kizla isleri baya ilerletiyoruz. Bu bir hastalik midir sizce?

Bir de baya egleniyorum bunu yaparken.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi, kızların abisi kardeşi var mı acaba mevzu çıkar mı diye de düşünmüyor.
  • İnsanları yalan söylediklerinde dinlemeyi severim. Çünkü olmak istedikleri ama olamadıkları insanları anlatırlar.

-Leo Tolstoy

• Aynısını anana bacına yapsalar? Cevabın hayırda hastalık evet ise daha beteri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramparapam

İnsanları yalan söylediklerinde dinlemeyi severim. Çünkü olmak istedikleri ama olamadıkları insanları anlatırlar.

-Leo Tolstoy

Temmuzda Altinoluk'ta olacagim cok fazla guzel kiz var. Cok merak ediyorsan beni gormeye gelebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: GercekTylerDurden

quote:

İnsanları yalan söylediklerinde dinlemeyi severim. Çünkü olmak istedikleri ama olamadıkları insanları anlatırlar.

-Leo Tolstoy

Temmuzda Altinoluk'ta olacagim cok fazla guzel kiz var. Cok merak ediyorsan beni gormeye gelebilirsin

Bir kez yalan söyleyenler, ikincisini de söyleyebilirler.
    Henry Fielding

• quote:

Orijinalden alıntı: GercekTylerDurden

quote:

-Leo Tolstoy

Gelmeyeceğini biliyorsun adamın, sanalda gerçekten olmak istediğiniz kişiliği gerçek kişiliğiniz gibi yansıtmaya bayılıyorsunuz.

Burada 10 kadından 7'sinin numarasını almandan etkilenen kardeşlerin hepsi bakir

Bu kadar sık yaşadığın bişey hayatında artık monoton haline gelmesi gerekiyor ama sen o kadar onemsiyorsun ki iki konu birden açıyorsun.

Boşver çık hayal dünyasından, bu kadar hayalini kurduğun Profile uğraşmaya çalış.

• ben de acayip öfkeleniyorum güzel bir kız görünce özgüvenleri beni bitiriyor.istemsizce dişlerimi ve yumruğumu sıkıyorum

• Böyle bir şeyi yakınıma yapsan suratını dağıtırdım şahsen.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.