Şimdi Ara

Kız arkadaşımın doğum günü için bu hediye güzel mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Mesajim bulunsun banada lazim 10 gun sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam gümüş kolye falan al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saati vermiyor yalnız sadece bileklik yuh yani basit çok git bi gümüşçüye çıkar vur masaya 100tl yi güzel bir kolye tamadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nbacıshaquılle

saati vermiyor yalnız sadece bileklik yuh yani basit çok git bi gümüşçüye çıkar vur masaya 100tl yi güzel bir kolye tamadır.

veriyor saati
  • Abi 30 liralık hediye mi alınır yav. Bari manevi bişeyler yapmaya çalış, hediye aldığın paraya 1kg kıyma alınmıyor. Bütçen olmayabilir ama farklı bişeyler seç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaYWaLkeR

Abi 30 liralık hediye mi alınır yav. Bari manevi bişeyler yapmaya çalış, hediye aldığın paraya 1kg kıyma alınmıyor. Bütçen olmayabilir ama farklı bişeyler seç.

Hocam yeterli şimdilik ileride girerim o toplara 20 yaşındayım ne yapmam gerektiğini biliyorum şimdilik doğum gününü hatırladığımı gösteren ve kullanabileceği bir hediye yeterli olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenSizofrenDegiliz

quote:

Abi 30 liralık hediye mi alınır yav. Bari manevi bişeyler yapmaya çalış, hediye aldığın paraya 1kg kıyma alınmıyor. Bütçen olmayabilir ama farklı bişeyler seç.

Hocam yeterli şimdilik ileride girerim o toplara 20 yaşındayım ne yapmam gerektiğini biliyorum şimdilik doğum gününü hatırladığımı gösteren ve kullanabileceği bir hediye yeterli olacak

Zaman varsa çinden falan bişeyler bak. Aliexpresste indirimler var 10-15 dolara güzel şeyler alınır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BenSizofrenDegiliz

quote:

Zaman varsa çinden falan bişeyler bak. Aliexpresste indirimler var 10-15 dolara güzel şeyler alınır.

3 gün

• Saati veriyorsa iyi de sadece bileklik den bahsediyor ki saatlerinizle kombinleyebilirsinz diyor.
  • Güzelmiş hocam fiyatı çok önemli değil bana niye ucuz hediye aldın demez. Zaten maddi durumun da çok müsait değilse kasma boşuna yanına ufak tefek bişeler yap daha mutlu olur. Ben şans kolyesi almıştım 50 liraya. Kalp şekilli 3 tane kutu yapıp en içte olana kolye koydum diğerlerine not yazmıştım. Kullanılan bişe olması daha iyi olmuş hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onu alacağına git şu linkte verdiğim şeyi al daha çok sever. Saati 2 gün takar sonra atar köşeye ama bu oyuncağı alırsan ömür boyu her taşındığı evine yanında götürür, her gün eve geldiğinde bakıp seni hatırlar.

%100 Karıncayiyen Yiyen Adam garantisi veriyorum, çok sevecek.

http://www.amazon.com/Joyfay-78-Giant-Teddy-Bear/dp/B00580J2WY

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.