Şimdi Ara

İkiz Birkat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
24.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işçilik temiz olmuş dostum. eline yüreğine sağlık hade bakalım. hemde Mercedes Benz gibi çift koprasör
  • eline sağlık abi tek kelime ile harika olmuş ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

işçilik temiz olmuş dostum. eline yüreğine sağlık hade bakalım. hemde Mercedes Benz gibi çift koprasör

MERCEDES SL/CL/CLK/E/S 55 AMG hesaaaaaaaaaaaabı

• Susmasın,,,,çalış arkadaşım,bak ne güzel olmuş,ben sana bir takım işler için robot ayarlarım.

Hıııı,,,,miskinlik yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanDostum -- 27 Haziran 2005, 0:15:03 >
  • mesaj saatine fazla bakmayın, bende bu satırları yazarken kendi kendime "Allah ıslah etsin" diyordum

neyse, büyük blokta çıkan problemi (kaynak) halledip pis haliyle vesikalık çektim.

İkiz Birkat

tabiki temizlenecek ve temas alanı parlayacak. Bu arada blok tutucu konusunda kendimi aştım
    Delrin ile yaptığım çok güzel bir blok tutucu(lar) var, alt tarafta kenarda beyaz silindirler göreceksiniz, onlar.

ilk gaz yüklemesini gerçekleştirdim. ilk deneme için fena sayılmaz, ha?

İkiz Birkat

artık montaj çalışması bitiyor, test zamanı. yarın gece (sabah ta olabilir tabi ) aksilik çıkmazsa çift blok denemesi ve yük bağlama çalışması yapacağım.

İkiz Birkat

İkiz Birkat

Bu arada aklıma enteresan birşey geldi ve yaptım.

Büyük bloktaki gazın buharlaşma sesi çok hoşuma gittiğinden kaydedip sizlerle paylaşayım dedim. Kayıt gecenin 3'ünde yapıldı, makina ve fanlar kapalıyken sistem içi dengeleme aşamasında buharlaşma devam ettiğinden dolayı bunu kaydedebildim.

ilginç bulanlara...

Gaz buharlaşmasını dinlemek için tıklayın

• linkte bir problem var??

gecenin 4ünde balkonda dolaşarak hırsızları korkutuyorsun. Adamların ekmek paralarıyla oynamayın canım
  • linkte problem yok da, sunuş tarzları bir garip.

linke tıklayınca gelen sayfadaki milyon reklamın arasından sıyrılıp alt kısımlarda free yazan düğmeye tıklamak gerekiyor.

o linkten gelen sayfadaki milyon reklamın arasından sıyrılıp alt kısımda yer alan download linkine basılabilir.

eee, bedava olunca büyle oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: real_jackals

http://dl3.rapidshare.de/files/2693427/24297938/evaporation_sound.MPG

eyvallah
  • sizin yaptıklarınızın yanında lafımı olur. Kolay gelsin
  • Ses benim trenlerin sesi gibi çok hoş,,,,

Uykuna dikkat et biraz,,,,,allah kuvvet versin,
    Edindiğin deneyimleri,çok ustaca kullanacağından şüphem yok
    Rast gele,kolay gele
  • sağolasın,

evet uyumam lazım artık
  • Meta abi çalışma çok güzel gidiyor. Ayrıca gazın sesi de çok hoşmuş, ninni gibi uykumu getirdi hemen Sabırsızlıkla testleri bekliyoruz, size güvenimiz tam
  • Hakikaten çok güzel bir çalışma oluyor..özellikle derli toplu görüntüsü gerçekten çok hoşuma gitti.kolay gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: A Dying Wish

Hakikaten çok güzel bir çalışma oluyor..özellikle derli toplu görüntüsü gerçekten çok hoşuma gitti.kolay gelsin

kendime yaptığımıda gördünüz, buna çok özeniyorum
  • pek de güzel olmuş
    çok da güzel olmuş
  • abi sende tesisat tam takır bunları görunce A takımı aklıma geldi........
  • up
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

up

olm beni utandırmak için uplıyorsunuz değilmi, bitiremedim daha üeee
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.